فوتبالی |
۴ هفته پیش

دلیل انتقاد یحیی گل محمدی از بیرانوند چه بود فوتبالی

دلیل انتقاد یحیی گل‌محمدی از بیرانوند چه بود؟

دلیل انتقاد یحیی گل‌محمدی از بیرانوند چه بود؟

پایگاه خبری فوتبالی- دلیل ناراحتی یحیی گل‌محمدی از دروازه‌بان ملی‌پوشپرسپولیسچه بود؟

به گزارش فوتبالی، تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در حالی شکست سنگین طلایی پوشان را ورزشگاه نقش جهان اصفهان رقم زد که آنها دو بار به بازی برگشتند و توانستند گل‌های خورده را جبران کنند اما در نهایت این پرسپولیس بود که روز فوق‌العاده‌ای را در نصف جهان تجربه کرد.

نکته قابل توجه این بازی برای قرمزها، انتقاد یحیی گل‌محمدی از عملکرد بیرانوند روی ضربات از راه دور و شوت‌های بازیکنانسپاهانبود. بیرانوند روی شوت بازیکنان سپاهان اکثر توپ را به صورت دو ضرب مهار می‌کرد تا این موضوع انتقاد یحیی را به دنبال داشته باشد.

البته انتقاد سرمربی پرسپولیس از گلر تیمش کاملا منطقی بود چرا که روی گل دوم سپاهان، اشتباه بیرانوند در مهار توپ با تیزهوشیفرشاد احمدزادههمراه شد تا بازی در دقیقه 74 به تساوی 2-2 کشیده شود.

هرچندعلیرضا بیرانونداعتقاد داشت در این صحنه روی او خطا شده اما هیچ خطایی در کار نبود و دفع ناقص خودش این موقیت را در اختیار فرشاد احمدزاده گذاشت.

به نظر می‌رسد این موضوع در تمرینات چند روز آینده قرمزها پیش از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان در دستور کادر فنی و مربی دروازه‌بان‌ها ی قرمزها قرار بگیرد تا رقبا از این ضعف نتوانند به پرسپولیس ضربه بزنند.

7655#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...