تیتر برتر |
5 روز پیش

زمان بازی های حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021 سایت تیتربرتر TitreBartar com

زمان بازی های حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021

به گزارشتیتربرتر؛دیشب مرحله گروهیلیگ قهرمانان آسیا، امشب پس از ۱۵ روز به پایان رسید و سه نماینده ایران موفق شدند با نتایج خوب خود در مرحله گروهی، به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند.

کدام تیم ها به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021 رسیدند؟

در گروه دوم اینمسابقات تیم تراکتور موفق شد با کسب ۱۰ امتیاز دوم شود و با توجه به نتیجه دیگر گروه‌ها، به مرحله بعدی صعود کند.

در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا ایناستقلالبود که توانست با کسب ۱۱ امتیاز از گروهی سخت به مرحله یک هشتم نهایی برسد. الدحیل قطر و الاهلی عربستان نیز در این گروه قرار داشتند اما نتوانستند به مرحله حذفی صعود کنند.

پرسپولیس که در گروه پنجم این رقابتها حضور داشت، موفق شد با کسب ۱۵ امتیاز مقتدرانه صدرنشین شده و به مرحله بعدی صعود کند تا تعداد نماینده های ایرانی بیش از نماینده های دیگر کشورهای آسیایی در مرحله حذفی باشد.

فولاد خوزستاندیگر نماینده ایران نیز در گروه چهارم قرار داشت و در نهایت با کسب ۵ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت و حذف شد.

با صعود ۵ تیم صدرنشین از گروه های خود و صعود سه تیم برتر دوم در جدول گروه های منطقه غرب آسیا، دیدار های یک هشتم نهایی مشخص شدند.

معرفی تیم های راه یافته به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021

دیدار های یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به شرح زیر است:

  • تراکتور - النصر عربستان
  • پرسپولیس- استقلال تاجیکستان
  • استقلال- الهلال عربستان
  • شارجه امارات - الوحده امارات

زمان برگزاری بازی های حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021

برنامه دیدار های مرحله حذفی لیگ قهرمانان نیز به شرح زیر است:

  • مرحله یک هشتم نهایی در تاریخ ۲۲ و ۲۳ شهریورماه
  • مرحله یک چهارم نهایی در تاریخ ۵ و ۶ مهرماه

مرحله نیمه نهایی (رفت و برگشت)

  • رفت: ۲۷ و ۲۸ مهرماه
  • برگشت: ۴ و ۵ آبان‌ماه

فینال (رفت و برگشت)

  • رفت: ۳۰ آبان‌ماه
  • برگشت: ۶ آذرماه

نحوه برگزاری بازی های حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2022

عربستان، منبعی خاص در کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که مراحل باقیماندهلیگ قهرمانان آسیابه‌صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود. انتظار می‌رود که اتحادیه فوتبال عربستان که میزبانی دیدارهای گروه‌های A، C و D رقابت‌ها را بر عهده داشت، درخواست خود را برای میزبانی مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات ارائه کند.

این منبع آگاه همچنین گفت: شرایط برگزاری مراحل باقیمانده لیگ قهرمانان آسیا به‌خاطر شیوع کرونا، هنوز مشخص نیست و ما اطلاعی درباره ساز و کار مراحل آینده مسابقات نداریم. در صورت تصویب برگزاری تجمعی ادامه بازی‌ها، هواداران برای رعایت شرایط برابر نمی‌توانند در ورزشگاه‌ها حاضر شوند.

مطابق اعلام این منبع، AFC درها را برای دریافت پیشنهادهای باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها برای میزبانی مسابقات، به شرط ارائه تضمین‌های لازم باز خواهد کرد و ضمن فعال‌سازی مجدد فعالیت کمیته اضطرار و بحران برای پیگیری تحولات کرونا، گزارش‌های خود را برای تصمیم‌گیری با مشورت نهادهای مدنی ارائه می‌کند.

