خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

دو قلاده گرگ باغ وحش گراش سالم هستند ایسنا

دو قلاده گرگ باغ وحش گراش سالم هستند

ایسنا/فارسدر پی نشر تصاویر از یک گونه سگ‌سان موجود در باغ وحش گراش مبنی بر شکستن فک یکی از آنان، مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس اعلام کرد که دو قلاده گرگ موجود در این باغ وحش سالم هستند.

عطا پورشیرزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه خوشبختانه دو قلاده گرگ موجود در باغ وحش گراش سالم هستند، گفت: به گفته مدیر باغ وحش حیوان زخمی که از آن فیلم‌برداری شده به منظور درمان پس از تصادف اخیرا به این مرکز منتقل شده است.

وی تصریح کرد: به محض اطلاع از این موضوع رئیس اداره حفاطت محیط زیست شهرستان از مرکز بازدید کرده و مشاهده شد که دو قلاده گرگ موجود در این مرکز سالم بوده و حیوان زخمی به گفته مدیر باغ وحش به منظور درمان پس از تصادف اخیرا به این مرکز منتقل شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس تاکید کرد: کارشناسان اداره حیات وحش دوره ای و اداره محیط زیست شهرستان بطور مستمر از این باغ وحش بازدید داشته و دارند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: صبح امروز بر اثر سقوط یک دستگاه جرثقیل در اسکله پتروشیمی رازی ۲ نفر فوت و چهار نفر مجروح شدند.

یک ربع پیش

تیم‌های نساجی و تراکتور در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال به مصاف یکدیگر می‌روند.

یک ربع پیش

امام جمعه اردبیل گفت: تعدادی از مجموعه های تولیدی به بهانه بالا رفتن دستمزدها و حقوق کارگران، قیمت‌ها را خیلی بالاتر از معمول افزایش داده‌اند که ضرورت دارد دستگاه‌های نظارتی دخالت کنند.

12 دقیقه پیش

امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق در نوع خود بی‌نظیر بود، زیرا بسیاری از موشک‌های ایرانی به هدف برخورد کرده و این یعنی با عملیات طوفان‌القصی و عملیات وعده صادق  توانستیم از دیوار آهنین صهیونیست‌ها عبور کنیم؛ دیوارهایی که حتی از تار عنکبوت نیز سست‌تر بود.

یک ربع پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه در تمام این مدت جمهوری اسلامی به اندازه کافی خویشتن‌داری کرده بود، گفت: رژیم صهیونیستی در میدان نظامی شکست خورده است اما در عرصه رسانه تلاش می‌کند خود را پیروز میدان نشان دهد.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: سپاه با حمله به این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

یک ربع پیش

قیمت نفت پس از افزایش چشمگیری که در ابتدای معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانی های بازار نسبت به تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و متاثر شدن عرضه پیدا کرده بود، کاهش یافت.

7 دقیقه پیش

استقلال ۳ سال قبل در فروردین سال ۱۴۰۰ با نتایج خوب خود هوادارانش را امیدوار کرده بود.

12 دقیقه پیش

مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه بارشی جدیدی از عصر امروز، ۳۱ فروردین به استان خبر داد.

13 دقیقه پیش

بیشتر...