خبر 24 |
1 سال پیش

تقدیر فرمانده فراجا از حمایت مردمی از نیروی انتظامی خبر24

تقدیر فرمانده فراجا از حمایت مردمی از نیروی انتظامی
به گزارشخبر24، فرماندهی انتظامی کشور در پیامی از حمایت های مردم عزیز، ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی که با احساس تکلیف و حضور جهادی در صحنه، ضربه ای مهلک بر پیکر دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی وارد کرده و نقشه‌های شوم آنها را بیش از پیش خنثی کرده اند، تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام بدین شرح زیر است:

تقدیم بهترین سپاس ها و احترام ها حقیقتا شایسته مردم هوشیار و ولایتمداری است که همواره در لحظه های سرنوشت ساز، با احساس تکلیف و حضور جهادی در صحنه، ضربه ای مهلک بر پیکر دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی وارد کرده و نقشه های شوم آنها را بیش از پیش خنثی کردند.

این روزها، ملت عظیم الشان ایران شاهد فتنه و توطئه ای دیگر علیه میهن عزیز و کشور از جان عزیزتر بودند که به بهانه های دروغین دفاع از حقوق شهروندی، سعی در ناامن کردن جامعه و به خیال باطل خود ایجاد تفرقه و شکاف بین مردم و حاکمیت داشتند و در این راه با هزینه های هنگفت و راه اندازی بوق های تبلیغاتی متعدد و آموزش و سازماندهی مزدوران، تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به امنیت، آرامش، سلامت مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار بستند.

زمانی که دشمنان سرمست در خیال باطل خود بودند مردم همیشه در صحنه، با بصیرت و متدین ایران اسلامی با شناخت صحیح از توطئه های دشمنان و معاندین به صورت خودجوش در میدان حاضر شده و با نمایش عزم و اراده ملی در حفاظت از ارزش های انقلابی و اسلامی از خادمان خود در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران حمایت کردند.

این فرماندهی وظیفه خود می داند از حمایت های مردم عزیز، ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی از خادمان و مدافعان امنیت صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و بار دیگر ضمن تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت و فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" در مقابل خون پاک شهیدان و عزت و شوکت ملت بزرگ ایران با خدای بزرگ عهد می بندد تا بیش از هر زمان دیگر مخلصانه، شجاعانه، مقتدرانه و با ایمان و اعتقاد راسخ در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و امنیت مردم عزیز و خون پاک شهیدان در میدان مبارزه با خائنان، اشرار و دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به وظیفه سازمانی و انقلابی خود عمل کند.


منبع: فارس


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تأکید کرد که این کشور اجازه نخواهد داد هیچ کشتی به مقصد فلسطین اشغالی از آبهای آن عبور کند و تمامی کشتیها را هدف مشروعی برای خود می‌داند.

یک ربع پیش

مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان از افزایش حق بیمه کارگران ساختمانی در استان خبر داد و گفت: این افزایش برای بیشتر شدن مستمری بازنشستگی و در نهایت برای رفاه کارگران، اعمال شده است.

یک ربع پیش

رژیم صهیونیستی طی عملیات نسل‌کشی در غزه خرابی‌های فراوانی به جای گذاشته است.

یک ربع پیش

مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سرلشکر خلبان احمد کشوری با حضور حجت‌الاسلام علی‌اکبری برگزار شد.

یک ربع پیش

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم از اجرای طرح ویژه برخورد با مزاحمت‌ها و ناهنجاری‌های خودرویی شبانه در مناطق آلوده استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

از صدرنشینی بسکتبالیست‌های تاکستان در لیگ یک جوانان تا برخورداری در راه کسب سهمیه المپیک را در بسته ورزشی بخوانید.

یک ربع پیش

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: بیش از ۲ هزار اصله نهال در قالب طرح مردمی کاشت نهال در اردبیل غرس شد.

نیم ساعت پیش

فینال مسابقات میان فصل بسکتبال ان‌بی‌ای با قهرمانی لس آنجلس لیکرز همراه بود.

یک ربع پیش

آیین الحاق گروه‌های پروازی پهپاد کرار مسلح به موشک مجید به یگان‌های نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

یک ربع پیش

بیشتر...