این منبع خبری در پایان اظهار داشت: اگر شرایط ثابت شود، دو گزینه پیش روی تیم‌های راه یافته به یک‌هشتم نهایی خواهد بود. بازی به روش رفت و برگشت یا برگزاری یک مسابقه، با انتخاب کشور میزبان. سومین و البته سخت‌ترین گزینه هم سیستم تجمعی و برگزاری همه دیدارها در یک کشور است.

آخرین وضعیت سه تیم ایرانی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021

آخرین وضعیت استقلال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021

فرهاد مجیدیشروعی طوفانی با استقلال در لیگ قهرمانان آسیا داشت. آن ها در اولین گام به مصاف الاهلی عربستان رفتند. جدال ما با تیم های عربی به  ویژه نمایندگان عربستان همیشه با حرف و حدیث های فراوانی همراه بود اما این بار مجیدی هیج جای بحثی باقی نگذاشت و با ۵ گل از سد نماینده این کشور حاشیه خلیج فارس گذشت. فرشید اسماعیلی، محمد نادری، شیخ دیاباته  و مهدی قائدی ۲ بار برای استقلال در این بازی موفق به گلزنی شدند تا یک پیروزی شیرین برای مجیدی و یارانش به دست بیاد. ۵۶ درصد مالکیت توپ و میدان، ۲۱ موقعیت گل، ۶ شوت درون چارچوب و ۸ ضربه آزاد نشان از برتری آماری شاگردان مجیدی در این بازی داشت.

استقلالی ها در دومین مصاف خود به دیدار الشرطه عراق رفتند. الشرطه نشانی از آنچه از فوتبال عراق می شناختیم نداشت و در پایان ۹۰ دقیقه این نماینده فوتبال ایران بود که با ۶۴ درصد مالکیت توپ و ۱۱ موقعیت گلزنی، ۳ بر صفر الشرطه را نیز شکست داد تا ۶ امتیازی شود و برای حریفان خط و نشان بکشد. محمد نادری، شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی گلزنان استقلال در این بازی بودند.

علی رغم آنچه تصور می شد استقلال به یکباره دچار افت شد. تعویض هایی این تیم به جای آن که به نفع آبی پوشان باشد سرعت بازی را گرفته و هماهنگی تیم را از بین می برد. استقلال در شرایطی به مصاف الدحیل رفت که در پایان و با وجود گلزنی دیاباته، اسماعیلی و ارسلان مطهری ۴ بر ۳ مغلوب این تیم عربی شد. این شکست در شرایطی رقم خورد که استقلال در دقیقه ۴ از حریف متمول و قدر خود پیش افتاد اما در ادامه شرایط بازی به سود آبی پوشان نبود تا نخستین شکست استقلال در لیگ قهرمانان رقم بخورد.

در دور برگشت باز هم این تیم الدحیل بود که برابر استقلال قد علم کرد و با تساوی ۲ بر ۲ اجازه نداد ۳ امتیاز این بازی از آن آبی پوشان تهرانی باشد. دو تیم در مالکیت توپ و از نظر آماری نزدیک به هم بودند و شاید نتیجه تساوی حداقل از نظر آمار و ارقام، نتیجه ای عادلانه بود. در این بازی مانند بازی رفت این استقلال بود که پیش افتاد اما نتوانست برتری خود را تا پایان حفظ کند و یک امتیاز تنها اندوخته آبی پوشان از این بازی حساس بود.

استقلال در برابر الاهلی عربستاندر شرایطی که آمار و ارقام تا حدودی به سود نماینده عربستان بود به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد تا صعود این تیم به مرحله بعد در هاله ای از ابهام باقی بماند. در شرایطی که استقلال، الدحیل و الاهلی ۸ امتیازی شدند این نماینده ایران بود که با توجه به قوانین AFC در صدر جدول قرار گرفت و صعودش به مرحله بعد به دیدار با الشرطه عراق کشیده شد.

