پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی در جایگاه نخست مراکز پژوهشی حوزه سرطان در کشور all tv logo

از سوی وزارت بهداشت اعلام شد؛
پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی در جایگاه نخست مراکز پژوهشی حوزه سرطان در کشور
علمی پزشکیبهداشت و درمان

به نقل از روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی، با استناد به نتایج آخرین ارزیابی جامع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پژوهشکده سرطان معتمد با پیشتازی و کسب بالاترین امتیاز در میان کلیه مراکز پژوهشی فعال در حوزه سرطان اعم از مراکز بالینی و زیست پزشکی موفق به کسب رتبه اول گردیده است. این درحالی است که دیگر مراکز معتبر دانشگاه‌های معظم کشور با فاصله زیاد بعد از مرکز تحقیقات سرطان پستان این پژوهشکده قرار گرفته اند.

این پژوهشکده همچنین در بین کل مراکز تحقیقات بالینی با ردیف مستقل بودجه و سابقه بیش از ۱۰ سال فارغ از موضوع فعالیت رتبه دوم را به خود اختصاص داده و ۱۹۰ مرکز بالینی دیگر بعد از مرکز تحقیقات سرطان پستان این پژوهشکده جای گرفته اند. همچنین در کل ۸۳۳ مرکز تحقیقات خصوصی و دولتی ذیل حوزه وزارت بهداشت، مرکز تحقیقات سرطان پستان پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی جزو ۱۰ مرکز برتر ارزیابی شده است ضمن آنکه رتبه اول و دوم در انجام پایان نامه‌های بین رشته‌ای و ثبت اختراع را به خود اختصاص داده است.

در ارزیابی علمی و جامع وزارت بهداشت شاخص‌های متنوع و متعددی نظیر «اثر بخشی، ثبت اختراع، پایان نامه‌های بین رشته ای، شاخص H پنج ساله، کل اسناد ۵ ساله، مقاله با همکاری بین المللی، مقاله منتشر شده در %۲۵ برتر مجلات و برونداد پژوهشی» از جمله موارد ارزیابی مراکز پژوهشی حوزه سرطان بوده است.

از عمده دلایل درخشش پژوهشکده معتمد در کسب این جایگاه ممتاز، سیاست راهبردی پژوهشکده در جذب نخبگان جوان جهادگر و تلاش کم نظیر ایشان در تولید دانش و توسعه فناوری و نوآوری بوده است که اهمیت توجه به نخبگان جوان و جذب بیش از پیش این عزیزان را هویدا می‌سازد.

باشگاه خبرنگاران جوانعلمی پزشکیبهداشت و درمان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت:حدود 10 ساعت از شروع فرآیند انتخابات گذشته و در حال نزدیک شدن به پایان مرحله اول انتخابات هستیم‌، شرایط خوبی در استان حاکم است و فرآیند رای‌گیری در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی ادامه دارد.

نیم ساعت پیش

سباستین فتل قهرمان چهار دوره فرمول که در پایان فصل 2022 اعلام بازنشستگی کرد، در مورد احتمال از سرگیری حرفه خود واکنش نشان داد.

نیم ساعت پیش

وزیر امور خارجه در مسجد دانشگاه صنعتی شریف آرای خود را به صندوق انداخت.

نیم ساعت پیش

رای گیری در شعب سراسر کشور تا ساعت ۲۰ تمدید شد.

یک ربع پیش

زنگ آغاز انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ‌خبرگان رهبری در ساعت 8 صبح 11 اسفند ماه 1402 به‌صدا درآمد تا تکلیف نمایندگان مردم در خانه ملت و خبرگان ‌مشخص شود.

نیم ساعت پیش

رئیس ستاد انتخابات استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون حضور مردم پای صندوق‌های رای استان بی‌نظیر بوده است، قطعا استقبال پرشور مردم در سراسر استان منجر به افزایش اقتدار و عزت کشور خواهد شد.

نیم ساعت پیش

طحان نظیف گفت: طبق شواهد درصد مشارکت خوب بوده است و حتی نسبت به انتخابات مجلس یازدهم این مشارکت بهتر بوده است. اما آمار نهایی و تکمیلی را پس از اتمام فرایند اعلام می‌کنیم.

نیم ساعت پیش

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، گفت: تدابیر خوبی برای امنیت ارتباطات در انتخابات استان اندیشیده شده و در همین راستا نقاط اختلال اینترنت در مازندران به صفر رسیده است.

نیم ساعت پیش

امام جمعه اراک گفت: منتخبان انتخابات امانتدار مردم هستند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...