راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

جزئیات حمله مسلحانه تروریست ها به پایگاه دریابانی چابهار راهبرد معاصر

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان جزئیات حمله به پایگاه دریابانی چابهار که بامداد ۱۵ فروردین ماه رخ داد را تشریح کرد.
جزئیات حمله مسلحانه تروریست‌ها به پایگاه دریابانی چابهار

به گزارش راهبرد معاصر؛ سردار شجاعی در تشریح حمله مسلحانه و تیراندازی تروریست‌های جیش‌الظلم به پایگاه دریابانی چابهار اظهار داشت: بلافاصله پس از اعلام مرفوک پایگاه دریابانی مبنی بر درگیری و تیراندازی از سوی کشور افغانستان در ساعت ۱۰ شب پانزدهم فروردین ماه و اقدام متقابل از طریق دلاورمردان مستقر در پایگاه دریابانی چابهار بلافاصله پاسگاه فرماندهی در ستاد استان تشکیل و این موضوع با رصد مستقیم از طریق دستگا‌های الکترونیکی و اپتیکی مستقر ستاد مرزبانی استان مدیریت و دستورات لازم به صورت تلفنی و بی سیمی صادر و بلافاصله نسبت به اعزام نیروی کمکی اقدام و ضمن سازماندهی و صدور دستورات لازم مبنی بر برخورد قاطع اقدام شد.

وی افزود: در پی اقدام ناجوانمردانه و ایجاد درگیری‌های از سوی نیرو‌های گروهک تروریستی در صورت ادامه تیراندازی و یا هر اقدامی و نزدیک شدن به مقر‌های نظامی و انتظامی قاطعانه با آنان برخورد و به هیچ احدی اجازه تعدی و نزدیک شدن به مقر‌ها نظامی و انتظامی را نخواهیم داد.

فرمانده مرزبانی استان در این درگیری خاطر نشان کرد: مرزداران با برتری آتش سنگین و تحمیل تلفات، خسارات جدی به آنان وارد کردند و در نتیجه تبادل آتش مدافعان امنیت با تروریست ها، دو نفر از مدافعان امنیت در چابهار و شهرستان راسک به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برابر اخبار واصله در این درگیری تعداد زیادی از اعضای گروهک تروریستی کشته و زخمی شدند./ تسنیم#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دهمین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران که اولین حراج امسال بود با تخصیص ۴۶۷۵ ربع سکه، ۱۰۱۶ نیم سکه و ۱۵۲۷ تمام سکه به پایان رسید.

یک ربع پیش

جنبش مقاومت اسلامی حماس کشف گورهای دسته جمعی در بیمارستان شفا در غزه را نشانگر ارتکاب جنایات جنگی و ضدبشری در حق فلسطینیان بدست اشغالگران اسرائیلی خواند.

یک ربع پیش

در گفتگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با حسین ابراهیم طه دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، تحولات اخیر منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

یک ربع پیش

آیت الله مکارم شیرازی درباره عملیات وعده صادق پیامی صادر کرد.

یک ربع پیش

استاندار لرستان گفت: مولدسازی ظرفیت خوبی برای چرخه سرمایه‌های نهفته دولت است.

نیم ساعت پیش

هلند در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از تعطیلی ۲ روزه سفارت خود در تهران به دلایل ایمنی، سفارت خود را بار دیگر بازگشایی می‌کند.

نیم ساعت پیش

دهمین حراج سکه طلای مرکز مبادله ایران با تخصیص 4675 ربع سکه، 1016 نیم سکه و 1527 تمام سکه به پایان رسید.

یک ربع پیش

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی حمله موشکی بامداد یکشنبه ایران به سرزمین‌های اشغالی فلسطین را فقط بخشی از توانمندی نظامی جمهوری اسلامی دانست.

یک ربع پیش

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد در سایه گزارش‌های ادامه تنش با ایران، بورس سقوط و شیکل تضعیف شده است.

یک ربع پیش

بیشتر...