افزایش مرگ میر ناشی از سوانح رانندگی در آذربایجان شرقی all tv logo

افزایش مرگ و میر ناشی از سوانح رانندگی در آذربایجان شرقی
آذربایجان شرقیتبریز

آقای ستاره گفت: در پنج ماهه نخست امسال فوت ۴۶۴ نفر به علتسوانح رانندگیدر پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی تایید شد که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته ۹ درصد افزایش داشت.

آقای ستاره اظهار کرد: از مجموع تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت ۳۵۶ نفر مرد و ۱۰۸ نفر زن بودند که هر کدام نسبت به مدت مشابه در سال گذشته به ترتیب ۱۲و دو درصد افزایش یافت.

وی ادامه داد: بیشترین تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت به ترتیب با ۲۸۴ فوتی در جاده‌های برون شهری، ۲۸ نفر در جاده‌های روستایی، ۱۱۰ نفر در مسیر‌های درون شهری، پنج نفر در جاده‌های خارج از استان و هشت نفر نامعلوم و سایر راه‌ها گزارش شد.

آقای ستاره گفت: همچنین در طی مدت مذکور ۱۷ نفر از این تعداد نیز خارج از حریم جاده (موارد غیر ترافیکی) و ۱۲ نفر نیز با فاصله بیش از ۳۰ روز از زمان تصادف فوت کردند.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: در پنج ماهه نخست امسال تعدادمصدومینحوادث رانندگی مراجعه کننده به ادارات پزشکی قانونی استان هشت هزار و ۸۷۲ نفر بود که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته حدود هفت درصد افزایش داشت.

وی افزود: در مرداد ماه امسال تعداد ۱۲۰ نفر بر اثر حوادث رانندگی در استان جان خود را از دست دادند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشت و یک هزارو ۹۱۳ نفر در اثر حوادث رانندگی مصدوم و به اداراتپزشکی قانونیمراجعه کردند.

باشگاه خبرنگاران جوانآذربایجان شرقیتبریز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمدرضا گرایی برای رسیدن به وزن ۶۷ کیلوگرم، کیلوهای زیادی کم کرده و شایعاتی مطرح شد مبنی بر این که شاید به یک وزن بالاتر برود اما او چنین تصمیمی ندارد.

یک ربع پیش

رئیس بسیج اصناف شهرستان ری از شناسایی انبار غیرمجاز آرد با موجودی 435 کیسه خبر داد و گفت: سودجویان با خریداری غیرمجاز آرد یارانه‌ای از برخی نانوایان در این انبار اقدام به تعویض کیسه آرد کرده و آرد یارانه‌ای را به‌عنوان آرد آزاد به فروش می‌رساندند.

یک ربع پیش

رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دلخوری ستاره پیشین این باشگاه بابت بی‌تفاوتی نسبت به قهرمانی او در جام جهانی را بی‌مورد دانست.

یک ربع پیش

ملی‌پوش شطرنج ایران گفت: کسب مدال برای من و پرهام مقصودلو در بازی‌های آسیایی هانگژو دور از دسترس نیست.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه کشورمان سیاست منطقه‌ای ایران را مبتنی بر تعامل و همکاری سازنده دانست.

یک ربع پیش

شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره شایعه‌ منتشر شده درباره آلودگی آب دریاچه آزادی و آبیاری چمن آزادی بیانیه‌ای صادر کرد.

یک ربع پیش

سخنگوی وزارت گفت: ‌امروز موشک‌هایی در اختیار داریم که اسم آنها را موشک‌های اسرائیل‌زن گذاشته‌ایم و نقطه هدف آنان در وهله اول سرزمین‌های اشغالی است.

یک ربع پیش

ملی‌پوش شطرنج ایران گفت: سطح بازی‌های آسیایی بسیار بالاست و خیلی‌ها از من قوی‌تر هستند اما تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین نتیجه را به دست آورم.

یک ربع پیش

صدیقی با بیان این که برای ملت ایران مشاهده بی حجابی، حرام خواری، بی بندوباری، هرزگی و فحشا خجالت‌آور است، خاطرنشان ساخت: دفاع مقدس سرشار از جوشش غیرت دینی جوانان این مرز و بوم و در سایه سار برکت تربیت در فرهنگ مسجد و حضور علما به عنوان شمع فروزان راه معرفت بود.

یک ربع پیش

بیشتر...