عصر ایران |
۱ هفته پیش

نکونام: حداقل نتیجه عادلانه تساوی بر بود زاهدی فر نمی تواند سر من کلاه بگذارد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر به توپ هایی که به گل تبدیل شد نگاه کنید، گل نکردن توپ هایی که ما بیرون زدیم خیلی سخت بود و حداقل نتیجه عادلانه تساوی ۲ بر ۲ بود.
 سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به داور بازی تیمش مقابل استقلال انتفاد کرد.
 
جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با استقلال، اظهارکرد: می دانستیم باتوجه به شرایطی که در جدول است و استقلال صدر جدول است، بازی سخت و سنگین است.  در بخشی از بازی تیمم در زمین خواب رفت و  ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی بد بودیم و با تغییری که دادیم توانستیم ریتم بازی را به شرایطی که می خواستیم برگردانیم.
 
به گزارش ایسنا، در نیمه اول به جز دو خطای ایستگاهی، موقعیت خاصی روی دروازه دو تیم نبود و بازی پایاپای بود. در نیمه دوم نیز علی رغم این که تیمم خوب بازی می کرد برای دو بار روی ضد حمله گل خوردیم در حالی که روی کار دفاعی تاکید کرده بودیم اما به هرحال این اتفاقات می افتد. بازیکنانم زحمت کشیدند اما بازی پرفشار و سنگین بود.
 
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر به توپ هایی که به گل تبدیل شد نگاه کنید، گل نکردن توپ هایی که ما بیرون زدیم خیلی سخت بود و حداقل نتیجه عادلانه تساوی ۲ بر ۲ بود. ما گل های عجیب و غریب خوردیم و کمی شیرازه تیم به هم خورد اما با تغییراتی داشتیم و شکل کاری مان را درست کردیم و به استقلال فشار آوردیم و اگر دقت می کردیم در ۱۵ دقیقه پایانی حتی می توانستیم ببریم.
 
وی عنوان کرد: یک نکته جالب برای من این بود که چرا طرفداران فولاد خوزستان به استادیوم نیامدند. من از باشگاه سوال می کنم چرا هواداران ما نیامدند؟ مگر ما میزبان نبودیم؟ چرا استقلالی ها بودند و مگر نباید هماهنگی صورت می گرفت که هیچ کسی وارد ورزشگاه نشود؟ ۵ هزار تماشاگر وارد استادیوم شده بود. من دوست داشتم هواداران ما می آمدند و استادیوم را پر می کردیم و جایگاه هر کسی مشخص بود. اگر قرار است بدون تماشاگر باشد، باشگاه ما چکار کرد و چرا این همه تماشاگر وارد استادیوم شد. پشت نیمکت ما اصلا چیزهایی دیدم که دوست ندارم درباره آن ها حرف بزنم زیرا دوست دارم هوادار به استادیوم بیاید و حرف های من درباره هواداران نیست. بحث من باشگاه مان است.
 
نکونام در ادامه درباره داوری هم گفت: آقای زاهدی فر نه پنالتی برای استقلال گرفت و نه در صحنه ای تاثیرگزار بود اما او بلد بود قضاوت کند یعنی تا ما به استقلال فشار می آوردیم یک خطا می گرفت و تیم ما باید بر می گشت. ما می دانستیم امروز به مشکل می خوریم و نمی توانیم از فضایی که دل مان می خواهد خارج شویم و یعنی نمی گذارند. آقای زاهدی فر را برای ما نگذارید. پارسال هم سه بازی متوالی برای ما قضاوت کرد که دیگر صدایمان درآمد. الان هم برای بازی مهم امشب او را داور گذاشتند. پارسال هم در یک بازی علی رغم این که بردیم گفتم که زاهدی فر بد برای ما قضاوت کرد. من فوتبال بازی کرده ام و زاهدی فر نمی تواند سر من کلاه بگذارد. او با سوت اش بازی را تنظیم می کند. اصلا خنده دار که دقیقه ۹۶ بهر گلر استقلال کارت می دهد و این کار قدیمی است و یک کار جدید انجام دهید. من سوت ردم داور را متوجه می شود. داور با سوت هایش اعصاب ما را به هم ریخت. او با خطاهایی که گرفت شکل بازی ما را بهم زد. به هر حال یکسری اتفاقات برای تیم های پایتخت می افتد که طبیعی است و همیشه به سود آن ها است و باید با این مسایل هم مبارزه کنیم. به بازیکنان خسته نلاشید می گویم و زحمت کشیدند.
 
وی درباره تعویض رضاوند نیز عنوان کرد: او کمی سرماخورده بود و اگرچه شرایط خوبی داشت اما نمی خواستیم از آرش رضاوند استفاده کنیم.
کانال عصر ایران در تلگرام
عضویت در اینستاگرام عصر ایران
نظرات کاربران
خبر اتفاقی از ۱۵ سال قبل


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برخی از هموطنان همچنان اقدام به ارائه وکالت‌نامه برای نقل و انتقال خودرو می‌کنند و بارها دیده شده است که خریدار ماه‌ها با گذشت زمان اعتبار وکالت‌نامه، اقدام به تعویض پلاک نکرده و فروشنده نیز بی‌خبر از ماجرا است!

1 ساعت پیش

نگاهی به عملکرد بازیکنان پرسپولیس و واکنش یحیی گل محمدی نشان می دهد که از خارجی های ازبک و تاجیک تا مهدی خانی و شریفی و شجاعی در لیست مازاد سرخ ها قرار خواهند گرفت.

1 ساعت پیش

مهاجم ایرانی تیم فوتبال ژیل ویسنته اعلام کرد که از ۹ کشور از جمله چین، امارات، اسپانیا، روسیه، ترکیه و بلژیک پیشنهاد داشته است. او در این اظهار نظر نامی از سرخپوشان تهران نیاورد.

1 ساعت پیش

بعد از جدایی مهدی قایدی از استقلال کمتر کسی فکر می کرد که امیرحسین حسین زاده بتواند جای خالی باشوی کوچک را در ترکیب آبی ها پر کند اما حرکات انفجاری حسین زاده در طول لیگ بیست و یکم خیلی ها را به یاد مهدی قایدی می انداخت و ستاره ریز نقش آبی ها هرگز اجازه نداد جای خالی باشوی کوچک احساس شود.

1 ساعت پیش

حجت اله عبداالمالکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز پنجشنبه ۵ خرداد ماه به شهرستان نهاوند _ همدان سفر می کند.

نیم ساعت پیش

۳ گزینه سرشناس مجیدی برای جایگزینی ستاره آبی ها چه کسانی هستند؟

1 ساعت پیش

دستگاه نظامی رژیم صهیونیستی با ابراز غافلگیری از افشای گزارش اطلاعاتی خود به آمریکا درباره ترور شهید مدافع حرم در تهران، از اقدام واشنگتن در بی‌گناه نشان دادن خود انتقاد کرد.

2 ساعت پیش

ستارگان دوتایی از روی طیف‌سنجی هم شناخته می‌شوند. اگر مدار حرکت این ستارگان در راستای دید زمین باشد به آنها "دوتایی گرفتی" می‌گویند و هویت آنها از راه بهره‌وری از "پدیده گرفت" تشخیص داده خواهد شد.

1 ساعت پیش

دکتر مرادی تاکید کرد: تمام افراد به ویژه بیماران، سالمندان، کودکان و مادران باردار حتی الامکان در زمان وقوع پدیده گرد و غبار از منزل خارج نشوند.

1 ساعت پیش

بیشتر...