خودروتک |
1 ماه پیش

استقلال خیلی سریع جواب پرسپولیس را داد

استقلال خیلی سریع جواب پرسپولیس را داد

آنچه رخ داده را می‌توان یک معامله دوسربرد برای طرفین دانست. قایدی و استقلال در موقعیتی هستند که می‌توانند به یکدیگر کمک کنند.

به‌نظر می‌رسد شگفتی‌های تابستان دیوانه‌وارفوتبال ایرانهیچ نقطه پایانی ندارد. تحرکات باشگاه‌ها برای جذب ستاره‌های جدید همچنان ادامه دارد؛ به‌طوری که عصر جمعه به تک و پاتکپرسپولیسو استقلال گذشت. درست ساعاتی بعد از آنکه سرخ‌ها خبر جذب لوکادیا را اعلام کردند و به‌نوعی تیم‌شان با حضور این مهاجم کامل شد، استقلالی‌ها جواب محکمی به رقیب سنتی دادند و یک‌بار دیگر مهدی قایدی را آبی‌پوش کردند. از مدت‌ها قبل شایعه بازگشت مهاجم بوشهری به این تیم مطرح شده بود؛ ستاره‌ای که یک فصل ناموفق را در الاهلی امارات پشت سر گذاشت و حالا با توافق 2باشگاه، یک سال به‌صورت قرضی برایاستقلالتوپ خواهد زد.

آنچه رخ داده را می‌توان یک معامله دوسربرد برای طرفین دانست. قایدی و استقلال در موقعیتی هستند که می‌توانند به یکدیگر کمک کنند. اگرچه استقلال در این فصل مهاجمان بسیار زیادی دارد و حضور قایدی در کنار امثال کاوه رضایی، سجاد شهباززاده، آرمان رمضانی، مهدی محبی و... اینترافیکرا تشدید می‌کند، اما به هر حال از توانایی‌های قایدی نمی‌توان غافل شد. او اگر خوب باشد، بار بزرگی از روی دوش ساپینتو برمی‌دارد. در طرف مقابل هم بعد از یک فصل بسیار بد و خروج کامل از مدار فنی، قایدی می‌تواند امیدوار باشد در استقلال احیا شود و به فرم سابق برگردد. او این اواخر به‌راحتی پیراهنتیم ملیرا از دست داد، اما حالا شانس آن را دارد که در آخرین لیست‌های قبل از جام‌جهانی دوباره به این تیم برگردد. استقلال می‌تواتد همان جایی باشد که قایدی گمشده در زرق وبرقدوبی را به دامانفوتبالبرگرداند. اگر همه‌چیز خوب پیش برود، هر دو طرف از این انتقال سود خواهند برد.

 
منبع: همشهری

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دلار صعودی است و این موضوع می تواند دوباره قیمت ها در بازار خودرو را افزایشی کند. از سوی دیگر، سیاستگذار تلاش دارد با انتشار اخباری از وارادات خودرو، افزایش تولید خودروسازان و حتی پایان فروش خودرو در سامانه یکپارچه این ایده را القا کند که شرایط بازار خودرو رو به بهبود است. برآیند چنین شرایطی را می توان در ثبات قیمتی و ادامه رکود بازار خودرو مشاهده کرد. البته باید توجه داشت که تعطیلی های نیمه اول مهر ماه و همچنین شرایط مبهم سیاسی و اقتصادی، از دیگر موضوعاتی است که بر رکود بازار تاثیر گذاشته است.

6 ساعت پیش

تهران- وزیر فرهنگ جمهوری آذربایجان در دیدار با معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران از آمادگی برای تعمیق و توسعه روابط فرهنگی بین دو کشور خبر داد.

5 ساعت پیش

لیندا کیانی، بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از کودکی اش منتشر کرد.

6 ساعت پیش

سارا فرقانی که حالا برای خودش شده یه پا شاخ مجازی تصاویری منتشر کرد که وسط آب بود اما خب جذاااب و البته متفاوت!

6 ساعت پیش

مشخص نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده بود که دامنه آن به تونل ورزشگاه و درگیری شدید بین آنها ختم شده است.

6 ساعت پیش

تهران- هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو از روز گذشته سیزدهم مهرماه ۱۴۰۱ با حضور ایران آغاز به کار کرد.

5 ساعت پیش

رضا جباری پیشکسوت پرسپولیس درباره شکست این تیم مقابل تراکتور گفت: بهتر بود مهدی ترابی این پنالتی را به لوکادیا می‌سپرد، زیرا او پنالتی‌زن خوبی است.

6 ساعت پیش

تهران - معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اراده جدی روسای جمهور ایران و روسیه این است که سطح روابط اقتصادی فیمابین به حداکثر ممکن برسد، گفت: این رویکرد در سطح سران دو کشور ظرفیت و فرصتی استثنایی برای گسترش مناسبات است که باید به نحو مطلوب از آن استفاده کنیم.

5 ساعت پیش

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه به هم پیمانی با ایران و سایر جبهه های محور مقاومت ادامه می دهیم و به آن افتخار می کنیم، تأکید کرد: مبارزه تا سرنگونی طرح صهیونیستی ادامه دارد.

5 ساعت پیش

بیشتر...