قدردانی نماینده مردم بروجن درمجلس شورای اسلامی از بانک کشاورزی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

قدردانی نماینده مردم بروجن درمجلس شورای اسلامی از بانک کشاورزی
اقتصادسبز آنلاین: روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی باامیرقلی جعفری نماینده مردم بروجن و مسؤل کمیته آب در کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی درمجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

اقتصادسبز آنلاین: روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی باامیرقلی جعفری نماینده مردم بروجن و مسؤل کمیته ی آب در کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی درمجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار ما،‌ در این دیدار که با هدف گسترش تعاملات بانک با مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه نوزده مهرماه برگزار شد، امیرقلی جعفری طی سخنانی از عملکرد این بانک به سبب ارائه خدمات مالی به بخش کشاورزی قدردانی کرد و افزود: مجلس یازدهم تلاش‌ فراوانی برای حمایت از کشاورزی و فعالان آن انجام داده است.

بیشتر بخوانید:از مغز میمون و عنکبوت سوخاری تا سوپ سگ و اختاپوس ذوب‌شده!

جعفری ، بانک کشاورزی را پشتیبان تولید در بخش تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته خواند و تصریح کرد: «منشاء ایجاد بسیاری از واحدهای کشاورزی و صنایع وابسته حمایت و تسهیلات بانک کشاورزی است».
وی با بیان اینکه تلاش‌های این کمیسیون در مجلس یازدهم درجهت حمایت از تامین منابع مالی مورد نیاز بخش کشاورزی بوده و هست خاطرنشان کرد: بانک کشاورزی در این مسیر نقش مهمی ایفا کرده است و انتظار می‌رود با روان سازی سازو کارها بتوان خدمات بیشتری به بخش کشاورزی و فعالان آن ارائه کرد. / روابط عمومی بانک کشاورزی#‌کشاورزی #‌صنعت_کشاورزی منبع: پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سفر به روستایی خلوت، قطعا از آن دسته تجربه‌هایی است که نباید از دست داد. با ما همراه شوید و درباره روستای دیورش در گیلان بیشتر بخوانید.

9 ساعت پیش

کوه گلک سرخ و زیباست و می‌توان از خاکش به‌عنوان خوراکی استفاده کرد. در ادامه این مطلب با کوه خوراکی گلک در جزیره هرمز آشنا می‌شوید.

15 ساعت پیش

ضرورت تغییر نظام های غذایی در جهان پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

ایران بزرگترین وارد کننده غلات از روسیه شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

1 روز پیش

 ویژگی این تپه‌ها اشکال غیرمعمول آن‌ها به‌صورت مخروط‌های همسان و مرتفع است. با ما همراه باشید تا با تپه‌ های شکلاتی در فلیپین آشنا شوید.

1 روز پیش

دیزباد در ناحیه شمال کیلومتر ۸۰ جاده مشهد نیشابور قرار دارد. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا با روستای دیزباد در مشهد آشنا شوید.

1 روز پیش

به جرات می‌توان گفت که چابهار سرزمین شگفتی‌ها است. در ادامه این مطلب از مجله دلتا شما را با روستای گاندو در چابهار آشنا می‌کنیم.

3 روز پیش

دریاچه کیندی قزاقستان یک ویژگی منحصر بفرد دارد و آن وجود یک جنگل در زیر آن است. درختان این منطقه بصورت برعکس در درون آب قرار گرفته‌اند.

3 روز پیش

یکی از حیرت‌انگیزترین عجایب جهان آبشار ویکتوریا در قطب جنوب است. با ما در مجله دلتا همراه باشید تا این پدیده عجیب را بشناسیم.

3 روز پیش

قدردانی رییس جمهور از اقدامات وزارت جهاد کشاورزی در تامین نهاده های دامی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

4 روز پیش

دستورالعمل خرید حمایتی زعفران ابلاغ شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

4 روز پیش

مرداب هسل یا تالاب کنیچال یکی از جاذبه‌های طبیعی و شگفت‌انگیز استان مازندران است. با ما همراه باشید تا با مرداب هسل در چالوس آشنا شوید.

4 روز پیش

کشاورزان بدون الگوی کشت سرگردان هستند پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

4 روز پیش

ضریب ناامنی غذایی در کشور به ۴۰ درصد رسیده است پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 روز پیش

افزایش تولید ۱۰ میلیون تنی محصولات زراعی پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

5 روز پیش

بیشتر...