ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

رونمایی از دیواره بتنی جدید فوتبال ایران عکس ورزش سه

کد خبر : 1873179 |10 اسفند 1401 ساعت 09:00 |52K بازدید |2دیدگاه

رونمایی از دیواره بتنی جدید فوتبال ایران !(عکس)


مدافعان میانی تیم ملی جوانان ایران نوید ادامه روزهای حیاتی استحکام در خط دفاعی تیم های ملی را می دهند.


رونمایی از دیواره بتنی جدید فوتبال ایران !(عکس)

به گزارش ورزش سه، در رقابت‌های جام ملت های ۲۰۲۳ جوانان آسیا ، تیم ملی زیر ۲۰ سال کشورمان از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف قطر خواهد رفت.

حضور میلاد کر و محمد امین حزباوی در قلب دفاع ایران نقطه قوت اصلی این تیم محسوب می شود‌ دو بازیکنی که با وجود جوانی در مسیر پختگی فوتبالی قرار دارند‌.

حزباوی با درخشش در دفاع فولاد تبدیل به یکی از مهره های اصلی این تیم شده است. کر نیز با صلابت در دفاع تراکتور بازی کرد تا خیال صمد مرفاوی سرمربی تیم ملی جوانان را برای داشتن سدی مستحکم مقابل مهاجمان قطر، استرالیا و ویتنام راحت کند.

1807091

مدافعان میانیتیم ملی جوانان ایراندر کنار نفراتی همچون دانیال ایری، امین پیلعلی و مرصاد سیفی می‌توانند با آماری قابل قبول نشان دهند گل نخوردن را همچون بزرگسالان به خوبی یاد گرفته اند تا دیواره بتنی جدیدی را برای فوتبال ایران ایجاد کنند. جایگاهی که قبل از آنها نفراتی همچون مرتضی پورعلی گنجی، سید جلال حسینی، پژمان منتظری و ‌.. بر عهده داشتند، مدافعان فوق‌العاده‌ای که الگوهای بزرگی برای این جوان‌های جویای نام بااستعداد هستند.

1807093
تیم ملی جوانان ایرانتیم ملی جوانان ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی جوانان ایرانتیم ملی جوانان ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی جوانان ایران، بازی بعدی تیم ملی جوانان ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی جوانان ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...