خبرآنلاین |
2 روز پیش

انتقاد نماینده ولی فقیه در کهگیلویه بویراحمد از اقدام سخیف عمامه پرانی خبرآنلاین

انتقاد نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد از «اقدام سخیف» عمامه پرانی

فارس نوشت : آیت‌الله حسینی با واکنش به اقدام برخی در اهانت به روحانیت توسط ادیادی دشمن در جریان آشوبهای اخیر، گفت: چنین اقدامات سخیفی همواره در طول تاریخ وجود داشته اما روحانیت اهمیتی به آن نداده‌اند.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه کشور با آیت‌الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه شهر یاسوج دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تبلیغ موضوعی بسیار مهم برای انقلاب و اسلام و برای منافع ملی و امنیت کشور است گفت: باید تبلیغ به نحو احسن انجام شود اگر تبلیغ را به خوبی انجام ندهیم در دست دشمنان و معاندین و مبلغین شیطانی قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه در سال‌های اخیر ارتباط نزدیکی میان روحانیت و جوانان و نوجوان همچنین دانشگاهیان و دانش آموزان برقرار نبوده است گفت: از این حیث خسارت های سنگینی تاکنون به بار آمده است اشتباهی راهبردی بوده و این عدم ارتباط موجب شده که دشمنان از آن سوء استفاده کنند البته قادر به ترمیم این شکاف هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه شهر یاسوج گفت: این ارتباط می بایست اکنون بیشتر شود در اغتشاشات دانشجویان و دانش آموزانی را دیدیم که به دلیل نبود همین ارتباط به بیراهه رفتند و از حرفهای آنها کاملاً مشهود است که با آنها صحبت نشده است و این انقطاع خسارت بار و مصیبت زاست.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: خوشبختانه حوزه های برادران و خواهران ارتباط بسیار خوبی با آموزش و پرورش پیدا کرده اند و باید از این ارتباط بیشترین استفاده را برای هدایت نسل جوان و نوجوان کرد.

وی در بخشی از اظهارات خود با بیان اینکه حوزه های علمیه در زمینه تبلیغات در فضای مجازی کارهای خوبی تاکنون انجام داده اند گفت: اگر تولید محتوا نداشته باشیم در میدان فضای مجازی به دشمن خواهیم باخت.

حسینی یادآور شد: در جاهایی که محکم در برابر دشمن ایستاده ایم دشمن را شکست داده‌ایم و اگر در فضای مجازی هم محکم و با برنامه کار کنیم قطعاً دشمن را شکست خواهیم داد.

وی در ادامه به موضوع عمامه پرانی اشاره کرد و گفت: چنین اقدامات سخیفی همواره در طول تاریخ وجود داشته است و مربوط به امروز نیست اما روحانیت اهمیتی به چنین اقداماتی نمی‌دهند در طول تاریخ دشمنی با روحانیون بسیار بوده چرا که آن‌ها ریشه فساد را هدف قرار داده اند و اکنون نیز محکم و قوی در میدان حاضر هستند.

بیشتر بخوانید:

  • توهین به عمامه روحانیون را این افراد باب کردند + عکس

  • انتقاد از «بمباران کلیپ‌ها»ی عمامه‌ پرانی / خبرگزاری حوزه: روحانیت در فضای مجازی، محبوبیت چندانی ندارد، در فضای حقیقی، اوضاع به‌گونه ای دیگر است

  • «عمامه پرانی» به ترکیه رسید

  • آیت الله فاضل لنکرانی: بخاطرعمامهپرانی‌ها، نگوییم بدون عبا و قبا به خیابان برویم / فرض کنید یک اهانتی هم به ما بشود، چه اشکالی دارد؟

  • نماینده ولی فقیه در سپاه: خیلی از شخصیت ها و انسان های مدعی، کشف حجاب کردند و این باعث ریزش ها شد / ما این ریزش ها را غده های سرطانی می دانیم

۲۱۲۲۰



#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نمایش تیم ملی فوتبال آمریکا در برابر انگلیس که منجر به نتیجه مساوی بدون گل شد این ذهنیت را برای برخی ایجاد کرده است که تیم ملی فوتبال ایران برای صعود کار بسیار سختی پیش رو دارد.

11 ساعت پیش

اگر قبل از ثبت نام کنکور ارشد، نکات مهم در مورد ثبت نام

11 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت از ناحیه بینی شانس بازی در برابر ولز را از دست داد.

11 ساعت پیش

سید جلال موسوی گفت: در برخی جایگاه‌های سوخت که برای ارایه سوخت آزاد در نظر گرفته شده‌اند گازوئیل با نرخ ۶۰۰ تومانی را تا ۲۰۰۰ تومان هم به رانندگان به فروش رسانده‌اند. یا اینکه راننده‌ای کارت خود را در آن جایگاه سوخت به اجاره گذاشته است و همین موضوعات باعث گران فروشی گازوئیل ۶۰۰ تومانی شده‌است.

10 ساعت پیش

بارش بی سابقه باران در شهر جده عربستان سعودی منجر به جاری شدن سیل، آب گرفتگی و خسارت سنگین به ساکنان این شهر شده است.

10 ساعت پیش

اعلان وضعیت اضطراری ساعت هوشمند کارلوس کی‌روش پس از گل اول ایران به ولز نشان می‌دهد سرمربی تیم ملی هیجان خطرناک و بالایی را پشت سر می‌گذاشت.

12 ساعت پیش

طارمی در گفتگوی کوتاه با دوربین فیفا، گفت: خدا را شکر توانستیم ولز را ببریم به خاطر هواداران که همیشه از ما حمایت و کمک زیادی کرده‌اند.

10 ساعت پیش

به دلیل کسل کننده بودن بازی شب گذشته آمریکا و انگلیس، یکی از هواداران روی سکوهای استادیوم خوابید. صفحه مشهور ۴۳۳ این فیلم را منتشر کرده است.

12 ساعت پیش

موضوع در دستور کار متخصصان پلیس فتا پایتخت قرار گرفت و پس از اقدامات تخصصی و تحقیقات سایبری، متهم شناسایی و پس از تشریفات قضائی در یکی از مناطق غربی تهران بزرگ دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

11 ساعت پیش

بیشتر...