ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

پاسخ منفی لاتزیو به کریس: رونالدوی واقعی می خواهیم ورزش سه

کد خبر : 1873390 |11 اسفند 1401 ساعت 09:18 |34.9K بازدید |10دیدگاه

پاسخ منفی لاتزیو به کریس: رونالدوی واقعی می‌خواهیم!

الساندرو موجی، ایجنت ایتالیایی، مدعی شده که رییس سابق باشگاه لاتزیو شانس انتقال کریستیانو رونالدو به این باشگاه را رد کرده است.

پاسخ منفی لاتزیو به کریس: رونالدوی واقعی می‌خواهیم!

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو در سال‌های ابتدایی حضورش در دنیای فوتبال خواهان بسیاری داشت اما در نهایت این منچستریونایتد بود که توانست او را به واسطه سر الکس فرگوسن برای بازی در اولدترافورد متقاعد کند.
حالا مشخص شده که ژرژ مندس پیشنهاد خرید او را به باشگاهلاتزیوارائه کرده بود اما رییس وقت این باشگاه تصمیم گرفته که پاسخ منفی به این پیشنهاد بدهد و در عوض به دنبال جذب رونالدوی برزیلی باشد.
موجی در این باره به کالچومرکاتو گفت: «مندس دوست خوب جان مارکو کالری (مدیر ورزشی سابق) بود. همین باعث شد که ما پیشنهاد خرید رونالدو را به این باشگاه بدهیم اما رییس لاتزیو به این نتیجه رسید که علاقه‌ای به او ندارد و خواهان خرید رونالدوی واقعی است! بنابراین هیچ مذاکره‌ای هم انجام نشد.»

1805005

می‌توان تصور کرد که به احتمال زیاد این باشگاه از این که نتوانست این ستاره پرتغالی را به خدمت بگیرد بسیار ناراحت و پشیمان شده است. اما این وضعیت درباره رونالدو خیلی صدق نمی‌کند.
او با پیوستن به یونایتد توانست در جذاب‌ترین لیگ دنیا بدرخشد، جام‌های قهرمانی بسیاری از جمله قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد و در نهایت راهی رئال مادرید شود تا به یکی از پرافتخارترین بازیکنان دنیای فوتبال در این باشگاه تبدیل شود.

لاتزیولاتزیو
کریستیانو رونالدوکریستیانو رونالدو
النصرالنصر
سری آ ایتالیاسری آ ایتالیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لاتزیولاتزیو

مشاهده برنامه و نتایج لاتزیو، بازی بعدی لاتزیو و ویدئو خلاصه بازی های لاتزیو#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...