اقتصاد آنلاین |
12 ماه پیش

روسیه به روبل گاز صادر کرد ایران می تواند به ریال نفت بفروشد اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

اقتصادآنلاین - عاطفه حسینی؛با آغاز جنگ روسیه و اوکراین و تبعات تحریمی پس از آن، روبل به سرعت ۴۰ درصد از ارزش خود را از دست داد.

با این وجود سیاست‌گذاران اقتصادی روسیه توانستند با اتخاذ سیاست‌هایی باعث شوند تا روبل ارزش پیش از آغاز جنگ را به دست آورد.

مرور تجربه روسیه درس مهمی برای اقتصاد ایران و در امان ماندن از اثر تحریمی مشابه سال ۱۳۹۷ بر نظام ارزی دارد.

تدوین: محسن احمدیان

راه درروهای بودجه؛ چگونه به بهانه عدالت، فقرا را ضعیف تر کردند؟!


#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شهردار منطقه ۲۱ از احداث چهار جایگاه سوخت کوچک مقیاس با هدف تامین سوخت خودروهای شهروندان در منطقه ۲۱ خبر داد.

1 دقیقه پیش

امور توسعه محصول، فناوری و نوآوری شرکت پتروشیمی نوری در بیست و چهارمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان بوشهر عنوان واحد تحقیق و توسعه برتر استان را دریافت کرد.

لحظاتی پیش

شبکه پرس تی‌وی با پخش مستند "بین دو عصر" نگاهی دارد به تاریخچه جنبش‌های مقاومت در فلسطین و لبنان.

1 دقیقه پیش

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام از دستگیری یک شکارچی بعد از 24 ساعت تعقیب و گریز خبر داد و گفت: این فرد اقدام به کشتن سه راس قوچ در منطقه کولگ مهران کرده بود که توسط محیط‌بانان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

نیم ساعت پیش

در دوران بارداری به دلیل کاهش فعالیت آنزیم کبدی، سرعت سوخت و ساز کافئین به‌ویژه در سه‌ماهه سوم کاهش می‌یابد و بنابراین مادران باردار باید به میزان مصرف قهوه در این دوران توجه کنند.

نیم ساعت پیش

ایرانسل با اعلام فراخوان، از صاحبان کسب‌وکار و صاحبان ایده‌های نوآور در زمینه‌های مرتبط با هوش مصنوعی و فناوری‌های نوظهور در توسعه سبک زندگی دیجیتال، دعوت به همکاری می‌کند.

1 دقیقه پیش

شهردار منطقه ۲۱ تهران در برنامه "یک روز شاد با کودکان سندرم داون" در منطقه ۲۱ از لزوم توجه به مناسب سازی شهری و تسهیل رفت و آمد افراد دارای معلولیت به عنوان یکی از اولویت های شهرداری سخن گفت.

1 دقیقه پیش

رئیس پلیس فتای استان زنجان با اشاره به آغاز پویش مردمی کودکان سایبری گفت: این پویش با هدف کاهش شکاف دیجیتال بین والدین و کودک، پیشگیری از آسیب‌های ناشی از استفاده ناصحیح فضای مجازی برای کودکان، از 18 تا 24 آذر‌ ماه برگزار می‌شود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...