یورش وحشیانه عناصر رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین ۱۴ فلسطینی شهید زخمی شدند all tv logo

یورش وحشیانه عناصر رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین/ ۱۴ فلسطینی شهید و زخمی شدند
بین‌المللخاورمیانه

شامگاه امروز سه شنبه در جریان یورش وحشیانه عناصر اشغالگر رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری تعدادی از شهروندان فلسطینی شهید و مجروح شدند.

طبق گزارش خبرگزاری شهاب، منابع محلی از مجروح شدن دو شهروند بر اثر اصابت گلوله جنگی و خفگی تعدادی دیگر هنگام مقابله با تهاجم نیرو‌های اشغالگر خبر دادند.

در همین حال، وزارت بهداشت فلسطین هم اعلام کرد که به دنبال این یورش وحشیانه تا کنون دو نفر شهید و دوازده نفر زخمی شده اند. همچنین خدمه این وزارتخانه بر اثر اصابت گلوله‌های شلیک شده توسط عناصر اشغالگر از ناحیه شکم آسیب جدی دیده اند.

به گفته این منابع، رزمندگان مقاومت با عناصر رژیم صهیونیستی درگیر شدند که به دنبال آن، رژیم اشغالگر نیرو‌های کمکی بیشتری را به اردوگاه اعزام کرده است.

شاهدان عینی گزارش دادند که مقاومت نیرو‌های متجاوز و خودرو‌های آن‌ها را با تسلیحات و گلوله‌های دست ساز هدف قرار داده و در پی هجوم اشغالگران به این اردوگاه، آژیر‌های خطر فعال شد.

نیرو‌های اشغالگر یک راکت را به سمت خانه محمد البهاء، زندانی آزاد شده و تحت تعقیب که یکی از رهبران مقاومت در جنین است، شلیک و منزل او را محاصره کرده اند.

این درگیری‌ها با پرواز هواپیما‌های نظامی اسرائیل بر فراز جنین و قطع برق در اردوگاه همراه بوده است. گردان های عزالدین قسام اعلام کرد که اعضای آن به همراه رزمندگان این مقاومت در اردوگاه جنین وارد درگیری مسلحانه شدیدی با نیروهای اسرائیلی شده اند. شاهدان عینی گزارش دادند که مقاومت در اردوگاه جنین یک پهپاد ارتش اسرائیل را سرنگون کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل مسلحی که ۲ روز قبل، پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود، خبر داد.

نیم ساعت پیش

دومین شهر بزرگ جهان عرب از اول ربیع‌الاول به‌مناسبت بیست‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب میزبان ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی است.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم ورزشکاران کشورمان با کسب مدال‌های خوشرنگ، دل مردم عزیزمان را شاد کنیم چرا که هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست، امروز به شادی نیاز داریم.

نیم ساعت پیش

روز ششم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

دست‌اندرکاران بخش کشاورزی می‌گویند که با گذشت ۷ روز از آغاز سال زراعی جدید، نرخ خرید تضمینی گندم اعلام رسمی نشده است که بی توجهی به اجرای این قانون مشکلات متعددی را به همراه دارد.

نیم ساعت پیش

به خوبی می‌دانیم در کادر فنی یک تیم یکی از مهمترین مربیان مربی بدنساز است.

4 دقیقه پیش

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

نیم ساعت پیش

فارس نوشت: سخنگوی شورای نگهبان توضیحاتی جدید درباره انتخابات پیش رو مطرح کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...