اکونا پرس |
۱ هفته پیش

سقف افزایش قیمت تا ۱۰ درصد در قطعات قدیمی

سقف افزایش قیمت تا ۱۰ درصد در قطعات قدیمی

معاون عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س): دریافت هزینه دیوارچینی و بلوک گذاری توسط بهشت حضرت زهرا(س) کذب است.

سقف افزایش قیمت تا ۱۰ درصد در قطعات قدیمی
به گزارشاکونا پرس،

روح الله محسنی با بیان اینکه تعرفه خدمات در بهشت حضرت زهرا(س) درشورای اسلامی شهرتهران بررسی و مصوب می‌شود، گفت: برخلاف سنوات گذشته کهلایحهقیمت قبور 25 درصد افزایش پیدا می کرد در مصوبه جدید قیمت قبور با توجه به تدبیر مدیرعامل سازمان و حمایتشورای اسلامی شهر تهرانقیمت قبر در فاز 1 تنها 10 درصد افزایش پیدا کرده است.
روح الله محسنیمعاونعروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) در ادامه ضمن تأکید بر این نکته که مرجع صدور قیمت قبور شورای اسلامیشهر تهرانمی باشد گفت: قیمت تمام قبور و همچنین هزینه خدمات ارائه شده در سازمان بهشت حضرت زهرا(س) مصوبهشورای اسلامیشهر تهران است و هزینه ای تحت عنوان دیوار چینی و بلوک گذاری از مراجعه کنندگان دریافت نمی شود و این موضوع کذب محس است.
محسنی افزود به واسطه تفاوت قیمت قبور در فاز ۱،۲،۳ پیشنهاد شد تاافزایش قیمتدر فاز ۱ قطعات قدیمی ۱۰ درصد و در فاز ۲ ، ۲۰ درصد و در فاز ۳ قطعات جدید ۲۵ درصد باشد و هزینه احیای قبور بالای ۳۰ سال هم ۸ میلیون ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

 

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با یک فوریت لایحه شهردار محترم تهران در خصوص « برنامه تحقق شهر بیدار در تهران » موافقت کرد…

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص خدمات سازمان بهشت حضرت زهرا(س) گفت:اقدامات خوبی در حوزه زیرساخت ها و امور فرهنگی…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس دادگستری خوزستان گفت: تعداد بازداشت شدگان حادثه ریزش برج متروپل آبادان به ۸ نفر رسید و برخورد قاطعی با تمامی کسانی که نقش مستقیم و غیرمستقیمی در این حادثه داشتند صورت خواهد گرفت.

4 ساعت پیش

​به دنبال انتشار برخی خبرها در مورد شنیده شدن صدای "تیراندازی در میدان هفت تیر" تهران، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

3 ساعت پیش

صحبت های سهرابی مدیرعامل تراکتور در اعتراض به حضور یحیی گل محمدی در زمین بازی با وجود محرومیت را ببینید.

3 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره سرمربی فصل آینده سرخپوشان را ببینید.

2 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در حمایت از یحیی گل محمدی و مخالفت با کناره گیری سرمربی سرخپوشان را ببینید.

2 ساعت پیش

باشگاه تراکتور تبریز با انتشار این تصاویر اعضای تیم پرسپولیس را عامل تحریک کننده هواداران برای شروع درگیری ها عنوان کرد.

4 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره دیدار با تراکتور و دلیل گل نزدن قرمزها در این مسابقه را ببینید.

2 ساعت پیش

رئیس جمهور ترکیه گفت که کشورش عملیات نظامی جدیدی را در امتداد مرزهای جنوبی خود برای ایجاد مناطق امن در عمق 30 کیلومتری (شمال سوریه) آغاز خواهد کرد.

4 ساعت پیش

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، دقایقی پیش وارد فرودگاه مهرآباد شد.

3 ساعت پیش

بیشتر...