خودروتک |
2 سال پیش

پرسپولیس بیمار است من آن را درمان می کنم

پرسپولیس بیمار است و من آن را درمان می کنم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد قبلی منافع باشگاه را تامین نمی‌کرد و تا آستانه قطع همکاری با کارگزار رفتیم.

به گزارشخبرورزشی، مهدی رسول‌پناه در نشست خبری امروز (سه‌شنبه) اظهار داشت: قرارداد قبلی منافع باشگاه را تامین نمی‌کرد و تا آستانه قطع همکاری با کارگزار رفتیم و بعد از مذاکرات به توافقات جدید رسیدیم.

وی افزود: کف این قرارداد مبلغ ۱۱۰ میلیارد برای یک سال است و در اولین فرصت که کارگزار برای باشگاه واریزی داشته باشد، ما نیز به بازیکنان و مربیان تیم پرداختی خواهیم داشت. ما این قرارداد را برای بخش حقوقیوزارت ورزشفرستادیم و آنها آن را تایید کردند.

سرپرست باشگاهپرسپولیسدرباره اینکه یکی از مشاوران پیشینباشگاه پرسپولیسقرارداد این باشگاه با کارگزارش را ترکمنچای دانسته بود، گفت: من باید خدمت شما عرض کنم که ساختار باشگاه بیمار است و اگر این طور نبود یک فرد در باشگاه در حوزهرسانهبه خودش اجازه نمی‌داد درمسائل اقتصادیاظهارنظر کند و من این ساختار را اصلاح خواهم کرد.

رسول‌پناه در پاسخ به این سوال که چرا عکس قرارداد بازیکنان و حتی قرارداد اسپانسر باشگاه رسانه‌ای شده است و فکر نمی‌کند این مسئله نشان می‌دهد افرادی در باشگاه هستند که دوست ندارند برخی مسائل محرمانه باشد، تصریح کرد: در مورد عکس‌های گرفته شده از قرارداد بازیکنان من صحبتی ندارم، چرا که این مسئله به دوران مدیریت من مربوط نمی‌شود و این عکس‌ها قبلا گرفته شده است. در مورد اسپانسر هم ترسی از رسانه‌ای شدن این قرارداد نداشتیم. به هر حال اگر این اتفاق نمی‌افتاد شاید کارگزار خودش قرارداد را رسانه‌ای می‌کرد اما اینکه افرادی در باشگاه از قرارداد عکس گرفته و آن را در اختیار رسانه‌ها قرار دادند در راستای بیمار بودن ساختار باشگاه است که بعد از قرارداد با کارگزار این فرصت را داریم که آن را اصلاح کنیم.

وی در واکنش به این سوال که آیا با توجه به اینکه کارگزار قرار است تا ۳۱ خرداد ماه واریزی به باشگاه نداشته باشد، در این شرایط بازیکنان و مربیان پرسپولیس هم تا آن زمان دریافتی نخواهند داشت، عنوان کرد: نه اصلا این طور نیست. من به بازیکنان قول دادم که تا پایان اردیبهشت به آنها پرداختی داشته باشم و این اتفاق حتما رخ خواهد داد.

وی درباره عدم حضور مهرداد هاشمی در جلسه نهایی با کارگزار و امضا نکردن قرارداد جدید عنوان کرد: اولا اینکه ما در هیئت‌مدیره هیچ اختلافی نداریم، ضمن اینکه در نشست روز گذشته گفتیم با حضور ۶ نفر از نمایندگان باشگاه و کارگزار دیگر نیازی به افراد دیگری نیست. من به عنوان سرپرست باشگاه و رئیس هیئت مدیره و همچنین آقای رغبتی به عنوان عضوهیئت مدیرهحضور داشتیم و قرارداد را امضا کردیم. ضمن اینکه امروز نیز ما باید مسائل بهداشتی را رعایت می‌کردیم و بیشتر از این جا برای حضور افراد دیگر در نشست خبری نبود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان با بیان این جمله که به سوالات حاشیه‌ای پاسخ نخواهد داد، نشست را به اتمام رساند.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جمع نمی بندیم ، اما هر جنسیتی دارای ویژگی‌هایی است که جنس دیگر از آنها خوشش نمی‌آید. ما نمی توانیم این واقعیت را کتمان کنیم که زنان پیچیده تر از مردان هستند.

7 ساعت پیش

سخنگوی صنعت آب گفت: میزان بارندگی از ابتدای سال آبی تا کنون به ۲۸ میلیمتر رسیده که با اندکی اختلاف، مشابه سال گذشته، کشور با ۱۶ درصد کاهش بارندگی مواجه است.

8 ساعت پیش

در حالی که تیم‌های ملی برزیل و سوییس در چارچوب هفته دوم جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف هم رفتند، اتفاقی عجیب حواس مخاطبان را به خود جلب کرد. با وجود تلاش‌های فراوان قطری‌ها برای برگزاری منظم مسابقات، حین بازی سلسائو برق ورزشگاه ۹۷۴ برای دقایقی قطع شد، تا این موضوع مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد.

6 ساعت پیش

برق در استادیوم «۹۷۴» حین برگزاری بازی سوئیس و برزیل لحظه‌ای قطع شد.

7 ساعت پیش

زیباکلام ادعاهای قبلی خود را پس گرفت و گفت: هیچ منبع و مأخذ موثقی پیرامون صحت و سقم آمار کشته‌شدگان ندارم.

8 ساعت پیش

تبریک به دولت قطر برای برگزاری خوب جام جهانی/تأکید بر توسعه روابط و اجرایی شدن توافقات

7 ساعت پیش

برهالتر در نشست خبری در این خصوص گفت: "اینکه پرچم ایران را تغییر دادند ایده ما نبود. ما ۴ سال کار کردیم و حالا می‌خواهیم ببینیم چگونه بازی فردا را ببریم. باز هم می‌گویم ما از این اقدام مطلع نبودیم، اما از طرف بازیکنان و تیم ملی آمریکا بایت اتفاق رخ داده عذرخواهی می‌کنم. "

8 ساعت پیش

وزیر امور اقتصاد و دارایی آخرین وضعیت صدور مجوزهای کسب‌وکار را تشریح کرد.

7 ساعت پیش

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در بسیاری از امور راهگشا است، گفت: هرگاه در کشور دچار مشکل شدیم، به دلیل این است که از فرهنگ بسیج دور شده‌ایم.

6 ساعت پیش

بیشتر...