خودروتک |
1 ماه پیش

جای خالی مهدی قایدی در استقلال با یکی بهتر پر شد

جای خالی مهدی قایدی در استقلال با یکی بهتر پر شد

بعد از جدایی مهدی قایدی از استقلال کمتر کسی فکر می کرد که امیرحسین حسین زاده بتواند جای خالی باشوی کوچک را در ترکیب آبی ها پر کند اما حرکات انفجاری حسین زاده در طول لیگ بیست و یکم خیلی ها را به یاد مهدی قایدی می انداخت و ستاره ریز نقش آبی ها هرگز اجازه نداد جای خالی باشوی کوچک احساس شود.

به گزارش روزنامه خراسان، حسین زاده ۲۱ ساله و ملی پوش که تا قبل از بازی مقابل مس رفسنجان در هفته بیست و نهم هم بدون احتساب ضربات پنالتی بهترین گلزن این فصل آبی پوشان بود، در این دیدار دشوار هم دبل کرد تا در اولین فصل حضورش در استقلال درخشش قابل قبولی داشته باشد.

پیش از این و زمانی که نام حسین زاده به عنوان یکی از خریدهای آبی پوشان مطرح شد خیلی‌ها او را با مهدی قایدی مقایسه کردند و در برخی محافل چنین مطرح می‌شد که او می‌آید تا جای خالی قایدی را پر کند. این در حالی است که به نظر می‌رسد حسین زاده خیلی زود از قایدی در استقلال عبور کرد. قایدی زمانی در استقلال به یک ستاره تبدیل شد که دو فصل از حضورش در این تیم می‌گذشت و در سومین فصل حضورش توانست چشم‌ها را به سوی خود خیره کند و نامش را به عنوان یک ستاره مطرح کند در حالی که امیر حسین حسین زاده در همین اولین فصل حضورش در استقلال تبدیل به پدیده لیگ شد و حتی توانست نظر مثبت سرمربی تیم ملی را هم به خود جلب کند.

مهدی قایدی در اولین فصل حضورش در استقلال فقط 12 بار در ترکیب آبی ها قرار گرفت و در این 12 بازی پایش به گلزنی باز نشد و حتی نتوانست پاس گل بدهد، اما در نقطه مقابل حسین زاده در اولین فصل حضورش در استقلال در هر 29 بازی به میدان رفته و با ثبت 8 گل و یک پاس گل شروعی رویایی در ترکیب آبی های پایتخت داشته است.

حسین زاده در حالی مقابل مس کرمان دبل کرد که یک بار هم ضربه سنگین او دیرک دروازه را به لرزش در آورد و اگر نبود مقاومت تیر دروازه، حسین زاده می‌توانست رفسنجان را با هت تریک ترک کند. این اولین دبل فصل حسین زاده و سومین دبل فصل استقلال بود. پیش از این کوین یامگا بهترین گلزن فصل آبی پوشان دو بار دست به دبل زده بود. یامگا یک بار در هفته دوم مقابل ذوب آهن و یک بار هم در هفته چهاردهم مقابل همین تیم مس رفسنجان دبل کرده بود. مسلما حسین زاده یکی از بازیکنان استقلال در لیگ بیست و دوم خواهد بود و بعد از یک شروع فوق العاده در این تیم می تواند در دومین فصل حضورش به ستاره بی چون و چرای تیمش تبدیل شود؛ اتفاقی که درهای فوتبال اروپا را به روی ستاره جوان فوتبال کشورمان خواهد گشود.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاخ کرملین اعلام کرد پوتین روز چهارشنبه در ترکمنستان با رییس‌جمهور ایران دیدار خواهد کرد.

5 ساعت پیش

در حالی که مرزهای زمینی به عراق بازگشایی شده؛ اما فقط زائران در قالب کاروان سازمان حج و زیارت امکان تردد از مرزهای زمینی را دارند و سفرهای انفرادی یا گروهی از طریق مرز زمینی ممنوع است.

5 ساعت پیش

​فرماندار خلخال از اهالی روستای اندبیل خواست تا زمان شناسایی این گرگ و یا حیوان شبیه گرگ توسط مامورین حفاظت محیط زیست خلخال مراقبت بیشتری از خود و خانواده خود داشته باشند.

5 ساعت پیش

ایلنا نوشت : نمایندگان مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه عملکرد وزارت نیرو در خصوص انتقال آب بین حوضه‌ای و تحقیق و تفحص از شرکت شستا طی سال ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۹ موافقت کردند.

4 ساعت پیش

متخصص مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه هنگام سکته مغزی بسیاری از سلول‌های مغز بدون داشتن شانس بازسازی، می میرند، گفت: بعد از دیدن علائم سکته مغزی، فرد را باید هر چه سریعتر به مراکز درمانی برسانید تا آسیب‌های مغزی به حداقل برسد.

5 ساعت پیش

سخنگوی پلیس بزرگ راه میزوری آمریکا، اعلام کرد که در سانحه برخورد قطار مسافربری با یک کامیون ۲ نفر از مسافران قطار و یک سرنشین کامیون کشته شدند.

5 ساعت پیش

پسر جوان در جریان اختلاف خانوادگی، پدر زن میانسالش را با ضربه‌های چاقو به قتل رساند.

5 ساعت پیش

مصرف روزانه خربزه در روزهای گرم تابستانی می‌تواند به رفع تشنگی و تامین بخشی از آب مورد نیاز بدن کمک کند.

5 ساعت پیش

بیشتر...