خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

مشارکت قوی در انتخابات عامل اقتدار امنیت کشور است تسنیم


مشارکت قوی در انتخابات عامل اقتدار و امنیت کشور است

عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به انتخابات پیشرو و ضرورت نقش آفرینی جوانان، خواص و بانوان در انتخابات گفت: مشارکت قوی در انتخابات عامل اقتدار و امنیت کشور است.

- اخبار سیاسی -

زینب طیبی، عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان، در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری تسنیم، با اشاره به انتخابات پیشرو و ضرورت نقش آفرینی جوانان، خواص، بانوان و آحاد ملت عظیم ایران در خَلق انتخاباتی پرشور، باطراوت و امیدآفرین و اظهار داشت: یکی از وظایف خطیر خواص، نخبگان و جوانان آگاه و هوشیار، مراقبت دائمی از انقلاب، وحدت ملی، مشارکت دادن اقشار، صنوف و آحاد ملت در تعیین سرنوشت کشور است. ملت بزرگ ایران باید بداند امروز روز خسته شدن و ناامیدی نیست. امروز روز شوق، حرکت، امید و فتح قله های بلند عزت، استقلال، اقتدار و وحدت ملی است.

نامزدهای انتخابات مجلس مشخصات درگاه ستاد مجازی خود را ثبت کنند

وی با اشاره به نگاه دشمنان انقلاب برای انصراف ملت از آمدن پای صندوق های رأی، تصریح کرد: قطعا این رفتار راه به جایی نخواهد برد و جوانان، زنان و مردان با استقامت ایرانی، با حضور پرشور خود در پای صندوق های رأی، مشت محکمی به سینه تحریم کنندگان، مخالفان و معارضان نظام خواهند کوبید و حرکتی عظیم و مردمی را ترسیم خواهند کرد.

مشاور آیت الله اراکی خاطرنشان کرد: روز انتخابات، روز همه ملت شریف ایران است. به فرموده رهبر معظم انقلاب میدان دار و صحنه گردان روز انتخابات، مردمی خواهند بود که با حضور در پای صندوق های رأی، سازنده آینده و تعیین کننده سرنوشت چند ساله خود خواهند بود. در این میدان، رأی فرد فردِ ملت ایران در آزمون الهی و بزرگ انتخابات، سرنوشت ساز است و آرای میلیونی ملت با رأی تک تک مردم رقم خواهد خورد.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه انتخابات، فرصتی برای به نمایش گذاشتن شرکت پرشور مردم و انتخاب درست نیروهای شجاع، با ایمان، پرانگیزه، متعهد، متخصص و علاقه مند به کار و گره گشایی از مشکلات مردم است، تصریح کرد: سرویس های اطلاعاتی و دستگاههای جاسوسی جبهه استکبار به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش خواهند کرد، انتخابات را بی رونق، نشان دهند، بی شک، این خواب آشفته تعبیر نخواهد شد و ملت شریف ایران، با حضوری گسترده و شورآفرین در انتخابات، پاسخی کوبنده به دشمنان خواهد داد.

نایب رئیس اتحادیه جهانی زنان مسلمان و دبیر علمی هفتمین همایش بین المللی "زن و خانواده، تقابل اسلام و غرب" گفت: ملت بزرگ ایران، در آزمون الهی انتخابات خواهد درخشید و صحنه هایی شگفت انگیز و ماندگار را برای احقاق حقّ مدنی ملت به تصویر خواهد کشید.هرکس علاقه به ایران، حل مشکلات کشور، حفظ امنیت، گردش نخبگانیِ صحیح در کشور و سرنوشت ایران آزاد، مستقل و آباد دارد، باید در انتخابات شرکت کند.

وی با اشاره به تاثیر انتخابات در امنیت و اقتدار کشور تصریح کرد: حضور همگانی، پُر شور، عظیم و خیره کننده در پای صندوق های رأی، مهمترین عامل اقتدار و امنیت کشور است. امروز دشمنان باید بدانند که ملت ایران از ذلتی که به او تحمیل شده بود، خلاص شده است و طالب استقلال، پیشرفت، عزّت و آبادانی کشور است و ان شالله با عزم و اراده ای تحسین برانگیز، با شور و شوق، در میدان انتخابات حاضر خواهد شد و عظمت ایران را به نمایش خواهد گذاشت.

طیبی انتخابات را نشانه روشنی از استحکام پایه های مردم سالاری و دلبستگی همگانی به ایران دانست و افزود: انتخابات و مشارکت قوی، بدخواهان، کینه توزان و دشمنان نظام را به عقب خواهد کشاند و دل دوستداران و تحسین کنندگان ملت شریف ایران در سرتاسر جهان را لبریز از شادی و افتخار می کند لذا از تمامی اقشار، سلایق و گرایشهای سیاسی می خواهیم، دوشادوش هم، با حضور هوشمندانه، قوی، پرطراوت و شورانگیز در انتخابات، اقتدار و عزّت نظام جمهوری اسلامی ایران را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذارند و ثابت کنند مردم سالاری دینی در این ملت ریشه دوانیده و این شجرة طیبه الهی، همه بادهای مخالف را با ثبات، استقلال و ایستادگی ملت، تحقیر خواهد کرد.


