اکونا پرس |
2 ماه پیش

رصد منابع آلاینده زیست محیطی در منطقه یک

رصد منابع آلاینده زیست محیطی در منطقه یک

رصد منابع آلاینده زیست محیطی در صنوف مختلف منطقه یک انجام و با ۳۹ واحد متخلف محیط زیست طبق دستورالعمل معرفی و کنترل منابع آلاینده برخورد قانونی شد.

رصد منابع آلاینده زیست محیطی در منطقه یک
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه یک، احسان خیراتیان صفایی،معاونخدمات شهری ومحیط زیستشهرداری این منطقه اظهار داشت: مطابق دستورالعمل صادر شده از سوی معاونت خدمات شهری و محیط زیستشهرداری تهرانبا عنوان "معرفی و کنترل منابع آلاینده محیط زیست شهر تهران"، مبنی بر کاهش و کنترل معضلات محیط زیستی، جلوگیری از تخلفات محیط زیستی و نظارت بر فعالیت‌های صنعتی، کارگاهی، صنفی، خدماتی و همچنین پروژه های شهری، عمرانی و صنعتی، انجام آزمایشات جهت تعیین میزان آلایندگی منابع شناسایی شده، از طریق آزمایشگاه معتمد از مرداد ماه سال جاری آغاز شده است.او افزود: از ۳۹ منابع آلاینده شناسایی شده تاکنون ۱۵ مورد که نیاز به آزمایش داشتند مورد نمونه برداری قرار گرفتند و بیش از ۲۵ مورد اقدام به رفع آلایندگی های خود نمودند و موارد باقی مانده که هنوز اقدامی انجام نداده اند در صورت عدم رفع آلایندگی تا مهلت داده شده از طریق بند ۲۰ ماده ۵۵ قانونشهرداریها اقدام و پلمب می شوند.
صفایی افزود: آلایندگی های موجود در زمینه آلودگی هوا، صوت، آب،خاکمورد بررسی قرار می گیرند که بیشترین مکان های آلوده کننده که شناسایی و اقدام شده است شامل کارواش ها، تعمیرگاه های ماشین،رستوران هاو... بوده است.

علی اکبرکریمی پور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 15 از راه اندازی سامانه مشاغل و اصناف مزاحم در نواحی…

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2، در جلسه ای که به منظور بهسازی رود دره فرحزاد برگزار شد از تبدیل این رود…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باران شدید در جنوب پرو باعث وقوع سیل مرگبار در آپوریماک شد که منجر به کشته شدن ۶ نفر شد.

یک ربع پیش

وزیر کشور فدرال آلمان اعلام کرد که به منظور تسریع روندهای پناهندگی پرسنل و تجهیزات اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان را به طرز چشمگیری تقویت می‌کند.

7 دقیقه پیش

با تصمیم رئیس سازمان تیم‌های ملی کاراته و پس از استعلام از سازمان هواشناسی مسابقات کاراته قهرمانی کشور رده‌های سنی پایه لغو شد.

6 دقیقه پیش

همزمان با آغاز حراج سکه در مرکز مبادله از ساعت 12 امروز، سایت حراج سکه با اختلال همراه شده که به گفته سخنگوی مرکز مبادله، علت این اختلال حجم بالای مراجعه مردم برای احراز هویت و ثبت سفارش است.

6 دقیقه پیش

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران با بیان اینکه هر شهروند تهرانی می‏‌تواند یک موتور محرکه تحول و حرکت به سمت آینده روشن باشد، گفت: معتقدیم اگر شهروندان به ویژه زنان درگیر تولید شوند، فرهنگ مولدگری در کل خانواده و سبک زندگی شان نهادینه خواهد شد

7 دقیقه پیش

کارشناس مسایل مقاومت فلسطین درباره پیام‌های سخنرانی روز شنبه سخنگوی نظامی گردان‌های القدس تاکید کرد که مقاومت فلسطین برای «طوفان رمضان» آماده می‌شود.

یک ربع پیش

پس از مشخص شدن افطار شبکه دو و چند سریال نوروزی و رمضانی، محمد دلاوری هم افطار را در شبکه یک تجربه می‌کند.

8 دقیقه پیش

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 10 هزار آسیب‌دیده سیلاب سیستان و بلوچستان امدادرسانی شدند.

6 دقیقه پیش

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 15 هزار و 271 واحد مسکونی سپاه در حال ساخت است و تاکنون حدود یک هزار مورد بهره‌برداری شده که امروز در خراسان جنوبی نیز 37 واحد مسکونی سپاه به بهره‌برداری می‌رسد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...