ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

پاسخ به ابهام بزرگ: پرسپولیس از سقف عبور نکرده ورزش سه

پاسخ به ابهام بزرگ: پرسپولیس از سقف عبور نکرده

مدیرعامل پرسپولیس عبور این باشگاه از سقف بودجه در قراردادهای اعضای تیمش را رد کرد.

پاسخ به ابهام بزرگ: پرسپولیس از سقف عبور نکرده

به گزارش "ورزش سه"، بررسی قراردادهای ارائه شده از سوی باشگاهپرسپولیسبه سازمان لیگ، توسط کارگروه مشخص شده شائبه‌های متعددی را در روزهای گذشته مطرح کرده است.

بعد از محکومیت باشگاه سپاهان به کسر 4 امتیاز و جرایم دیگری که کمیته انضباطی بابت عبور از سقف بودجه برای تیم اصفهانی در نظر گرفت، کارگروه نظارت بر قراردادها به سراغ باشگاه پرسپولیس رفت.

از این رو شایعاتی وجود دارد که پرسپولیس هم از سقف بودجه عبور کرده و با محرومیت و جریمه مواجه می‌شود. با این حال رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس چنین مسئله‌ای را رد می‌کند.

درویش در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره عبور باشگاه پرسپولیس از سقف بودجه و رعایت نشدن این مسئله گفت: «نه، یک محاسباتی دارد که بهتر است در کمیته انضباطی مطرح شود.»

درویش اگرچه توضیح بیشتری در این خصوص نداده، اما رعایت نکردن سقف بودجه توسط خودش و همکارانش را قبول ندارد و باید دید نظر کارگروه بررسی قراردادها و کمیته انضباطی در این باره چیست.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حسن تفتیان بعد از چهارمی در دوی ۱۰۰ متر بازی‌های هانگژو گفت: بدون مربی در این مسابقات شرکت کردم اما مسئولان فدراسیون آمده‌اند و مربی تخصصی ورزشکار نه.

1 ساعت پیش

ورزش سه نوشت: تیم فوتبال پاری سن ژرمن در بازی خارج از خانه امروز خود با نتیجه تساوی بدون گل نتوانست سه امتیاز بازی را کسب کند و فرصت صدرنشینی را از دست داد.

نیم ساعت پیش

تعدادی از هواداران الوصل از روی سقف ماشین‌های خود بازی امروز تیمشان را می‌بینند.

1 ساعت پیش

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، بعد از در هم کوبیدن بورنموث در لیگ برتر گفت که از همدلی در تیمش بیشتر از برد خوشحال می شود.

1 ساعت پیش

ناپولی موفق شد با ارائه یک بازی برتر در خانه لچه، با کسب دومین پیروزی پیاپی در سری آ، کمی بحران‌های اطراف تیم را کاهش دهد.

1 ساعت پیش

تیم فوتبال ماریتیمو در یک بازی خانگی از رقابت های لیگ 2 پرتغال مغلوب شد.

1 ساعت پیش

آرسنال در بازی امروز توانست بورنموث، حریف خود را با ۴ گل مجازات کند. با این حال به نظر می‌رسد این برد هزینه‌هایی نیز برای آرتتا داشته است و ممکن است بوکایو ساکا بازی مهم هفته بعد را از دست بدهد.

1 ساعت پیش

فارس نوشت: مربی تیم فوتبال الهلال عربستان در خصوص «نیمار» گفت: او در حالی برای دیدار با نساجی آماده می‌شود که بازی به بازی بهتر شده است.

نیم ساعت پیش

کرتیس جونز در دقیقه 24 بازی لیورپول و تاتنهام ضربه بزرگی به تیم یورگن کلوپ زد و با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد.

1 ساعت پیش

بیشتر...