راهبرد معاصر |
1 ماه پیش

یائیر لاپید تهدید به مرگ شد راهبرد معاصر

«یگان سایبری پلیس رژیم صهیونیستی گفته است یکی از ساکنان فلسطین اشغالی را که لاپید را به قتل تهدید کرده زیر نظر گرفته و در حال تحقیق در خصوص او است.

به گزارش راهبرد معاصرپلیس رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه اعلام کرد در حال تحقیق در خصوص تهدید «یائیر لاپید»، نخست‌وزیر این رژیم به قتل در شبکه‌های اجتماعی است.

«یگان سایبری پلیس رژیم صهیونیستی گفته است یکی از ساکنان فلسطین اشغالی را که لاپید را به قتل تهدید کرده زیر نظر گرفته و در حال تحقیق در خصوص او است.

این مرد در پاسخ به مطلبی در فضای اجتماعی نوشته بود: «یائیر لاپید امروز تو را با یک تفنگ می‌کشم.»

چند ماه پیش، هنگامی که نفتالی بنت، نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی هنوز در قدرت بود او و خانواده‌اش هم نامه‌هایی دریافت کردند که داخل آنها گلوله گذاشته شده بود.

نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی اندکی بعدتر از بازداشت یک زن ۶۵ در «عسقلان» به دلیل ارسال نامه‌های تهدیدآمیز حاوی گلوله به منزل «نفتالی بنت» خبر دادند. رسانه‌های عبری گزارش داده بودند این زن از حامیان «بنیامین نتانیاهو» و از فعالان قدیمی حزب لیکود است.

از او تصاویری در شبکه‌های اجتماعی به همراه چند تن از نمایندگان دست راستی پارلمان این رژیم و یکی از وزرای سابق کابینه اسرائیل موجود است.

روزنامه یدیعوت آحارنوت نوشته این زن به تهدید مقام‌های اسرائیل و نگهدای مواد منفجره متهم شده است.

پیش از این بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی هم به قتل تهدید شده بود. ماه مه سال جاری میلادی دادگاهی در فلسطین اشغالی یکی از افرادی که نتانیاهو را به قتل تهدید کرده بود به تحمل ۱۳ ماه حبس محکوم کرد./فارس#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران- وزیر فرهنگ جمهوری آذربایجان در دیدار با معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران از آمادگی برای تعمیق و توسعه روابط فرهنگی بین دو کشور خبر داد.

7 ساعت پیش

تهران - معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اراده جدی روسای جمهور ایران و روسیه این است که سطح روابط اقتصادی فیمابین به حداکثر ممکن برسد، گفت: این رویکرد در سطح سران دو کشور ظرفیت و فرصتی استثنایی برای گسترش مناسبات است که باید به نحو مطلوب از آن استفاده کنیم.

7 ساعت پیش

ماجرای ممنوع الخروج شدن علی دایی در پی ضبط گذرنامه اش در فرودگاه به یکی از داغ ترین موضوعات بحث در اینستاگرام تبدیل شده است.

8 ساعت پیش

تهران- هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو از روز گذشته سیزدهم مهرماه ۱۴۰۱ با حضور ایران آغاز به کار کرد.

7 ساعت پیش

لیندا کیانی، بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از کودکی اش منتشر کرد.

8 ساعت پیش

تهران - معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه باید روند توسعه مناسبات با روسیه به سرعت دنبال شود، گفت: توسعه روابط ایران و روسیه برای دشمنان دارای این پیام است که تحریم‌ها نمی‌تواند مانع از اجرای برنامه‌های ما باشد.

7 ساعت پیش

بالاخره پس از گذشت حدود ۲ ماه از اعلام خبر احتمال افزایش دوباره حقوق کارمندان و گمانه‌زنی‌ها در این خصوص، تکلیف روشن شد و به نظر می‌رسد افزایش حقوق به سال آینده موکول شد.

8 ساعت پیش

زاهدان- استواریکم امیر حسین خالص خمر که مردادماه در مرز نگور سیستان و بلوچستان حین پایش مرز بر اثر واژگونی خودرو مجروح شده بود به خیل شهدا پیوست.

7 ساعت پیش

وزارت خزانه داری آمریکا امروز از تحریم ۷ فرد از جمله وزرای کشور و ارتباطات ایران خبر داد.

7 ساعت پیش

بیشتر...