خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

بدهی ۸۰ میلیارد تومانی استقلال رضوی

بدهی ۸۰ میلیارد تومانی استقلال!
به گزارشخبرگزاری رضوی، باشگاه استقلال در ماه پیش رو بزرگ ترین بدهی تاریخ خود سررسید شده خواهد دید و این موضوع، مدیران این باشگاه را به تکاپو انداخته تا هرچه سریع تر منابع مورد نیاز جهت پرداخت آن را فراهم کنند.
در همین راستا، علی فتح اله زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال امروز جلسه ای با اخوان، مدیرعامل همراه اول برگزار کرده تا بتواند بخشی از این مبلغ بدهی را تهیه کند.
با این حال، امید اصلی استقلال برای پرداخت این بدهی کمک هواداران این باشگاه است. رویه‌ای دلسردکننده که به هرحال توسط مدیریت استقلال در دستور کار قرار گرفته و آنها امیدوارند هواداران شان بتوانند بخشی از این مبلغ را به باشگاه کمک کنند!
با یک محاسبه سرانگشتی با در نظر گرفتن قیمت ۵۷ هزارتومانی دلار در بازار، در صورت بیشتر نشدن این عدد استقلال تا تاریخ ده فروردین ۱۴۰۲ باید معادل دلاری مبلغ ۸۰ میلیارد تومان را به حساب استراماچونی واریز نماید.
در واقع اگر جامعه هواداری استقلال را به فرض بیست میلیون نفر در نظر بگیریم، در صورت پرداخت میانگین چهار هزار تومانی هر هوادار این باشگاه، آبی‌ها از پیچ سخت طلب استراماچونی نیز عبور خواهند کرد. البته که طبیعی است کمک‌های هواداران استقلال به باشگاه محبوب شان گستردگی بیست میلیون نفری نخواهد داشت، کمااینکه مبلغ واریزی از سوی هوادارانی که قصد کمک به باشگاه خود را خواهند داشت نیز بیشتر از چهار هزار تومان خواهد بود.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی مبلغی معادل یک ماه مستمری در قالب عیدی پرداخت می‌شد، اظهارات سخنگوی شبکه ملی تشکل‌های مردم‌نهاد افراد دارای معلولیت حاکی از آن است که هنوز عیدی مددجویان پرداخت نشده است.

1 روز پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو ضمن تاکید بر ادامه تولید خودرو پارس اعلام کرد: دو محصول پارس و آریسان۲ موفق شدند آزمون ایمنی عابر پیاده را با موفقیت پشت سر بگذارند.

1 روز پیش

انتشار تصویر تبلیغ عطر گوگوش، خواننده مشهور ایرانی در شبکه‌های اجتماعی موجی از انتقادها را در فضای مجازی برانگیخت تا آنجا که واکنش این هنرمند معروف را به دنبال داشت.

1 روز پیش

تصویری از محمدرضا حیاتی، گوینده اسبق صداوسیما و همسرش در کنار سیدجواد هاشمی، بازیگر معروف و ژاله درستکار در فضای مجازی پربازدید شده است.

1 روز پیش

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از قتل یک زن 40 ساله به دست همسرش در شرق تهران خبر داد.

1 روز پیش

خبرگزاری فارس با انتشار تصاویری از جشن و پایکوبی برخی مسافران نوروزی در قالب تور گردشگری از بازداشت عوامل هنجارشکنی در منطقه شهیون دریاچه سد دز در دزفول خبر داد.

1 روز پیش

ویدئویی از برگزاری برنامه نوروزی شهرداری تهران در برج میلاد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

1 روز پیش

تصاویری از آناهیتا افشار، بازیگر نقش «شیرین» در سریال «پوست شیر» در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

1 روز پیش

کاربران تیک تاک سال گذشته اولین ویدیو از مجموعه ویدیوهای مگی هوسوار (Maggie HusVar) را تماشا کردند.

1 روز پیش

بیشتر...