خودروتک |
3 سال پیش

پرسپولیس بیمار است من آن را درمان می کنم

پرسپولیس بیمار است و من آن را درمان می کنم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد قبلی منافع باشگاه را تامین نمی‌کرد و تا آستانه قطع همکاری با کارگزار رفتیم.

به گزارشخبرورزشی، مهدی رسول‌پناه در نشست خبری امروز (سه‌شنبه) اظهار داشت: قرارداد قبلی منافع باشگاه را تامین نمی‌کرد و تا آستانه قطع همکاری با کارگزار رفتیم و بعد از مذاکرات به توافقات جدید رسیدیم.

وی افزود: کف این قرارداد مبلغ ۱۱۰ میلیارد برای یک سال است و در اولین فرصت که کارگزار برای باشگاه واریزی داشته باشد، ما نیز به بازیکنان و مربیان تیم پرداختی خواهیم داشت. ما این قرارداد را برای بخش حقوقیوزارت ورزشفرستادیم و آنها آن را تایید کردند.

سرپرست باشگاهپرسپولیسدرباره اینکه یکی از مشاوران پیشینباشگاه پرسپولیسقرارداد این باشگاه با کارگزارش را ترکمنچای دانسته بود، گفت: من باید خدمت شما عرض کنم که ساختار باشگاه بیمار است و اگر این طور نبود یک فرد در باشگاه در حوزهرسانهبه خودش اجازه نمی‌داد درمسائل اقتصادیاظهارنظر کند و من این ساختار را اصلاح خواهم کرد.

رسول‌پناه در پاسخ به این سوال که چرا عکس قرارداد بازیکنان و حتی قرارداد اسپانسر باشگاه رسانه‌ای شده است و فکر نمی‌کند این مسئله نشان می‌دهد افرادی در باشگاه هستند که دوست ندارند برخی مسائل محرمانه باشد، تصریح کرد: در مورد عکس‌های گرفته شده از قرارداد بازیکنان من صحبتی ندارم، چرا که این مسئله به دوران مدیریت من مربوط نمی‌شود و این عکس‌ها قبلا گرفته شده است. در مورد اسپانسر هم ترسی از رسانه‌ای شدن این قرارداد نداشتیم. به هر حال اگر این اتفاق نمی‌افتاد شاید کارگزار خودش قرارداد را رسانه‌ای می‌کرد اما اینکه افرادی در باشگاه از قرارداد عکس گرفته و آن را در اختیار رسانه‌ها قرار دادند در راستای بیمار بودن ساختار باشگاه است که بعد از قرارداد با کارگزار این فرصت را داریم که آن را اصلاح کنیم.

وی در واکنش به این سوال که آیا با توجه به اینکه کارگزار قرار است تا ۳۱ خرداد ماه واریزی به باشگاه نداشته باشد، در این شرایط بازیکنان و مربیان پرسپولیس هم تا آن زمان دریافتی نخواهند داشت، عنوان کرد: نه اصلا این طور نیست. من به بازیکنان قول دادم که تا پایان اردیبهشت به آنها پرداختی داشته باشم و این اتفاق حتما رخ خواهد داد.

وی درباره عدم حضور مهرداد هاشمی در جلسه نهایی با کارگزار و امضا نکردن قرارداد جدید عنوان کرد: اولا اینکه ما در هیئت‌مدیره هیچ اختلافی نداریم، ضمن اینکه در نشست روز گذشته گفتیم با حضور ۶ نفر از نمایندگان باشگاه و کارگزار دیگر نیازی به افراد دیگری نیست. من به عنوان سرپرست باشگاه و رئیس هیئت مدیره و همچنین آقای رغبتی به عنوان عضوهیئت مدیرهحضور داشتیم و قرارداد را امضا کردیم. ضمن اینکه امروز نیز ما باید مسائل بهداشتی را رعایت می‌کردیم و بیشتر از این جا برای حضور افراد دیگر در نشست خبری نبود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان با بیان این جمله که به سوالات حاشیه‌ای پاسخ نخواهد داد، نشست را به اتمام رساند.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یوونتوس موفق شد در آخرین لحظات مقابل مونتسا به ۳ امتیاز برسد و صدرنشین سری‌آ ایتالیا شود. یووه برای این صدرنشینی سختی‌های زیادی را متحمل شد.

یک ربع پیش

اسرائیل به پشتوانه آمریکا کشتار زنان و کودان غزه را از سر گرفت، لبخند پرند، بازی تل‌آویو با آتش و خون، هوش سیاه مکر و جنایت، راویان مظلوم فلسطین و... تیتر برخی روزنامه‌های شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ است.

یک ربع پیش

رسانه‌های رسمی سوریه بامداد شنبه از شنیده شدن صدای چند انفجار در حومه دمشق خبر دادند.

13 دقیقه پیش

یارو الاغشو برای فروش به بازار مال‌فروش‌ها برده بود. ناگهان چرتش گرفت و هنگامی که چشمش را باز کرد، دید افسار به گردنش است و الاغش داره پول می‌شمره‌!

یک ربع پیش

دیدار دوستانه تیم های استقلال و دسته اولی خوشه طلایی ساوه با برتری ۴ بر صفر شاگردان جواد نکونام به پایان رسید.

نیم ساعت پیش

سخنگوی کرملین تاکید کرد جهان تک قطبی با محوریت آمریکا به پایان رسیده است.

یک ربع پیش

علیرضا بیرانوند می‌گوید بازی مقابل الدحیل برای این تیم حکم مرگ و زندگی را دارد و روی هواداران پرسپولیس حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.

یک ربع پیش

رئیس جمهور اوکراین اعتراف کرد پاتک تابستانی کی‌یف علیه مواضع مسکو در کسب نتایج مطلوب شکست خورد.

یک ربع پیش

پایگاه ای‌بی‌سی آمریکا به نقل از تحلیلگران مسائل امنیتی برقراری آتش‌بس اخیر در غزه را «پیروزی خالص برای حماس» توصیف کرده است.

یک ربع پیش

بیشتر...