شاگردان مجیدی برای صعود چاره ای جز برتری در دیدار پایانی نداشتند تا کارشان به اما و اگر نکشد، استقلال در برابر الشرطه به میدان رفت و با برتری یک بر صفر در این دیدار حساس، جواز حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد. با این نتیجه استقلال صعود کرد و تیم الدحیل نتوانست راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

آخرین وضعیت تراکتور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021

تراکتور با تیم های پاختاکور،شارجه امارات و نیروی هوایی عراق همگروه بود. شاگردان رسول خطیبی تنها تیم ایرانی بودند بدون شکست مرحله گروهی را به پایان رساندند اما به دلیل تساوی های به دست آمده و امتیازهایی که از دست رفت، شانس صعودشان کم رنگ شد. تساوی ۳ بر ۳ در بازی اول برابر پاختاکور ازبکستان، تساوی بدون گل برابر شارجه امارات و نیروی هوایی عراق در دور رفت و یک تساوی برابر پاختاکور و دو پیروزی برابر تیم های شارجه و نیروی هوایی عراق کافی بود تا مجموعه امتیازهای این تیم به عدد ۱۰ برسد و بعد از شارجه ۱۱ امتیازی در رده دوم قرار گیرد و برای صعود منتظر نتایج سایر گروه ها و امتیازهای تیم های دوم لیگ قهرمانان آسیا باقی بماند.

رسول خطیبیو شاگردانش چشم انتظار دیدارهای شب پایانی بودند چرا که نتایج سایر گروها مشخص می کرد سومین نماینده ایران می تواند راهی مرحله بعد شود یا خیر. شکست استقلال تاجیکستان مقابل نماینده ازبکستان و باخت الهلال عربستان برابر شباب الاهلی کافی بود تا استقلال تاجیکستان به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کند و تفاضل گل الهلال با گلی که در دقیقه ۹۰ از شباب الاهلی دریافت کرد مثبت ۲ شد تا این بار اتفاقات فوتبال به نفع ما باشد و صعود تراکتور با ۱۰ امتیاز ‌و تفاضل گل مثبت ۳ به مرحله حذفی قطعی شود.

آخرین وضعیت پرسپولیس در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021

در شرایطی که آمار و ارقام در بازی برابر الوحده امارات به سود سرخ پوشان تهرانی بود اما در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم، پرسپولیس اولین شکست خود را در این بازی ها تجربه کرد و با یک گل مغلوب حریف خود شد.  ۷۴ درصد مالکیت توپ و ۱۰ موقعیت گلزنی از سوی شاگردان گل محمدی نشان داد آنها تیم برتر میدان بودند اما نتیجه و ۳ امتیاز به نام الوحده به ثبت رسید.

در آخرین بازی مرحله گروهی، پرسپولیس بازهم به الریان رسید. تیم متمول قطری که با «لورن بلان» آمده بود تا قدرت نمایی کند ناکام بزرگ لقب گرفت و در کمال تعجب با ۲ امتیاز و حتی پایین تر از گوا هند در انتهای جدول قرار گرفت.الریان هر چند در این بازی ۲ گل زد اما ۴ بار توسط حسین کنعانی زادگان، شهریار مغانلو، عیسی آل کثیر و احسان پهلوان دروازه خود را باز شده دید تا وداعی تلخ با لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

در این گروه پرسپولیس ۱۵ امتیاز شد و بیشترین امتیاز را در میان ۲۰ تیم غرب آسیا به دست آورد و به عنوان اولین نماینده فوتبال ایران راهی مرحله بعدی شد. الوحده امارات نیز با ۱۳ امتیاز جواز صعود گرفت و در انتظار بازی های بعدی خود است.

