ایران آنلاین |
1 ماه پیش

سفیر ایران بر لزوم تقویت هرچه بیشتر روابط با لبنان تاکید کرد ایران آنلاین

سفیر ایران بر لزوم تقویت هرچه بیشتر روابط با لبنان تاکید کرد

به گزارش ایران آنلاین، سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان بر لزوم تقویت هرچه بیشتر روابط بین تهران و بیروت تاکید کرد.

به نقل از پایگاه خبری العهد، یک هیات متشکل از اعضای اتحادیه  و شورای شهری ضاحیه جنوبی بیروت و فعالیت شهرداری حزب الله در منطقه بیروت با "مجتبی امانی" سفیر ایران در سفارت جمهوری اسلامی ایران دیدار کردند.

اعضای این هیات به سفیر جدید ایران در بیروت خیرمقدم گفتند و "محمد درغام"  رئیس اتحادیه شوراهای شهر ضاحیه جنوبی بیروت نیز از جمهوری اسلامی ایران تشکر کرد که در حمایت و ایستادگی در کنار ملت لبنان در همه شرایط دشوار لحظه ای درنگ نکرده است.

سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار روابط مثبت لبنان و ایران را ستود و تأکید کرد که نهایت تلاش خود را برای تقویت بیش از پیش روابط دوجانبه لبنان و جمهوری اسلامی ایران به کار خواهد گرفت.

انتهای پیام/


 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران - معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه باید روند توسعه مناسبات با روسیه به سرعت دنبال شود، گفت: توسعه روابط ایران و روسیه برای دشمنان دارای این پیام است که تحریم‌ها نمی‌تواند مانع از اجرای برنامه‌های ما باشد.

5 ساعت پیش

رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از کشف ۷۰۰ تن اضافه تناژ در شش ماه اول سال جاری خبر داد و گفت: با تشدید نظارت بر عملکرد ناوگان باری در محورهای حوزه استحفاظی استان، کشف اضافه تناژ نسبت به سال گذشته افزایش ۸ درصدی داشته است.

6 ساعت پیش

سرمربی تیم شهرداری گرگان گفت: جای چند مربی بزرگ در لیگ برتر خالی است که امیدوارم در ادامه شاهد حضور آن‌ها باشیم.

6 ساعت پیش

برنامه فوتبال یک بعد از دو هفته تعطیلی به جدول پخش شبکه ورزش بر می‌گردد.

6 ساعت پیش

تهران - معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اراده جدی روسای جمهور ایران و روسیه این است که سطح روابط اقتصادی فیمابین به حداکثر ممکن برسد، گفت: این رویکرد در سطح سران دو کشور ظرفیت و فرصتی استثنایی برای گسترش مناسبات است که باید به نحو مطلوب از آن استفاده کنیم.

5 ساعت پیش

دلار صعودی است و این موضوع می تواند دوباره قیمت ها در بازار خودرو را افزایشی کند. از سوی دیگر، سیاستگذار تلاش دارد با انتشار اخباری از وارادات خودرو، افزایش تولید خودروسازان و حتی پایان فروش خودرو در سامانه یکپارچه این ایده را القا کند که شرایط بازار خودرو رو به بهبود است. برآیند چنین شرایطی را می توان در ثبات قیمتی و ادامه رکود بازار خودرو مشاهده کرد. البته باید توجه داشت که تعطیلی های نیمه اول مهر ماه و همچنین شرایط مبهم سیاسی و اقتصادی، از دیگر موضوعاتی است که بر رکود بازار تاثیر گذاشته است.

6 ساعت پیش

مشخص نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده بود که دامنه آن به تونل ورزشگاه و درگیری شدید بین آنها ختم شده است.

6 ساعت پیش

زاهدان- استواریکم امیر حسین خالص خمر که مردادماه در مرز نگور سیستان و بلوچستان حین پایش مرز بر اثر واژگونی خودرو مجروح شده بود به خیل شهدا پیوست.

5 ساعت پیش

تهران-پویش مهر و کرامت نبوی همزمان با هفته وحدت در شهر‌های مختلف کشور اجرا می‌شود.

5 ساعت پیش

بیشتر...