شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

استاندار خراسان رضوی: مسئولان اراده ای قوی برای از بین بردن مشکلات حاشیه شهر مشهد دارند شهرآرانیوز

به گزارششهرآرانیوز، یعقوبعلی نظری در مراسم بهره‌برداری از پل دوم و اصلاح هندسی ورودی جاده سرخس به مشهد بر روی مسیل طرق در شهرک شهید باهنر و بهسازی دیواره و کف‌سازی مسیل طرق که امروز (۲۱ تیر ۱۴۰۳) برگزار شد، با اشاره به اینکه تلاش‌های ما باید منتج به رضایتمندی شود، اظهار کرد: یکی از شاخص‌های مهمی که براساس آن می‌توانیم ارزیابی کنیم که آیا این کار‌ها به سرمایه اجتماعی و رضایت مردم ختم شده یا نه، حضور در صحنه سیاسی و اجتماعی است که مردم مشهد، در آخرین میدان سیاسی، پاسخ آن را دادند و برای اولین بار در سال‌های اخیر، بیش از ۵۶ درصد مردم مشهد در انتخابات مشارکت کردند.

وی افزود: مشهد در بین کلانشهر‌ها در انتخابات دور اول و دوم مجلس و انتخابات ریاست‌جمهوری رتبه اول را کسب کرد که این به‌معنای آگاهی و قدرشناسی مردم از تلاش‌های مسئولان است که به این خاطر هم خدا را شکر کرده و از مردم صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

استاندار خراسان‌رضوی با اشاره به این موضوع که اعلام کردیم طرح تحول حاشیه مشهد یکی از طرح‌های تحولی است و از ابتدا در دستور‌کار قرار گرفت، ادامه داد: در این راستا، قرارگاهی در مشهد با مسئولیت فرمانداری ایجاد شد، اما نقش محوری با شهرداری مشهد است. البته دستگاه‌های استانی نیز باید به وظایف خود عمل کنند.

وی با بیان اینکه ستاد بازآفرینی نسبت به حاشیه شهر وظیفه دارد و نهاد‌های انقلابی نیز پای صحنه هستند، ادامه داد: بیش از ۲۰۰ پروژه به‌ارزش ۱۲ همت در حاشیه شهر انجام شده و این در حالی است که کل بودجه عمرانی استان ۴ همت است. همچنین بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی در حال احداث است که بیش‌از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ان‌شاءالله اورژانس آن در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار خراسان‌رضوی با اشاره به اینکه کار‌های زیرساختی در حال انجام است، تصریح کرد: سپتاژ و کشف‌رود به صورت عام از موضوعات جدی بوده و همگی مرتبط با کل مشهد و حاشیه شهر است. مسئولان اراده‌ای قوی برای رفع مشکلات حاشیه شهر دارند و بسیاری از آن‌‌‌ها اهل حاشیه شهر هستند. حس خوبی داریم که مشکلات را حل کنیم.

نظری گفت: بازشدن معابر اصلی بافت فرسوده تراز مناطق حاشیه شهر را تغییر می‌دهد که باید مورد توجه قرار بگیرد.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ویدا جوان بازیپگر سریال پژمان می باشد که این روزا بعد از شهرت تریپ میزنه عجیییب و دیده نشده و البته گاهی هم نامتعارف!

نیم ساعت پیش

اعتماد آنلاین : تصویری از سالن مطالعه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان از تفکیک جنسیتی در این دانشگاه دارد.

نیم ساعت پیش

تصاویر مربوط به خودرو ب ام و X1 مدل 2023 را مشاهده می کنید.

نیم ساعت پیش

حتما با این مشکل رو به رو شده اید که در زمان استفاده از خودروی شخصی خود، ماشین به سختی روشن میشود و یا مصرف سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. در صورت مشاهده چنین مواردی یکی از اولین حدس هایی که زده میشود، خرابی شمع خودرو است.

نیم ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

نیم ساعت پیش

محمد علی فردین در سن 19 سالگی با مهری خمارلو همسر زیبایش ازدواج کرد و تا آخر عمر به عشق او وفادار ماند.

نیم ساعت پیش

مریم معصومی مدتی میشه بازیگری رو بیخیال شده اما به شدت تو اینستاگرام فعاله و دستی جذاب هم بر آتش استایل و فشن داره!

نیم ساعت پیش

رامسین کبریتی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر تهران می باشد برادر نسرین شهزک معروف به سپیده بازیگر قبل از انقلاب است.

نیم ساعت پیش

نخستین تصاویر از هیوندای سانتافه ۲۰۲۴ با طراحی کاملا متفاوت منتشر شد. در ادامه با جزئیات طراحی هیوندای سانتافه جدید آشنا می‌شویم.

نیم ساعت پیش

بیشتر...