خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

برگزاری ششمین انتخابات شورای هیات های مذهبی در هرمزگان رضوی

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان خبر داد؛
برگزاری ششمین انتخابات شورای هیأت های مذهبی در هرمزگان
به گزارشخبرگزاری رضویاز بندرعباس، حجت‌الاسلام علی اکبر انصاری راد مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان مشارکت جدی هیأت‌های مذهبی در امر تصمیم سازی و تصمیم گیری را مهمترین هدف از برگزاری این انتخابات عنوان کرد.
وی با بیان اینکه امروزه شاهد مشکلات فراوانی در حوزه هیأت‌های مذهبی استان هستیم، گفت: این مشکلات بایستی با همفکری مسئولان این هیأت‌ها برطرف شود، لذا یکی از راهکار‌های رفع این مشکلات، برگزاری انتخابات شورای هیأت‌های مذهبی است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: این انتخابات در سراسر استان به جز شهرستان‌های بستک و بوموسی در حال برگزاری است.
حجت‌الاسلام علی اکبر انصاری راد با بیان اینکه در استان بیش از هزار و ۶۰۰ هیأت مذهبی فعال است گفت: در این انتخابات ۱۱۳ نفر کاندید شده اند که ۵۹ نفر با کسب آرای لازم به عنوان رئیس و اعضای شورای هیأت‌های مذهبی اصلی انتخاب می‌شوند.
وی افزود: بعد از تایید انتخابات از طرف ستاد انتخابات مرکز، اعضای شورای هیأت‌های مذهبی هر شهرستان؛ رئیس، نایب رئیس و دبیر شورا را انتخاب می‌کنند و سپس رئیس شورای هیأت‌های مذهبی هر شهرستان به مرکز استان مراجعه و از بین خودشان شورای هیأت‌های مذهبی استان را تشکیل می‌دهند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: یک شورای موفق حاصل از این انتخابات شکل خواهد گرفت که معتقدیم این شورا قادر به حل و فصل اکثر مشکلات هیأت‌های مذهبی خواهد شد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بازیکن پیشین شهر خودرو به عضویت آلومینیوم اراک درآمد.

1 ساعت پیش

وزیر کشور از وضعیت ساخت و ساز فرودگاه مسجدسلیمان بازدید کرد.

2 ساعت پیش

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت 2 قاچاقچی و کشف بیش از 4 تن و 820 کیلو مواد مخدر طی درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی با عناصر قاچاق مواد افیونی خبر داد.

2 ساعت پیش

رئیس سازمان صمت استان فارس آخرین وضعیت کارخانه‌های آلاینده از شیراز را تشریح و هدفگذاری امسال را احیای 220 واحد راکد اعلام کرد.

1 ساعت پیش

تیم ملی بسکتبال چین در مسابقات انتخابی جام جهانی 2023 مقابل استرالیا تن به شکست داد.

1 ساعت پیش

طرح فاز اول توسعه میدان مشترک چنگوله به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار تصویب شد.

2 ساعت پیش

عطا بهرامی، تحلیلگر مسائل اقتصادی با بیان اینکه رشد اقتصادی مؤلفه و شاخص بسیار مهمی در قدرت اقتصادی کشورها به شمار می‌رود، گفت: اصلی‌ترین راهکار دستیابی به رشد اقتصادی غیر تورمی از مسیر اصلاح قوانین نظام بانکی می‌گذرد. پذیرش خطرپذیری پولی از سوی بانک‌ها و تحمیل نکردن آن به بانک مرکزی می‌تواند راه توسعه و رشد اقتصادی غیر تورمی را هموار کند.

2 ساعت پیش

رئیس دادگستری شهرستان بهارستان گفت: پرونده‌های کثیرالاشاکی در بهارستان تعیین تکلیف و صلح و سازش پرونده‌ها 50 درصد رشد داشته است.

1 ساعت پیش

گردان «نابلس» وابسته به «سرایا القدس» شاخه نظامی جهاد اسلامی بیانیه‌ای درباره درگیری مسلحانه چهارشنبه شب (دیشب) در نابلس منتشر کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...