ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

لیگ شطرنج در غیاب مدافع عنوان قهرمانی برگزار می شود ورزش سه

کد خبر : 1872764 |08 اسفند 1401 ساعت 11:18 |1.1K بازدید |0دیدگاه

لیگ شطرنج در غیاب مدافع عنوان قهرمانی برگزار می‌شود

نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ شطرنج پس از وقفه سه ساله و بدون حضور آخرین قهرمان این رقابت‌ها برگزار خواهد شد.

لیگ شطرنج در غیاب مدافع عنوان قهرمانی برگزار می‌شود

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، فدراسیون شطرنج که طی سه سال گذشته به دلیل و برخی مشکلات داخلی موفق به برگزاری رقابت‌های باشگاهی این رشته نشد، بالاخره برگزاری این مسابقات در سال جاری را نهایی کرده است.

بر این اساس قرار است فصل جدید مسابقات لیگ شطرنج طی روزهای ۱۳ تا ۱۸ اسفندماه به صورت متمرکز در تهران - محل فدراسیون- و با حضور ۱۰ تیم برگزار شود.

پولاد نوین کرمان، مس سونگون، باشگاه فرهنگی ورزشی پویش سلامت ایرانیان، شکوفا صنعت پویا کرمان، دخانیات گیلان، شهرداری کرمانشاه، پوشونک زنجان، شطرنج ورزش دانشگاهی، مدرسه شطرنج پائیز خوزستان و هیات خراسان رضوی تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها هستند.

این نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ شطرنج است که با عنوان «جام اندیشمندان» در ۹ دور و به صورت دوره ای برگزار خواهد شد. برای این مسابقات ۱۵۰ میلیون جایزه نقدی در نظر گرفته شده است که سهم تیم قهرمان ۷۰ میلیون تومان است. ۵۰ و ۳۰ میلیون تومان هم به تیم های دوم و سوم اختصاص پیدا می‌کند.

آخرین دوره رقابت‌های لیگ شطرنج سال ۹۸ برگزار شد و با قهرمانی تیم سایپا به پایان رسید. این تیم در این فصل از مسابقات شرکت ندارد.

شطرنج
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...