خبرورزشی |
2 روز پیش

ژاپنی ها چطور آلمان را شکست دادند راهکاری که سرمربی سابق ایران به چشم بادامی ها داد

برانکو با حضور در دوحه بازی نخست تیم ملی کرواسی در برابر مراکش را از نزدیک تماشا کرد.
۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۹

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران با حضور در دوحه بازی تیم ملی کرواسی در برابر مراکش را از نزدیک دید.

  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران با حضور در دوحه بازی تیم ملی کرواسی در برابر مراکش را از نزدیک دید. این بازی با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

برانکو ایوانکوویچ در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بود. او هم اکنون سرمربی تیم ملی فوتبال عمان است. جالب اینکه تیم او پیش از شروع جام جهانی در یک بازی دوستانه در برابر تیم ملی آلمان یک بر صفر شکست خورد. او زنگ خطر را پیش از شروع بازی برای ژرمن‌ها به صدا در آورده بود. آلمان در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ دوحه در مصاف ژاپن رفت و در این بازی ۲ بر یک به برتری رسید. این در حالی بود که گل نخست توسط تیم ملی آلمان از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده بود.

ژاپنی‌ها بازی دوستانه تیم ملی آلمان در برابر عمان را به دقت آنالیز کردند و این بازی دوستانه را برای نمایش خوب در برابر آلمان و در نهایت شکست تیم ملی آلمان خیلی مفید دانستند. جالب اینجاست نمایش تیم ملی عمان در برابر آلمان این قدر خوب بود که بعد از این بازی تماشاگران تیم ملی عمان از فدراسیون فوتبال این کشور خواستند که قرارداد برانکو ایوانکوویچ را تمدید کند. این مربی کروات تا پایان جام ملت‌های آسیا با فدراسیون فوتبال عمان قرارداد دارد.

او با توجه به فاصله عمان و قطر قصد دارد همه بازی‌های تیم ملی فوتبال کرواسی در جام جهانی را از نزدیک تماشا کند.

  • علی بابا
  • علی بابا

برچسب‌ها

  • برانکو ایوانکوویچ
  • تیم ملی عمان
  • جام جهانی ۲۰۲۲ قطر


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تغییرات این نسخه محدود به گیربکس نیست و مواردی هم در کابین تغییر کرده است. کنسول میانی در نسخه ارتقایافته فیدلیتی پرایم طراحی کاملاً جدیدی به خود گرفته و جای دکمه ها در آن تغییر کرده است.

12 ساعت پیش

خدیجه کریمی،‌ مدیر کل امور بین‌الملل معاونت زنان و خانواده جمهوری اسلامی ایران در نشست ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل که منجر به صدور قطع‌نامه ضد ایرانی شد، نطقش را گم کرد.

12 ساعت پیش

موضوع در دستور کار متخصصان پلیس فتا پایتخت قرار گرفت و پس از اقدامات تخصصی و تحقیقات سایبری، متهم شناسایی و پس از تشریفات قضائی در یکی از مناطق غربی تهران بزرگ دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

11 ساعت پیش

طارمی در گفتگوی کوتاه با دوربین فیفا، گفت: خدا را شکر توانستیم ولز را ببریم به خاطر هواداران که همیشه از ما حمایت و کمک زیادی کرده‌اند.

11 ساعت پیش

وستون مک‌کنی، بازیکن آمریکایی، با خشک کردن دستهایش با لباس یکی از عکاسان باعث خنده تماشاگران شد اما برخی از طرفداران فوتبال از حرکات ناشایست خوششان نمی‌آید.

12 ساعت پیش

خوشبختانه از ابتدای پاندمی در کشور تا کنون، ۷ میلیون و ۳۳۵ هزار و ۳۴ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

11 ساعت پیش

طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (۷ و ۸ آذر) آسمان صاف تا قسمتی ابری و در نقاط پرتردد شهری باعث افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

11 ساعت پیش

نمایش تیم ملی فوتبال آمریکا در برابر انگلیس که منجر به نتیجه مساوی بدون گل شد این ذهنیت را برای برخی ایجاد کرده است که تیم ملی فوتبال ایران برای صعود کار بسیار سختی پیش رو دارد.

12 ساعت پیش

اعلان وضعیت اضطراری ساعت هوشمند کارلوس کی‌روش پس از گل اول ایران به ولز نشان می‌دهد سرمربی تیم ملی هیجان خطرناک و بالایی را پشت سر می‌گذاشت.

11 ساعت پیش

بیشتر...