خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

محدودیت های ترافیکی در روز تشییع سردار شهید زاهدی در اصفهان ایسنا

محدودیت‌های ترافیکی در روز تشییع  سردار شهید زاهدی در اصفهان

ایسنا/اصفهانرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان محدودیت‌های ترافیکی در روز تشییع شهدا و سردار شهید زاهدی در اصفهان را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، علی اصغر زارع، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان، محدودیت‌های ترافیکی تشییع شهدا و سردار شهید زاهدی در عملیات تروریستی رژیم صهیونیستی در دمشق سوریه در اصفهان در روز شنبه، هجدهم فروردین_ را به شرح زیر اعلام کرد:

«ضمن عرض آرزوی قبولی طاعات و عبادات همشهریان گرامیو تسلیتشهادت شهدای حادثه تروریستی دمشق بویژه سردار زاهدی، پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در راستای هرچه بهتر و باشکوه‌تربرگزار شدن مراسم تشییع پیکر مطهر شهید و در راستای خدمت به تشییع کنندگان عزیز اقدام به محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی به شرح ذیل می‌نماید:

از ساعت یک بامداد شنبه توقف هرنوع وسایل نقلیه در محدوده‌های منتهی به چهارراه نور باران، میدان بزرگمهر، چهارراه آبشار، طول خیابان امام سجاد علیه السلام (مسیر رفت و برگشت) به سمت میدان شهیدلاویو گلستان مطهر شهدا ممنوع خواهد بود.

همچنین از ساعت ۶ صبح تردد هرنوع وسایل نقلیه در مسیرهای ذیل ممنوع است.

کلیه مسیرهای اصلی و فرعی منتهی به چهارراه نور باران و زیر گذر شهید آقاخانی (در صورت نیاز محدودیت‌های ترافیکی در رینگ‌های عقب تر در تقاطع هشت بهشت و میدان احمد آباد اعمال خواهد شد)

حاشیه شمالی میدان خواجو به سمت میدان‌بزرگمهر

تقاطع حمزه در خیابان مشتاق و چهار راه نور باران به سمت میدان‌بزرگمهر (در صورت لازم پل غدیر به سمت میدان بزرگمهر).

جنوب پل خواجو به سمت چهارراه آبشار

جنوب پل غدیر در خیابان آبشار دوم به سمت چهارراه آبشار

میدان فیض به سمت چهارراه آپادانا

آپادانا دوم (خیابان ۱۵ خرداد) به سمت چهارراه آپادانا

تقاطع آیت الله رحیم ارباببه سمتتقاطع سپهسالار و کلیه مسیرهای منتهی به خیابان امام سجاد(ع)

چهارراه شیخ صدوق، چهارراه فرایبورگ و میدان بسیج به سمت گلستان مطهر شهدا و برعکس

تقاطع فیض رحیم ارباب به سمت میدان بسیج

میدان شهیدلاویبه سمت گلستان شهدا

خروجی بزرگراه شهید همت و خیابان شهید خلیلی به سمت میدان شهیدلاوی

در معرفی مسیرهای جایگزین درخواست می‌شود شهروندان از بزرگراه‌های شهید همت، شهید صیاد شیرازی و حاشیه شمالی زاینده رود استفاده نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت و کمبود ظرفیت پارکینگ‌ها و در نظر گرفتن اتوبوس‌های شرکت اتوبوس‌رانی برایایابوذهابشهروندان حتی‌المقدور ضمن استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی از تردد در محدوده‌های مذکور خودداری نموده و درخواست می‌شود پلیس راهنمایی و رانندگی را در اجرای مأموریت یاری و از مسیرهای جایگزین استفاده نمایند.»

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اساس گزارش هواشناسی هرمزگان، سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر امروز دوشنبه وارد استان شده و بر اساس پیش بینی ها از فردا سه‌شنبه شدت بیشتری خواهد یافت که تا ظهر چهارشنبه هفته جاری در بیشتر نقاط استان ادامه دارد.

نیم ساعت پیش

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد در سایه گزارش‌های ادامه تنش با ایران، بورس سقوط و شیکل تضعیف شده است.

نیم ساعت پیش

جنبش مقاومت اسلامی حماس کشف گورهای دسته جمعی در بیمارستان شفا در غزه را نشانگر ارتکاب جنایات جنگی و ضدبشری در حق فلسطینیان بدست اشغالگران اسرائیلی خواند.

نیم ساعت پیش

آیت الله مکارم شیرازی درباره عملیات وعده صادق پیامی صادر کرد.

نیم ساعت پیش

یک منبع آگاه در گفتگو با تسنیم خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به رژیم صهیونیستی داده شده است.

نیم ساعت پیش

در گفتگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با حسین ابراهیم طه دبیرکل سازمان همکاری اسلامی، تحولات اخیر منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

نیم ساعت پیش

حیات وحش همواره پر از اتفاقات عجیبی همچون شکار شدن یک مار به دست جغد است. ویدیویی که این لحظات نادر بلعیده شدن مار را به تصویر کشیده است را ببینید.

یک ربع پیش

سردار افشار: آثار شهید آوینی تاثیرگذار بود ولی بعد از آتش‌بس (جنگ عراق و ایران) که دیگر امکان فعالیت نداشت، مانده بود چه کند. ما هم نمی‌دانستیم با صدا و سیما چه کنیم.

نیم ساعت پیش

بیش از دو دهه پیش در چنین روزی، دیوید سیمن یکی از بهترین سیو‌های تاریخ فوتبال را در بازی آرسنال برابر شفیلدیونایتد به ثبت رساند. این سیو تماشایی را می‌بینید.

نیم ساعت پیش

بیشتر...