خبرآنلاین |
1 ماه پیش

بازداشت افراد شرور محله چیتگر خبرآنلاین

بازداشت افراد شرور محله چیتگر

ایسنا نوشت: ماموران پلیس پیشگیری تهران بزرگ سه فرد شرور را که برای قدرت‌نمایی اقدام به تخریب پنج دستگاه خودروی سواری در محله چیتگر کرده بودند، دستگیر کردند.

سرهنگ پیمان لطیفی، سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در این باره گفت:‌ روز گذشته خبری مبنی بر تخریب خودروهای عبوری و پارک شده و ایجاد مزاحمت و قدرت‌نمایی در محله چیتگر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن ماموران کلانتری ۱۵۴ چیتگر سریعا به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت:‌پس از حضور ماموران در محل مشاهده شد که سه نفر که فاقد حالت عادی بودند، اقدام به قدرت‌نمایی و عربده‌کشی کرده و به تعدادی خودروی سواری نیز خساراتی را وارد کرده‌اند. در همین راستا نیز ماموران برای دستگیری این افراد وارد عمل شدند اما سه متهم پا به فرار گذاشتند که درپی آن عملیات تعقیب و گریز میان ماموران و متهمان اجرا شد.

لطیفی با بیان اینکه متهمان با خودروی خود در حال فرار از دست ماموران بودند، گفت: عوامل انتظامی نیز بلافاصله اقدام به اجرای طرح مهار کرده و دقایقی بعد خودروی این افراد را متوقف و متهمان را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به بازرسی از متهمان دستگیر شده، اظهارکرد:‌از سه متهم دستگیر شده سه قبضه قمه کشف و ضبط شد. همچنین در بررسی‌های ظاهری مشخص شد که هیچ یک از این سه نفر حالت عادی نداشته و اقدام به شرب خمر کرده بودند. متهمان در جریان بازجویی‌های انجام شده نیز به جرم خود اعتراف کرده و هدف از آن را قدرت‌نمایی اعلام کردند.

لطیفی با بیان اینکه متهمان در جریان قدرت‌نمایی خود به پنج دستگاه خودروی سواری خساراتی را وارد کرده بودند، گفت:‌ مالکان هر پنج خودروی سواری به پلیس مراجعه و شکایت خود را ثبت کردند. بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که دست‌کم ۶۰۰ میلیون ریال به این خودروها خسارت وارد شده بود.

وی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده، گفت:‌ سه متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. مردم نیز بدانند که امنیت و آرامش آنان خط قرمز پلیس است و ماموران پلیس قاطعانه با مخلان نظم و آرامش برخورد می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

برخورد بدون اغماض دستگاه قضایی بااراذل‌واوباش

حضوراراذلو اوباش و موادفروش‌ها از دغدغه‌های مردم است

233231#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تسنیم نوشت: مرد جوانی که با ۲ همدست خود اقدام به آدم ربایی در محله خزانه کرده بود، دستگیر شد.

6 ساعت پیش

یکی از دلایلی که همیشه برای آلودگی هوا در کلان شهرها مطرح می‌شود خودروهای فرسوده است. خودروهایی که نه تنها هوا را آلوده می‌کنند بلکه نسبت به دیگر خودروها بنزین بیشتری هم مصرف می‌کنند.

16 ساعت پیش

رئیس قوه قضائیه گفت: محکومی که مخل امنیت روانی مردم است نباید مورد ارفاق قرار گیرد؛ چرا که ارفاق در قبال او ظلم به دیگران است.

6 ساعت پیش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس سازمان سنجش گفت: اگر متقلب بودن داوطلبان کنکور امسال اعلام شود از یک تا ده سال نمی توانند در کنکور شرکت کنند.

14 ساعت پیش

مهر نوشت: نتایج یک مطالعه جدید و بزرگ نشان می دهد که سیگار و افزایش سن دو عامل مهم افزایش خطر ابتلا به سرطان هستند.

13 ساعت پیش

بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(۱۹مردادماه) شهر اصفهان آلودگی هوا را با وضعیت بسیار ناسالم تجربه کرده است. کیفیت هوای چهار کلان‌شهر نیز در وضعیت قابل قبول قرار دارد.

8 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۱۲۰۰عدد انواع چمدان خارجی قاچاق خبر داد.

11 ساعت پیش

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از تصویب هماهنگ طرح ویژه جذب رتبه‌های برتر کنکور سراسری و برگزیدگان المپیاد دانش‌آموزی در رشته‌های هدف اولویت‌دار کشور خبر داد.

8 ساعت پیش

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد کرد که ۱۱۷ میلیارد تومان جریمه خشکاندن درختان خیابان ولیعصر به خرید بوستان اختصاص یابد.

7 ساعت پیش

بیشتر...