این استاد دانشگاه ادامه داد: انقلاب و این خاک متعلق به آحاد ملت است. بی شک،کسانی که ممکن است با نظام جمهوری اسلامی مسئله داشته باشند، با امنیت، اقتدار، پیشرفت و عزّت ایران و ایرانی مسئله ندارند، از اینرو باید همه ملت ایران وارد صحنه انتخابات شوند و درخت سرافراز ایران عزیز را ریشه دارتر و تنومندتر سازند.


طیبی با اشاره به نقش زنان در موضوع مشارکت در انتخابات افزود: زنان ایرانی با حضور پرشور، باطراوت و احساس برانگیز خود در پای صندوق های رأی و ترغیب پدر، مادر، همسر، فرزند و اعضای خانواده به مشارکت در انتخابات، پاسخی شجاعانه، متین و باشکوه به توطئه های دشمنان خواهند داد و سرزندگی، هوشیاری و زمان شناسی بانوی ایرانی را در برابر دشمنان به نمایش خواهند گذاشت.


مشاور آیت الله اراکی با اشاره به اینکه هوای تازه، امید تازه، فضای تازه با مشارکت آگاهانه، جدی، پرشور و پرجاذبه جوانان در انتخابات، خنثی کننده حربه های جهان خواران و جهان گشایان بین المللی است، ادامه داد: بدون تردید، همبستگی ملی و مشارکت عمومی، شعار دندان شکن ملت ایران به بدخواهان نظام خواهد بود. مشارکت شورآفرین جوانان، زنان و دختران، اقشار و صنوف، خواص،کسبه، فرهنگیان، مدالآوران، قهرمانان، هنرمندان، دانشجویان، کارگران، مهندسان و پزشکان در انتخابات، دهان دشمنان عنود و لجوج جمهوری اسلامی را خواهد بست و بهانه های دشمنان را در همه چشم ها، واهی و سست خواهد کرد و بلندگوهای دشمنان و گزافه گوییهای آمریکایی را به زمین خواهد کوبید.


وی تاکید کرد: مردم مؤمن، وفادار، هوشمند، آگاه و سیاست فهم ایران، چهل و پنج سال است که ثابت کردند هر کجا این انقلاب، ملت را صدا کرده است، باید لبیک گویند. با حضور پُرافتخار در انتخابات و بی اعتنایی به بوق های تبلیغاتی بیگانگان، فراری ها و تفاله های رژیم بی آبرو و بی حیثیت گذشته، دشمنان ملت و کشور آشفته و پریشان خواهند شد. ایمان داریم هرکس به نظام اسلامی و سربلندی ایران علاقه دارد، در این انتخابات باعلاقه و امید شرکت خواهد کرد و کشور را در برابر بدخواهی ها بیمه خواهد کرد.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصادفات رانندگی که در کشورهای مختلف جهان رخ می‌دهد سالانه جان حدود ۱.۱۹ میلیون نفر را می‌گیرد و مصدومان زیادی نیز برجای می‌گذارد.

1 ساعت پیش

دارنده ۴ مدال طلای جهان و یک برنز المپیک با کسب ۲ پیروزی پیاپی در رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا، به المپیک ۲۰۲۴ پاریس راه یافت.

1 ساعت پیش

تا به امروز در کتاب‌های زیست‌شناسی به این نکته اشاره می‌شد که فقط باکتری‌ها این توانایی را دارند که نیتروژن را از جو گرفته و آن را برای زندگی قابل استفاده کنند. برخی گیاهان مانند حبوبات که قابلیت تثبیت نیتروژن را دارند، این کار را با نگهداری باکتری‌های همزیست در گره‌های ریشه‌هایشان انجام می‌دهند. اما کشف اخیر دانشمندان، از داستان دیگری حکایت دارد.

1 ساعت پیش

حمله پهپادی مقاومت عراق به جولان اشغالی، فراخوان حماس برای اعتصاب عمومی در کرانه باختری و حمله به رفح  و شهادت 8 فلسطینی دیگر از جمله محورهای مهم اخبار بامدادی فلسطین اشغالی است.

یک ربع پیش

دختر قایقران ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک موفق به گرفتن سهمیه کانو یک‌نفره نشد.

1 ساعت پیش

برای عکاسی که به دنبال ایده‌های نو است، چه جایی بهتر از خیابان‌های پر از سوژه؟ سوژه‌هایی که تمام حرکاتشان حقیقی است و برای دوربین ژست نگرفته‌اند.

1 ساعت پیش

یک رسانه آمریکایی با اشاره به کاربرد تسلیحات پیشرفته در جنگ‌های مدرن، از جمله به‌کارگیری پهپادهای کوچک برای نابودی تانک‌ها در جنگ اوکراین، آینده عملیات‌های زمینی را با توجه به نقش این جنگ‌افزار مهم در میدان بررسی کرد.

یک ربع پیش

دختر ملی‌پوش ایران موفق شد سهمیه المپیک پاریس را در قایقرانی رویینگ یک نفره سنگین وزن زنان بگیرد.

10 دقیقه پیش

مدیر کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از برگزاری رویدادی به مناسبت روز جهانی مالکیت فکری با حضور ۵ نهاد «معاونت علمی»، «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «وزارت علوم»، «قوه قضائیه» و «جهاد دانشگاهی»، گفت: در این رویداد بر خلاف سایر همایش‌ها مسؤولان سخنران نیستند، بلکه به عنوان مدعو شنونده مسائل مطرح از سوی فعالان این عرصه خواهند بود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...