خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

بازداشت خواهران دوقلو حین سرقت در تجریش خبرآنلاین

بازداشت خواهران دوقلو حین سرقت در تجریش

تسنیم نوشت: سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت سه جیب‌بر حرفه‌ای محله تجریش حین سرقت خبر داد و گفت: این سارقان دو خواهر دوقلو و یک برادر و از اتباع کشور همسایه بودند.

سرهنگ محمدباقر قدم‌زاده؛ با اعلام خبر بازداشت سه جیب‌بر حرفه‌ای، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی افزایش سرقت از تلفن‌همراه و اشیاء قیمتی شهروندان در بازار تجریش و اطراف امام‌زاده صالح (ع)، رسیدگی به موضوع در دستور کار عملیات کلانتری ۱۰۱ تجریش قرار گرفت و مأموران تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه مأموران در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی هویت متهمان را شناسایی کردند، افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد دو خانم و یک پسر جوان با شگردهای مختلف اقدام به سرقت و جیب‌بری می‌کنند که مأموران حین گشت‌زنی با اطلاعات کسب شده، متهمان را با همان مشخصات در حال درگیری با خانمی رؤیت کردند که بلافاصله در محل حاضر شده و متهمان بازداشت شدند.

وی ادامه داد: در بررسی بیشتر مشخص شد سارقان حین سرقت از آن خانم بودند که وی متوجه و با سارقان درگیر شد همچنین در بررسی از سارقان یک دستگاه تلفن‌همراه سرقتی که لحظاتی قبل سرقت شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان که دو خواهر دو قولو و ۲۰ ساله و برادر ۱۷ ساله و از اتباع کشور همسایه بودند در تحقیقات اولیه به جرم انتسابی و جیب‌بری در محله تجریش و ۱۵ فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.

قدم‌زاده با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم متهمان و شناسایی مالباختگان با توجه به سرقت‌های روزهای گذشته ادامه دارد، خاطرنشان کرد: پرونده و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

بیشتر بخوانید:

دستگیری خواهران دزد در ایستگاه BRT

۲۳۳۲۳۳#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات منطقه آزاد قشم از رفع تصرف ۱۱۳ هزار مترمربع اراضی خالصه در جزیره قشم به ارزش یک هزار و ۲۴۲ میلیارد و ۵۱ میلیون ریال در ۲ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

17 ساعت پیش

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته ۳۷ هزار و ۷۶۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

18 ساعت پیش

ایسنا نوشت: یک کارشناس تغذیه به تشریح باید و نبایدهای تغذیه ای در شرایط آلودگی هوا و روزهای پر گرد و غبار پرداخت.

17 ساعت پیش

مهر نوشت: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بهزیستی جدیدترین وضعیت نوزادی که روز گذشته در محله نازی آباد تهران پیدا شده بود را شرح داد و گفت: تقاضای بسیار زیادی برای فرزندخواندگی او وجود دارد.

18 ساعت پیش

یک استاد محیط زیست معتقد است بحران گرد و غبار در ایران ادامه خواهد یافت و منجر به تخلیه برخی از بافت‌های مسکونی ایران خواهد شد.

دیروز

ایسنا نوشت: فرماندار آبادان گفت: آخرین آمار جان‌باختگان حادثه ریزش متروپل ۱۴ نفر است.

20 ساعت پیش

همشهری آنلاین نوشت: معاون سازمان حفاظت محیط زیست از سفر دامپزشک یوزها از آفریقای جنوبی به ایران برای انتقال تجارب نگهداری و تکثیر این گونه جانوری خبر داد.

14 ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز چهارشنبه چهارم خرداد اجرا شد.

14 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای به رییس جمهوری درباره نخستین پروژه تکثیر در اسارت یوزپلنگ آسیایی، روند نگهداری از توله یوز و برنامه‌های این سازمان برای حفظ ژنوم این گونه ارزشمند توضیحاتی ارایه کرد.

15 ساعت پیش

بیشتر...