آلونسو جایگزین آنچلوتی خواهد شد all tv logo

آلونسو جایگزین آنچلوتی خواهد شد!
ورزشیفوتبال و فوتسال

فابریتزیو رومانو خبرنگار حوزه نقل و انتقالات گفت: فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید از حامیان اصلی ژابی آلونسو در رئال مادرید به حساب می‌آید. پرز از همان اولین روز‌های حضور آلونسو در رئال به عنوان بازیکن، به او علاقه داشته و اکنون نیز اعتقاد دارد آلونسو همه ویژگی‌های مورد نیاز برای آن که سرمربی کهکشانی‌ها شود را دارد.

هر چند ژابی فرد بسیار باهوشی و به خوبی می‌داند جایگزین شدن با کارلو آنچلوتی که یک مربی افسانه‌ای است و احترام زیادی به او می‌گذارد، چه شرایطی دارد. با این حال او همچنین می‌داند که هر سال یک داستان جدید برای رئال است.

قرارداد کارلو آنچلوتی با رئال مادرید در سال ۲۰۲۵ به اتمام می‌رسد و پرز علاقمند است تا ژابی آلونسو جایگزین او در این تیم شود.

قرارداد آلونسو با بایرلورکوزن در سال ۲۰۲۶ به پایان می‌رسد، اما شایعاتی وجود دارد که برای تابستان ۲۰۲۵، بند فسخی به ارزشی در حدود ۱۵ تا ۲۵ میلیون یورو در آن گنجانده شده که باشگاه‌های علاقه‌مند می‌توانند از آن استفاده کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانورزشیفوتبال و فوتسال#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

نیم ساعت پیش

آب مروارید یک عارضه چشمی است، این بیماری اختلالاتی در بینایی شما ایجاد می کند و دیدن را برای شما مشکل می کند، اما این بیماری قابل کنترل و درمان است.

1 ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

نیم ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

نیم ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

نیم ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

نیم ساعت پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایجاد مجمع زنان خیر از طریق تشویق خیرین داخلی و خارجی را برای یکپارچه‌سازی کمک‌ها در جهت رفع مسائل و مشکلات موثر دانست.

1 ساعت پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

نیم ساعت پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...