خبرآنلاین |
1 ماه پیش

فریبم دادند آن دختر بیماری صرع داشت به من نگفتند خبرآنلاین

فریبم دادند؛ آن دختر بیماری صرع داشت و به من نگفتند

خراسان نوشت:جوان ۲۵ ساله‌ای که به اتهام فریب در ازدواج از نامزدش شکایت کرده بود، درباره این ماجرا به کارشناس اجتماعی کلانتری طبرسی شمالی توضیحاتی ارائه داد.

او گفت: مدتی قبل خاله ام که برای ملاقات یکی از بستگان مان به بیمارستان رفته بود، با دختر یکی از ملاقات کنندگان آشنا شده و نشانی خانه آن‌ها را گرفته بود. چند روز بعد با معرفی خاله ام و به اتفاق پدر و مادرم به خواستگاری «بهاره» رفتیم، به گونه‌ای که من در همان جلسه اول عاشق آن دختر شدم. بعد از چند بار رفت و آمد، مادر بهاره مرا به گوشه‌ای کشید و گفت: قبل از آن که مراسم عقدکنان برگزار شود، باید بدانی که دخترم به نوعی بیماری مبتلاست و برای آن که مردمک چشمانش بالا نرود، دارو مصرف می‌کند. آن روز مادر بهاره نام دارو را هم به من گفت. من هم در باره این دارو از پرستاری که دوستم بود، پرس و جو کردم. او هم گفت: این دارو بیشتر برای تمرکز اعصاب استفاده می‌شود. با آن که مادر بهاره از من خواسته بود بیماری دخترش را با خانواده ام در میان بگذارم و بعد به خواستگاری بیایم، اما من که عاشق او شده بودم، به این ازدواج اصرار کردم. بعد از آن که مراسم عقدکنان برگزار شد و ما به منزل یکدیگر رفت و آمد کردیم، تازه متوجه برخی رفتارهای عجیب خانواده همسرم شدم.مادرزنم مدام توصیه می‌کرد مبادا مصرف قرص‌های همسرم به تاخیر بیفتد یا نگذارم هیچ گاه استرس به او وارد شود. وقتی با نامزدم بیرون می‌رفتیم، مدام زنگ می‌زدند که زودتر برگردیم!

پدر و مادر من فرهنگی بودند و دخالتی در زندگی ام نمی‌کردند. با این حال، من ماجرای بیماری همسرم را پنهان کردم. از سوی دیگر نیز در رشته تحصیلی خودم شغلی پیدا نکردم و در امور ساختمانی مشغول شدم. درآمدم بد نبود و مشکل مالی نداشتم و از این که با همسرم به دورهمی خانوادگی یا دوستانه بروم، لذت می‌بردم، اما خانواده همسرم کمتر اجازه بیرون رفتن به من و بهاره می‌دادند.

هنوز چهار ماه بیشتر از دوران نامزدی ما نگذشته بود که فهمیدم نامزدم داروهای خاصی را مصرف می‌کند. وقتی آن قرص‌ها را به یکی از پزشکان نشان دادم، تازه متوجه شدم که همسرم بیماری صرع دارد.وقتی برگه آزمایش‌های او را به دست آوردم و به پزشکان متخصص مراجعه کردم، آن‌ها این موضوع را تایید کردند. با کنکاش‌های بیشتر دریافتم که همسرم از دوران کودکی به این بیماری مبتلا شده و نمی‌تواند باردار شود.حالا هم به راحتی نمی‌توانم با این دروغ بزرگی که به من گفته اند و مرا فریب داده اند کنار بیایم، چون اگر همان روز خواستگاری از بیماری صرع نام می‌بردند، هیچ گاه به این ازدواج تن نمی‌دادم .

17302#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران نوشت:اوایل فروردین مرد جوانی ناپدید شدن همسرش را به پلیس گزارش کرد و گفت همسرم روز گذشته برای خرید از خانه خارج شد، اما دیگر برنگشت. با اینکه می‌دانستم بدون اطلاع من جایی نمی‌رود با این حال با دوست و فامیل و آشنا تماس گرفتم ولی خبری از او نبود تا صبح منتظرش ماندم و بعد به سراغ بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها رفتم اما بی‌نتیجه بود.حالا از شما می‌خواهم همسرم را پیدا کنید.

2 ساعت پیش

مجموعه مهمترین اخبار کرونایی امروز را اینجا بخوانید.

12 ساعت پیش

ایسنا نوشت: مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، از ابتلای رییس این سازمان به بیماری کرونا خبر داد.

14 ساعت پیش

ایسنا نوشت: یک عضو شورای شهر تهران در درخواستی خطاب به وزیر بهداشت بر لزوم انتشار فهرست دریافت کنندگان واکسن کرونا در مجموعه مدیریت شهری کشور تاکید کرد.

14 ساعت پیش

عضو کمیته کشوری واکسن کرونا با حضور در برنامه «طبیب» با تأکید بر اینکه خرید ۶۰ میلیون دوز واکسن کرونا تحولی در بحث واکسیناسیون است، تصریح کرد: تا زمانی که ۷۰ درصد جمعیت واکسن نزنند ویروس از چرخش نیفتاده و نمی‌توان بیماری را کنترل و احساس ایمنی کرد.

15 ساعت پیش

ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نمودار موارد ابتلا و بستری روزانه به علت کووید ۱۹ در کشور همچنان شیب تند صعودی دارد و همه استان‌ها با افزایش جدی بیماران بستری و موارد سرپایی مواجه هستند.

15 ساعت پیش

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی هزار و ۸۷۲ مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به فاجعه وضعیت کرونا در استان اصفهان ابراز نگرانی کرد.

16 ساعت پیش

ایرنا نوشت: معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان علی‌آباد به دلیل تزریق غیرقانونی واکسن کرونای پارکبانان این شهر به برخی از مدیران شهرداری برکنار شد.

16 ساعت پیش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ درباره ترفند سودجویان برای کلاهبرداری از شهروندان با ارسال پیامک شرکت در طرح کمک معیشتی ماه رمضان هشدار داد.

17 ساعت پیش

ایسنا نوشت: سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در شش استان هشدار داد.

18 ساعت پیش

ایسنا نوشت: بنابر اعلام وزارت بهداشت طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۱هزار و ۳۱۲ بیمار جدید کووید-۱۹ شناسایی شدند و متاسفانه ۳۱۹ تن نیز جان باختند.

19 ساعت پیش

ماجرای سوء استفاده مدیران آبادانی از سهمیه واکسن پاکبان‌ها در روزهای اخیر خبرساز شد.

19 ساعت پیش

محک در کنار ۱۷ مؤسسه معتبر و متولی حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در نقاط مختلف جهان، ۱۵ استاندارد تعریف شده در زمینه مراقبت‌های روانی- اجتماعی از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان که از سوی بنیاد حمایت از بیماران مبتلا به سرطان «معجزه متی» ارائه شده است، را تائید و به کار بسته است. این استانداردها معرف حمایت‌هایی است که کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌هایشان بهتر است دریافت کنند و نیازهای روانشناختی- مددکاری آنها از زمان تشخیص بیماری تا بهبودی یا حتی پس از پایان زندگی را بیان می‌کند.

19 ساعت پیش

ایسنا نوشت: سراسر تهران به رنگ قرمز کرونایی درآمده و در هفته اخیر افزایش روند بستری و فوتی ناشی از کرونا در این کلانشهر همچنان تداوم یافته و بار بسیار بالایی دارد.

19 ساعت پیش

ایسنا نوشت: جزییات تعرفه‌های پزشکی سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

20 ساعت پیش

بیشتر...