شهر خانه های متروکه در آمریکا عکس بهداشت نیوز Write Email

شهر خانه‌های متروکه در آمریکا + عکس
جمعیت شهر دیترویت در آمریکا از دهه‌ی ۱۹۵۰ به بعد، پیوسته با کاهش همراه بوده است، طوری که از جمعیت دو میلیون نفری در آن زمان به ۷۰۰ هزار نفر در سال ۲۰۱۰ رسیده بود. فرصت‌های شغلی موجود در این شهر از بین رفتند، خانه‌های اجاره ای خالی از سکنه شده و قشر متوسط شهر، هزاران هزار خانه را تخلیه کرده و برای زندگی به سمت حومه ی شهر رفتند.

منبع: میزان#‌اخبار_بهداشت منبع: بهداشت نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نیم ساعت پیش

منحنی رشد کرونا در کهگیلویه نشان از عدم عزم مسئولیت متولیان ستاد مقابله با کرونا را می‌رساند که با آمارهای دروغ در جلسات عنوان می‌کنند 90 درصد مصوبات کرونا صورت اجرایی پیدا کرده است.

1 ساعت پیش

کمپانی ژاپنی با قیمت گذاری کارشناسانه و حرفه ای خود، موفق شد یکی از پرانتقادترین خودروهای 2022 را تبدیل به اقتصادی ترین شاسی بلند بازار جهانی با 3 ردیف صندلی کند!

1 ساعت پیش

با اعلام وضعیت قرمز و نارنجی کرونا در ۸۰ درصد شهر‌های ایران، ستاد ملی کرونا از تعطیلی ده‌روزه سراسری و اتاق اصناف از تعطیلی دوهفته‌ای بازار تهران خبر داد. بازار بزرگ تهران و مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ به مدت دو هفته از شنبه ۲۱ فروردین تعطیل هستند.

3 ساعت پیش

قلم اقتصاد 1400 01 04

4 ساعت پیش

شاهزاده فیلیپ بیش از 70 سال در کنار ملکه الیزابت دوم زندگی کرده است. او پدر شاهزاده چارلز ولیعهد بریتانیاست.

5 ساعت پیش

در این گزارش نگاهی داریم به عکس های منتخب هفته از جهان.

6 ساعت پیش

نقاشی‌هایی در تاریخ کشیده شده اند که با وجود نمای نه چندان جذاب، به قیمت‌های بسیار بالایی در حراجی‌ها فروخته شده اند.

6 ساعت پیش

با وجود حساسیت، ال‌کلاسیکوهای پرتعدادی هستند که گل‌های پرشماری داشته‌اند و نه تنها هواداران بارسلونا و رئال‌مادرید، بلکه همه فوتبال‌دوستان از تماشای این نبرد هیجان‌انگیز لذت برده‌اند.

6 ساعت پیش

روزنامه های اقتصادی شنبه ۲۱ فروردین

7 ساعت پیش

تیم فوتبال فولاد خوزستان امشب در دیداری سرنوشت ساز به مصاف تیم العین امارات خواهد رفت.

8 ساعت پیش

صفحه نخست روزنامه های کشور شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ شهرآرانیوز

8 ساعت پیش

صبح امروز (پنجشنبه) ۱۹ فروردین ماه در پنجمین مرحله تبادل محکومان ایرانی از عراق ، ۴۰شهروند ایرانی زندانی در زندان های عراق با تلاش سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد و مطابق با تفاهم نامه قضایی امضا شده بین دو کشور، آزاد شده و از مرز شلمچه وارد کشور شدند .

9 ساعت پیش

مشخصات فنی خودرو فیدلیتی و دیگنیتی در این گزارش آمده است تا به کمک آن‌ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

9 ساعت پیش

نتایج منتشر شده در جدیدترین رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان که توسط نظام رتبه‌بندی "کیواس" انجام شد،‌ نشان می‌دهد که دانشگاه‌های انگلیس عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند.

9 ساعت پیش

بیشتر...