خودروتک |
۱ هفته پیش

دیگری کاری از دست سید جلال هم برای پرسپولیس بر نیامد

دیگری کاری از دست سید جلال هم برای پرسپولیس بر نیامد

سید جلال حسینی در سال های قهرمانی متوالی پرسپولیس یکی از ستون های خط دفاعی این تیم بود.

سید جلال حسینی رهبری خط دفاع پرسپولیس را به گونه ای در دست داشت که می توانست با تکیه بر دیگر عناصر دفاعی ممتاز تیم همچون شجاع خلیل زاده و کنعانی زادگان ، قلب دفاع پرسپولیس را به خوبی نظم دهد.

اما در این فصل نه سید جلال حسینی فروغ گذشته را داشت به ویژه در نیم فصل دوم و نه دیگر ارکان قلب دفاع پرسپولیس کیفیت لازم را برای تشکیل یک سد مقاوم در برابر مهاجمان حریف نشان دادند.

به این ترتیب دفاع پرسپولیس در مقطع حساس آخر لیگ متزلزل تر از هر زمان دیگری نشان داد و به نظر می رسد کار قهرمانی استقلال در هفته آینده قطعی شود.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حسام‌الدین جعفری، مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک ملی ایران و مشاور عرضه شرکت فرانسوز یزد به بررسی صنعت فرآورده‌های نسوز به‌عنوان یک صنعت کلیدی در ایران پرداخت و گفت: ویژگی مهم طرح توسعه کایزد تولید و تأمین ماده اولیه برای فرانسوز و همچنین رقبای کایزد است که این اتفاق می‌تواند شریان رقبای کایزد را هم به دست این مجموعه بدهد از سوی دیگر این طرح توسعه همچنین تغییری در ترکیب محصولات ایجاد کرده که باعث می‌شود حاشیه سود را افزایش دهد.

4 ساعت پیش

رئیس سازمان صدا و سیما به بحث بازگشت عادل فردوسی پور به برنامه های تلویزیونی توضیحاتی ارائه کرد.

3 ساعت پیش

اولین مرحله از ثبت نام در سامانه فروش یکپارچه خودرو به پایان رسید و زمان قرعه کشی متقاضیان اعلام شد.

3 ساعت پیش

روزنامه آمریکایی درباره محسن چاوشی نوشت: او ۴.٣ میلیون �

3 ساعت پیش

چین به عنوان بزرگ‌ترین بازار خودروی دنیا تا حد زیادی از طریق یارانه‌‌‌‌ها و معافیت‌های مالیاتی، فروش خودروهای الکتریکی را امکان‌پذیر کرده است.

3 ساعت پیش

رضا درویش، مدیر عامل پرسپولیس می‌گوید سرمربی تیم‌شان کارهای نقل و انتقالاتی را به بعد از پایان لیگ موکول کرده اما منکر مذاکرات با پورعلی‌گنجی و بیرانوند نشد.

3 ساعت پیش

با وجود مذاکرات صورت گرفته اما ستاره تیم پرسپولیس هنوز قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرده است.

3 ساعت پیش

مدیرعامل باشگاه تراکتور شب گذشته چند تصویر را به عنوان مدرک علیه تخلف پرسپولیسی ها به برنامه فوتبال برتر ارسال کرد.

3 ساعت پیش

آدریان هالمارک مدیرعامل بنتلی می‌گوید اولین خودروی الکتریکی این برند در سال ۲۰۲۵ می‌تواند ۱۴۰۰ اسب بخار (۱۰۴۴ کیلووات) قدرت داشته باشد.

3 ساعت پیش

بیشتر...