ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

اخراج قهرمان جهان بعد از بازی ۱۳ بخیه ورزش سه

اخراج قهرمان جهان بعد از 7 بازی و 13 بخیه!

فابیو گروسو از هدایت لیون برکنار شد و پیر سیج به‌طور موقت هدایت این تیم فرانسوی را برعهده گرفته است.

اخراج قهرمان جهان بعد از 7 بازی و 13 بخیه!

به گزارش "ورزش سه"، فابیوگروسواز هدایت تیم فرانسوی المپیکلیونبرکنار شد. گروسو طی 7 بازی روی نیمکت این باشگاه تنها یک برد به دست آورد.

گروسو هفته گذشته در میان شایعاتی مبنی بر ورود خورخه سامپائولی به عنوان مربی جدید از حمایت جان تکستور، مالک این باشگاه برخوردار شد. با این حال، شکست آخر هفته گذشته مقابل لیل آخرین بازی او روی نیمکت این تیم بود.

شایعه شده بود او با بازیکنان بزرگ تیم وارد چالش شده است. الکساندر لاکازت و رایان چرکی دو بازیکنی بودند که با این مربی مشکل داشتند. چرکی چند هفته پیش به دلیل عملکرد ضعیف از تیم کنار گذاشته شده بود.

1960763

پیر سیج، سرمربی تیم جوانان لیون، به‌طور موقت هدایت آن‌ها را بر عهده گرفته و برای دیدار روز شنبه با لانس روی نیمکت می‌نشیند.

به گزارش RMC Sport، برونو ژنزیو، سرمربی سابق لیون، سامپائولی و ایگور تودور همگی در فهرست نهایی لیون برای جایگزینی گروسو قرار دارند.

گروسو، عضو تیم ایتالیای قهرمان جام جهانی 2006، اخیرا به دلیل حمله طرفداران مارسی از ناحیه ابرو دچار آسیب شدید شد که حاصل آن 13 بخیه روی صورت او بود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با رفع موانع و مشکلات، جلال الدین ماشاریپوف در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفته است.

11 دقیقه پیش

علیرضا فغانی در ورزشگاه دستگردی برای تماشای دیدار هوادار و شمس آذر حضور پیدا کرد.

11 دقیقه پیش

مصدومیت آلیسون بکر، دروازه‌بان لیورپول از چیزی که در ابتدا به نظر می‌رسید شدیدتر است و او احتمالا بیش از یک ماه دیگر هم از میادین غایب خواهد بود.

9 دقیقه پیش

کیلیان امباپه بهترین گلزن فوتبال اروپاست، ولی دو رقیب غیرمنتظره، قلمرو او را سخت به چالش کشیده‌اند.

11 دقیقه پیش

ده‌ها هوادار فاینورد با وجود ممنوعیت حضور هواداران هلند در مسابقات فوتبال در کشور ایتالیا، چند ساعت مانده به بازی عصر امروز تیمشان مقابل آ اس رم خود را به پایتخت ایتالیا رساندند.

10 دقیقه پیش

ترکیب نفت آبادان برای دیدار با فولاد خوزستان مشخص شد.

11 دقیقه پیش

هوادار تهران خیلی زود توانست گل شمس‌آذر قزوین را جبران کند.

11 دقیقه پیش

از امروز رؤسای دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا تا زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا مسئولیتی در این نهاد نخواهند داشت.

12 دقیقه پیش

شمس‌آذر قزوین موفق شد در دقیقه ۱۲ بازی هوادار به گل برسد.

10 دقیقه پیش

بیشتر...