ورزش سه‌ |
3 روز پیش

دنیای هوادار ساکت واقعی است، نه مجازی ورزش سه

کد خبر : 1866663 |05 بهمن 1401 ساعت 11:23 |5.8K بازدید |0دیدگاه

بیانیه باشگاه هوادار در واکنش به جنجال‌های داوری

دنیای هوادار و ساکت واقعی است، نه مجازی!

باشگاه هوادار بعد از اتفاقات داوری هفته گذشته در بازی با آلومینیوم اراک بیانیه‌ای را صادر کرد.

دنیای هوادار و ساکت واقعی است، نه مجازی!

به گزارش "ورزش سه"، بعد از بازیهوادارو آلومینیوم که به تساوی یک بر یک انجامید، نماینده اراک در لیگ برتر اعتراض‌های تندی را به قضاوت داور مسابقه انجام داد و از سیدرضا مهدوی داور وسط نیز شکایت کرد.

حالا با گذشت چند روز باشگاه هوادار در واکنش به اتفاقات پیش آمده بیانیه‌ای را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:
«اگر‌چه در دنیای مجازی تلاش بسیاری شد تا عملکرد گروه شریف داوری دیدار هفته گذشته هوادار زیر سوال برود، جملگی کارشناسان داوری، اما اعتقاد دارند در دنیای واقعی اشتباهی رخ نداده است! نخستین بار نیست و آخرین مرتبه نیز نخواهد بود که باشگاهی در جریان یک دیدار از اشتباهات سهوی جامعه شریف داوری متضرر می‌شود و از ابتدای دیدار بعدی نیز با همان ذهنیت به جای مانده از مصاف پیشین به زمین بازی وارد می‌شود.

همان زمانی که از سوی هواداری‌ها به جهت داشتن تجربه بیشتر در جریان و پس از پایان دیدار در گفتار و رویکردی محترمانه به آرامش نداشتن رقیب در درون و بیرون زمین اشاره شد نیز همگی متوجه دغدغه‌های آن‌ها شده بودند اما نکته آن است، گناه هوادار چیست که به اذعان محمد فنایی که با اختلاف به عنوان برجسته‌ترین و مستقل‌ترین کارشناس داوری فوتبال ایران به شمار می‌رود، به درستی به سودش پنالتی گرفته شده است؟!

پیش از این نیز گفته شد که ادعاهای تند مطرح شده در رابطه با عملکرد داوران پس از پایان دیدار که ظاهرا تا پیش از آغاز دیدار آینده‌شان نیز ادامه دارد در کنار اعتراض‌های غیر طبیعی در جریان دیدار، تا زمانی که صرفا در جهت منافع تیمی خود باشد ایراد کم‌تری دارد، چرا که انتخاب شیوه مذکور یک سلیقه شخصی به شمار می‌رود اما این که در جریان دیدار با اعتراض پی‌ در پی سعی شود قضاوت گروه داوری را به زیان هوادار تحت تاثیر قرار دهند، نه جوان‌مردانه است، نه حرفه‌ای و اما هر چه نتوانسته‌اند هوادار را به عنوان یک باشگاه سود برده از مسئله داوری هفته گذشته نشان دهند، اما کاملا موفق بوده‌اند نماینده پایتخت را به عنوان باشگاهی که از مظلوم‌نمایی و بهانه‌تراشی گریزان است معرفی نمایند!

در فصل جاری لیگ برتر و در پایان شانزدهمین هفته رقابت‌ها حتی یک اخطار ساده نیز بابت اعتراض به عملکرد گروه داوری نصیب ساکت الهامی سرمربی هوادار نشده است و علی‌رغم تمامی اشتباهات سهوی داوران شریف ایران زمین که بالانشینی ما را به میانه نشینی در جدول رده‌بندی تبدیل کرده‌اند، در تمامی نشست‌های خبری پس از پایان دیدار نه تنها هرگز انتقادی از سوی کادر فنی طرح نشده که همواره حتی در روز چشیدن طعم شکست و تساوی نیز در اقدامی غیرمعمول لب به تمجید از عملکرد داوران در هر شرایطی گشوده شده است.

جزئیاتی که پای‌بندی به آن در کنار رعایت دیگر فاکتورهای اخلاقی سبب شده است چهره واقعی سرمربی فنی، با‌تجربه و دوست داشتنی ما با کار کردن در مجموعه‌ای که به بی‌حاشیه بودن شهره شده است در ذهن فوتبال دوستان نمایان شود.»

هوادارهوادار
ساکت الهامیساکت الهامی
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

هوادارهوادار

مشاهده برنامه و نتایج هوادار، بازی بعدی هوادار و ویدئو خلاصه بازی های هوادار#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...