اکونا پرس |
1 ماه پیش

از نوسازی۷۰ پلاک جدید در محدوده بافت فرسوده تا افتتاح پارکینگ مینابی

شهردار منطقه ۱۵ درجلسه قرارگاه جهادی مسکن که با حضور مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران برگزار شد، از نوسازی ۷۰ پلاک جدید در محدوده بافت فرسوده نواحی یک و دو و نیز افتتاح پارکینگ مینابی خبر داد.

از نوسازی۷۰ پلاک جدید در محدوده بافت فرسوده تا افتتاح پارکینگ مینابی<br><br><br>
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه ۱۵، محمد شیری شهردار منطقه از اعلام ۲ خبر خوش برای شهروندان منطقه ۱۵ تهران خبر داد و گفت: علاوه بر اجرای پروژه نوسازی ۷۷ پلاک بافت فرسوده که چندماه پیش در محله های اتابک و مینابی آغاز شده است با حمایت های سازمان نوسازیشهر تهرانپروژه نوسازی ۷۰ پلاک دیگر تا پایان سال آغاز خواهد شد.

شهردار منطقه همچنین از مراحل پایانی ساخت پارکینگ طبقاتی محله مینابی خبر داد و گفت: با تایید مصوبهسازمان آتش نشانیشهرداری تهران این پروژه نیز به زودی افتتاح و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

شیری همچنین ضمن اشاره به نرخ بالایرشدپلاک‌های تجمیعی منطقه ۱۵، در میان مناطق ۲۲ گانه افزود: در این پروژه ها نیزشهرداریمنطقه با ارائه بسته‌های تشویقی روند صدور پروانه ساخت را تسهیل کرده است و امیدوارم با اجرای این طرح، روند نوسازی بافت فرسوده در منطقه تسریع یابد و مردم از خیرات و برکات آن بهره مند شوند تا شاهد ارتقای کیفیت زندگی ساکنان باشیم.

تامین زیرساخت های خدماتی در محدوده بافت فرسوده منطقه ۱۵

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران نیز در این جلسه گفت: منطقه ۱۵، شهر تهران یکی از محدوده‌های مهم هدف بازآفرینی سازمان نوسازی شهر تهران است که ما موضوع بازآفرینی، را در این محدوده با همراهی قابل توجه شهردار منطقه در ابعاد مختلف پیش می‌بریم و نوسازی، ساختمسکنو تامین خدمات را اجرا خواهیم کرد.

او در خصوص مباحث درمانی، گفت: خوشبختانه نقشه‌های آن تهیه شده و تا پایان سال عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود همچنین بازگشایی چندین معبر که جز تعهدات ما بود آنها نیز در کنار همه این خدمات، انجام خواهد شد .

هدایت با اشاره به اینکه منطقه ۱۵ در بحث صدور پروانه هم سال گذشته و هم سال جاری، جز مناطق اول بوده است ، بیان کرد: در حال حاضر منطقه ۱۵، در قرارگاه جهادی مسکن و هم ساخت مسکن در بافت در موضوع نوسازی با بیشترین آمار صدور پروانه، رتبه اول است. تلاش ما این است که در کنار ساخت و نوسازی مسکن‌ها، خدمات این محدوده را تامین کنیم .

بازار مسکن در چهار منطقه از شهر تهران که پایین‌ترین متوسط قیمت را به خود اختصاص می‌دهند با افت ۴ تا ۶ درصدی قیمت مواجه …

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در جلسه ای که به منظور بررسی طرح تأمین مسکن اجتماعی در پایتخت برگزار شد، از افزایش…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چهره ملی پوشان اوران ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد آمریکا در المپیک پاریس مشخص شد.

1 ساعت پیش

تا به امروز در کتاب‌های زیست‌شناسی به این نکته اشاره می‌شد که فقط باکتری‌ها این توانایی را دارند که نیتروژن را از جو گرفته و آن را برای زندگی قابل استفاده کنند. برخی گیاهان مانند حبوبات که قابلیت تثبیت نیتروژن را دارند، این کار را با نگهداری باکتری‌های همزیست در گره‌های ریشه‌هایشان انجام می‌دهند. اما کشف اخیر دانشمندان، از داستان دیگری حکایت دارد.

1 ساعت پیش

با تغییرات بازار تلفن هوشمند، اندروید در سال ۲۰۲۴، رشد قابل توجهی خواهد داشت که دو برابر روند iOS اپل خواهد بود.

2 ساعت پیش

در پی جنایت صهیونیست ها در یورش به اردوگاه نور شمس در طولکرم و به شهادت رساندن 14 فلسطینی جنبش حماس خواستار اعتصاب عمومی در روز یکشنبه در کرانه باختری شد.

1 ساعت پیش

جواد نکونام، سرمربی استقلال برای یک هوادار استوری خاصی منتشر کرد.

2 ساعت پیش

با گذشت چند روز از بالاگرفتن تنش‌ها در منطقه، طلا همچنان جایگاه‌ خود را به عنوان پناهگاه امن، حفظ کرده‌است.

2 ساعت پیش

بیشترین افزایش درآمد در این دوره مربوط به پروازهای دبی به ریاض بوده که درآمدها نسبت به سال گذشته ۴۱۶ درصد افزایش یافته است. این پرواز دو ساعته، مسیری بسیار پرسود بین مراکز مالی بزرگ و یکی از شلوغ ترین مسیرهای خاورمیانه است.

2 ساعت پیش

قهوه به شما کمک می‌کند تا هوشیاری بیشتری داشته باشید و بدون اتلاف انرژی، تمرکز خود را بالا ببرید و این یک علامت خوب از خوردن قهوه است.

1 ساعت پیش

بیشتر...