ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

عنایتی، ارسلان را برای روزهای سخت نگه داشت ورزش سه

نیمکت نشینی مطهری در مصاف با مغولستان

عنایتی، ارسلان را برای روزهای سخت نگه داشت

ارسلان مطهری در دیدار ایران و مغولستان از روی نیمکت ذخیره ها کارش را شروع کرد.

عنایتی، ارسلان را برای روزهای سخت نگه داشت

به گزارش "ورزش سه"، در بین حاضران روی نیمکت تیم فوتبال ایران در بازی با مغولستان، ارسلان مطهری بیشتر از همه نفرات به چشم می آمد. مهاجم سرشناس استقلالی‌ها در دو بازی گذشته ایران به عنوان یار فیکس به میدان رفت و در بازی گذشته با ویتنام هم دو گل به ثمر رساند اما در بازی با مغولستان نیمکت نشین شد.

رضا عنایتیبا توجه به فشردگی مسابقات فوتبال هانگژو تصمیم گرفت در بازی با مغولستان به مطهری استراحت بدهد و این مهاجم توانمند را را در بازی‌های دور حذفی در اختیار داشته باشد.

مطهری حالا خودش را برای بازی‌های آینده که مسابقات به مراتب سخت تری است، آماده می‌کند و امیدوار است بتواند در بازی‌های دور حذفی نقش مهمی در رسیدن به یکی از سکوهای سه گانه ایفا کند. ارسلان فعلا بهترین گلزن ایران در این مسابقات محسوب می‌شود و می‌تواند آمار تعداد گل‌های زده خود را نیز افزایش بدهد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امشب هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان تمام خواهد شد و از بین این بازی‌ها، جدال گالاتاسرای-یونایتد و رئال-ناپولی جذاب‌تر هستند. یونایتد باید از جهنم استانبول سه امتیاز را به خانه ببرد.

1 ساعت پیش

کارت قرمز برای مدافع نساجی به دلیل تکل خشن روی پای هافبک مومبای سیتی احتمالا جریمه دلاری برای او به همراه دارد.

1 ساعت پیش

والتر ماتزاری، مربی ناپولی، رفاقتی دیرینه با کارلو آنچلوتی دارد ولی در نشست خبری بازی با رئال گفت که در طول 90 دقیقه رفاقت بینشان تمام می‌شود.

1 ساعت پیش

معاون فنى كميته پارالمپيک از مثبت شدن تست سه ورزشکار بانوی ایران در هانگژو خبر داد.

1 ساعت پیش

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، از تعریف کردن از درخشش ارلینگ هالند خسته به نظر می‌رسد.

1 ساعت پیش

مراسم معارفه علیرضا خسروی سرپرست فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان با حضور آرش فرهادیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش و جوانان برگزار و از زحمات مهران تیشه گران تقدیر شد.

1 ساعت پیش

پیش از رویارویی با ناپولی، جود بلینگام با کفش‌های معروف زین الدین زیدان تمرین کرد.

1 ساعت پیش

استون ویلا این فصل بدون هزینه‌های نجومی فراتر از حد انتظار ظاهر شده و از نظر آمار گلزنی فقط سیتی پپ گواردیولا از ویلا بهتر بوده است.

1 ساعت پیش

بردیا سعادت همچنان در رتبه اول امتیاز آوران لیگ ترکیه قرار دارد.

1 ساعت پیش

بیشتر...