مدال |
1 ماه پیش

نفرات جدیدی به اردو دعوت خواهند شد دوری از مسابقات مشهود بود

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: روز جمعه مسابقات خوبی از جوانان شاهد بودیم و برخی نفرات را نیز برای حضور در اردوها در نظر گرفتیم....

نفرات جدیدی به اردو دعوت خواهند شد/ دوری از مسابقات مشهود بود

به گزارشمدالو به نقل از مهر، فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: قبل از هر چیز باید خدا را شاکر باشیم که این فرصت پیش آمد که شاهد برگزاری مسابقات بعد از نزدیک به ۱۰ تعطیلی باشیم و از این بابت می‌بایست از سازمان لیگ و برنامه ریزی خوب آنها در این شرایط خاص تشکر کنیم.

وی افزود: پیش بینی می‌شد که در اوج حساسیت مسابقات و رقابت بین تیم‌ها، دوری یک ساله تکواندوکاران از «شیهاپچانگ» مبارزه تأثیرگذار باشد، همه از میدان مسابقهدوربودند حتی در بخش قضاوت‌ها مشاهد شد که داوران هم در قیاس با قبل متفاوت بودند. اما درکلمسابقات امیدوار کننده‌ای را شاهد بودیم.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: روز جمعهجوانانیرا در این مسابقات دیدم که جای پیشرفت بسیار زیادی برای آینده دارند. در اوزان پایین مبارزات خوبی را شاهد بودیم ولی همچنان در اوزان بالا مشکل داریم که باید برای رفع این مشکل برنامهریزیخوبی صورت گیرد تا در این اوزان هم پشتوانه‌های قابل اتکایی داشته باشیم.

عسکری در مورد عملکرد ملیپوشانهم گفت: از میان ملیپوشانحاضر در لیگ چند نفری به دلیل حضور در اردو شرکت در تمرینات آمادگی جسمانی شرایط بهتری داشتند که می‌توان به سروش احمدی و میرهاشم حسینی اشاره کرد که مبارزات خوبی انجام دادند و مقتدرانه رقبا را شکست دادند. آن نفراتی هم که بیرون بودند مشخص بود که تمرین نداشتند و بعضاً اضافه وزن و شرایط دوری از تمرین در آنها مشهود بود، ولی در اندازه خود ظاهر شدند.

وی به مبارزات سجاد مردانی هم اشاره کرد و افزود: موردسجادکمی متفاوت با باقی تکواندوکاران است. مردانی مدتهاست در لیگ داخلی مبارزه نکرده و اصلاً با این هوگوها آشنایی نداشت.هوگوهاییکه در لیگ استفاده می‌شود شرایط متفاوتی باهوگویمورداستفاده درمسابقات برون مرزی دارد. ضرباتی را امتیاز می‌داد که برای خودش قابل باور نبود. چیزی که برای تکواندوکارانی که در لیگ بازی کردند طبیعی است. سجاد آمادگی بدنی بسیار خوبی دارد و اگر می‌خواهد همچنان در لیگ ادامه دهد باید به عنوان یک مبارز حرفه‌ای خود با این شرایط وفق دهد.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: در اردویی که از ۲۷ دی ماه آغاز می‌شود نفرات جدیدی دعوت خواهند شد، ولی این نفرات بواسطه عملکرد در لیگ دعوت نمی‌شوند، تمرکز ما روی المپیک است وبر اساسپارامترهای کهمد نظرداریم تکواندوکاران به اردو دعوت خواهند شد. اسامی تکواندوکارانی هم که از لیگ یادداشت کردیمانشاءاللهبرای اردوهای بعدی و مسابقات آتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
 

بیشتر بخوانید:

برنامه دیدارهای هفته اول تا پنجم لیگ تکواندو در گروه ب

ساعی: تکواندو قهرمان بزرگی را از دست داد

 

 #‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

قلعه نویی جانشین فکری می شود,آخرین وضعیت استقلال بعد استعفای فکری,ماجرای پیوستن امیرحسین بیات به استقلال,بیوگرافی امیرحسین بیات  دروازه بان,ماجرای پیوستن امیرحسین بیات به استقلال,جزئیات پیوستن امیرحسین بیات به استقلال

2 ساعت پیش

محمود فکری از هدایت استقلال استعفا داد,محمود فکری اخراج شد یا استعفا داد؟ ,عدم حضور دستیاران فکری در تمرین امروز استقلال,اولین اظهارات مدیرعامل استقلال بعد از جدایی فکری,,

9 ساعت پیش

سند رای حاج صفی به آجورلو بجای علی کریمی جنجالی شد,علت رای دادن حاج صفی به آجرلو,واکنش تند هواداران پرسپولیس به اقدام عجیب حاج صفی,واکنش بهنام ابوالقاسم پور به رای ندادن حاج صفی به کریمی,واکنش مهدی مهدوی کیا با رای نیاوردن علی کریمی,ماجرای رای ندادن حاج صفی به علی کریمی

13 ساعت پیش

آری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال انجام شد و نتیجه همانی شد که همه حدس می زدند.

14 ساعت پیش

جانشین محمود فکری در استقلال کیست,صحبت های مهدی پاشازاده درباره استقلال, شانس مهدی پاشازاده درباره سرمربی استقلال,سرمربی جدید استقلال کیست,معرفی سرمربی جدید استقلال

15 ساعت پیش

حسین زامهران می گوید از گلش لذت نبرد زیرا با سه امتیاز نساجی همراه نشد.

15 ساعت پیش

مهدی کیانی کاپیتان سابق تیم‌های تراکتور و سپاهان به  باشگاه مس رفسنجان پیوست .

16 ساعت پیش

به نظر می رسد محمود فکری پس از ۱۶ هفته حضور بر روی نیمکت استقلال، در آستانه جدایی از جمع آبی پوشان قرار دارد.

21 ساعت پیش

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال صبح سه‌شنبه برگزار می‌شود.

21 ساعت پیش

سرمربی جدید ماشین سازی انتخاب شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد امروز صبح معرفی می شود.

21 ساعت پیش

یحیی گل محمدی به تمجید از سیدجلال حسینی پرداخت و او را بهترین بازیکن لیگ دانست.

21 ساعت پیش

سرمربی نفت آبادان با اشاره به مشکلات این تیم خواهان این شد تا مسوولان با صداقت و تعهد لازم، ناجی این تیم و هوادارانش باشند.

21 ساعت پیش

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید که روند مذاکرات پرسپولیس با مغانلو امیدوارکننده نیست اما ممکن در روزهای آینده او پرسپولیسی شود.

22 ساعت پیش

گل‌محمدی می‌گوید که بازیکنان این تیم برای صدرنشینی در لیگ بیستم حتی هزار تومان هم پاداش نگرفته‌اند.

22 ساعت پیش

اخبار و شایعات خبر از جدایی محمود فکری می دهند و به نظر می رسند برای چهارمین فصل متوالی، سرمربی استقلال فصل را به پایان نمی رساند.

22 ساعت پیش

بیشتر...