خودروتک |
2 سال پیش

تولید جهانی خودروهای تسلا به صفر رسید

 تولید جهانی خودروهای تسلا به صفر رسید

به دنبال مشکلات پیاپی مدیر عامل تسلا و همچنین تعطیلی کارخانجات این شرکت خودروسازی، تولید این شرکت در جهان به صفر رسیده است.

به گزارشخودروتکبه نقل از تسنیم، به دنبالمشکلاتپیاپی ایلان ماسک، مدیر عاملتسلاکه بیشتر به علتحقوق700 میلیون دلاری اخیر خود در مرکز توجه قرار گرفته است، رسماً تولید کارخانه های مختلف این شرکت خودروسازی درجهانبه صفر رسیده است.

به گفته شبکه خبری بلومبرگ، کارخانه فریمانتتسلابه دلیل قوانین قرنطینه در شهر آلامدا در ایالت کالیفرنیا تعطیل شده است.

کارخانه این شرکت در شانگهایچیننیز حالا تعطیل شده است. این شرکت بدون هیچ گونه توضیحی به کارگران خود اعلام کرده است کهتعطیلاتروزکارگر را برای چند روز دیگر تمدید خواهد.

به گفته یک سایت خبری چینی، احتمالاً کمبود قطعه دلیل این موضوع بوده است. برخی نیز می گویند که تعمیر قسمتی از تجهیزات خط تولید این کارخانه باعث این تعطیلی شده است.

شبکه خبری بلومبرگ نیز می گوید برخی از کارکنان این شرکت برای بازرسی، تعمیر و نگهداری تجهیزات هنوز در محل کار خود حضور دارند.تعطیلاترسمی روزکارگر معمولاً از تاریخ 1 مهتا پنجم این ماه ادامه دارد.

بنا بر این گزارش، در کالیفرنیا نیز شایعه شد که تسلا قصد بازگشایی کارخانه فریمانت خود را دارد، که این اقدام اگر صورت می گرفت نقض قوانین قرنطینه محسوب می شد.

این شرکت سازنده خودروهای برقی قبلاً به کارگران خود ابلاغ کرده بود که قرار است روند عادی تولید محصولات خود را در کارخانجات آمریکا در تاریخ 4 مه یعنی یک روز پس از پایان یافتن محدودیت منطقه خلیج سانفرانسیسکو، از سر بگیرد.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زیباکلام ادعاهای قبلی خود را پس گرفت و گفت: هیچ منبع و مأخذ موثقی پیرامون صحت و سقم آمار کشته‌شدگان ندارم.

7 ساعت پیش

ایسنا نوشت: وزیران امور خارجه هفت کشور اروپایی برای گفتگو در مورد تامین تسلیحات برای اوکراین وارد کی‌یف شدند.

5 ساعت پیش

کلینزمن پس از اظهاراتش در مورد سبک بازی ایران عنوان کرد که احساس می‌کند افراد دچار سوءتفاهم شده‌اند. سرمربی سابق تیم ملی آلمان در توییتر خود نوشت: نظرات من در مورد بازی ولز و ایران صرفاً مربوط به فوتبال بود، ولی بازتاب آن متاسفانه از بستر فوتبال خارج شد. من دوستان ایرانی زیادی دارم و همیشه برای ایرانی ها، فرهنگ و تاریخ آن‌ها احترام زیادی قائل بودم. برای آن‌ها بهترین‌ها را در مسابقات آرزو می‌کنم.

7 ساعت پیش

زیباکلام ادعاهای قبلی خود را پس گرفت و گفت: هیچ منبع و مأخذ موثقی پیرامون صحت و سقم آمار کشته‌شدگان ندارم.

7 ساعت پیش

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: صادق زیباکلام پس از فراخوانده شدن به مرجع قضایی، با انتشار پستی در اینستاگرام به نداشتن هیچ منبع و مأخذ موثق پیرامون صحت و سقم آماری که پیش از این منتشر کرده بود، اذعان کرد.

7 ساعت پیش

تبریک به دولت قطر برای برگزاری خوب جام جهانی/تأکید بر توسعه روابط و اجرایی شدن توافقات

7 ساعت پیش

مجمع ملی فرانسه امروز با نقض قوانین بین المللی در لزوم عدم مداخله در امور داخلی کشورهای مستقل، قطعنامه غیرالزام‌آوری را علیه ایران تصویب کرد.

6 ساعت پیش

جمع نمی بندیم ، اما هر جنسیتی دارای ویژگی‌هایی است که جنس دیگر از آنها خوشش نمی‌آید. ما نمی توانیم این واقعیت را کتمان کنیم که زنان پیچیده تر از مردان هستند.

6 ساعت پیش

گاف بامره پیمان یوسفی گزارشگر برزیل سوئیس در پایان نیمه اول را ببینید.

6 ساعت پیش

بیشتر...