ورزش سه‌ |
2 سال پیش

رویای غیرممکن بنزما مارسلو در رئال مادرید

گزارش مارکا

رویای غیرممکن بنزما و مارسلو در رئال مادرید

شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال سبب شده تا احتمالا مارسلو و کریم بنزما نتوانند به رویای رسیدن به فهرست 10 بازیکن با بیشترین بازی برای رئال برسند.

به گزارش "ورزش سه"، فصل جاری که شروع شد، کریم بنزماو مارسلو امیدوار بودند که بتوانند به فهرست 10 بازیکن با بیشترین تعداد بازی برای رئال راه یابند.

در این فهرست تنها یک بازیکن خارجی دیده می شود و دیگر بازیکنان اسپانیایی هستند. در راس همه رائول گونزالس با 741 بازی قرار دارد، پس از او ایکر کاسیاس با 725 بازی، مانولو سانچیس با 655 بازی، سرخیو راموس با 640 بازی و گوتی با 542 بازی دیده می شوند.

روبرتو کارلوس نیز تنها بازیکن خارجی این فهرست است که با 527 بازی در جایگاه هفتم قرار دارد. جالب اینکه در این فهرست، نام ستاره هایی چون رونالدو و دی استفانو دیده نمی شود و آنها در رده های 19 و 24 قرار دارند.

در حال حاضر سرخیو راموس نزدیک ترین بازیکن فعلی رئال برای رسیدن به رکورد رائول است و به غیر از او کریم بنزما و مارسلو تنها بازیکنانی هستند که شانس رسیدن به فهرست 10 نفره را دارند امامارسلو با 505 و بنزما با 501 بازی پشت سد ویروس کرونا گیر کرده اند. تعطیلی فوتبال که هنوز مشخص نیست چه زمانی به اتمام خواهد رسید، مانع از این شده تا این دو بتوانند به فهرست رویایی خود راه یابند.

عملکرد آنها در فصل جاری نیز متفاوت بوده است. بنزما مثل همیشه بازیکن ثابت رئال است ولی مارسلو در بخش مهمی از فصل، قافیه را به فرلاند مندی باخته بود و گفته می شود فصل بعد باید به دنبال مقصدی جدید برای خود باشد.#‌اخبار_فوتبالی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...