گزارش ازعلی اکبر رضایی#‌ورزش #‌اخبار_ورزشی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماجرای جدایی شهریار مغانلو از پرسپولیس,شهریار مغانلو از پرسپولیس جدا می شود,ماجرای قرارداد 50 میلیونی بازکنان پرسپولیس,آخرین وضعیت نوراللهی در پرسپولیس,آخرین وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر

یک ربع پیش

ماجرای شکایت الاهلی عربستان از استقلال به خاطر میلیچ,جزئیات شکایت الاهلی عربستان از استقلال,اولین واکنش استقلال به خبر شکایت الاهلی عربستان از استقلال,آخرین وضعیت استقلال برای بازی با الهلال عربستان

6 ساعت پیش

زمان دقیق بازی فینال جام حذفی 1400,زمان و مکان دقیق بازی فینال جام حذفی 1400,بازیهای یک‌هشتم نهایی جام حذفی 1400,زمان بازی جام حذفی 1400,آخرین وضعیت استقلال و پرسپولیس در بازهای جام حذفی 1400

6 ساعت پیش

ماجرای شکایت رشید مظاهری از تراکتورسازی,جزئیات شکایت رشید مظاهری از تراکتورسازی,آخرین وضعیت رشید مظاهری در لیگ قهرمانان آسیا,آخرین وضعیت رشید مظاهری در تیم ملی برای مقدماتی جام جهانی 2021

دیروز

جزییات دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر,برنامه سفر تیم ملی به بحرین

1 روز پیش

علی دلفانی، کشتی گیر فرنگی کار تیم ملی جوانان ایران,جزییات درگذشت علی دلفانی کشتی گیر صحنه‌ای,ماجرای درگذشت علی دلفانی کشتی‌گیر ملی پوش کرمانشاهی,بیوگرافی علی دلفانی,علت مرگ دلفانی ملی پوش کشتی فرنگی ناشنوایان ایران,,,,,

2 روز پیش

ماجرای کسر 6 امتیازی استقلال در لیگ بیستم,جزئیات کسر 6 امتیازی از استقلال,مصدومان استقلال در دیدار با ذوب آهن,آخرین وضعیت محمد دانشگر در استقلال,اولین واکنش استقلال به تابعیت کانادایی احمد مددی

3 روز پیش

ماجرای پیوستن رضا اسدی به پرسپولیس,جزئیات پیوستن رضا اسدی به پرسپولیس,بیوگرافی رضا اسدی,اطلاعات باشگاهی رضا اسدی,ماجرای جدایی احمد نوراللهی از پرسپولیس

4 روز پیش

,جزئیات جدایی فراز کمالوند از استقلال,اولین صحبت های فراز کمالوند بعد از جدایی از استقلال,اولین واکنش استقلال به جدایی کمالوند از تیم

4 روز پیش

موانع پرداخت پاداش صعود پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2021,پاداش صعود پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2021 چقدر است؟,صدرنشینی پرسپولیس در لیگ آسیا با 15 امتیاز,برآورد پاداش سرخ‌پوشان ایرانی در لیگ قهرمانان,,,

5 روز پیش

فدراسیون تنیس برای نخستین بار سرپرست تیم ملی تنیس مردان را به یک زن سپرده است.اردوی تیم ملی تنیس برای حضور در مسابقات دیوس...

5 روز پیش

راه صعود استقلال به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021,استقلال در چه صورتی به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021 صعود می کند,کدام تیم های در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به هم می خورند

6 روز پیش

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، قبول دارد که با توجه به نمایش ضعیف توپچی ها شکست ۲-۱ برابر ویارئال بهترین نتیجه ای بود که می توانست به آن امیدوار باشد.

6 روز پیش

منچستریونایتد شب گذشته موفق شد با شش گل رم را در هم بشکند و حضور خود در فینال لیگ اروپا را قطعی کند.

6 روز پیش

شب گذشته در جریان پیروزی 3 بر صفر برابر پارس جنوبی جم، منشا و شاکری زننده گل های اول و دوم آبی پوشان سیرجانی بودند.

6 روز پیش

بیشتر...