ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

پاسخ سریع شاگردان شجاعی به گل شمس آذر ورزش سه

پاسخ سریع شاگردان شجاعی به گل شمس‌آذر

هوادار تهران خیلی زود توانست گل شمس‌آذر قزوین را جبران کند.

پاسخ سریع شاگردان شجاعی به گل شمس‌آذر

به گزارش "ورزش سه"،هوادارتهران در هفته هفدهملیگ برترمیزبانشمس آذر قزویناست‌. بازی دو تیم در نیمه اول موقعیت‌های بسیار زیادی داشته و از بهترین بازی‌های هفته از لحاظ خلق موقعیت بوده است.

در این بازی ابتدا در دقیقه ۱۲ شمس آذر قزوین با گل عیسی مرادی پیش افتاد، اما برتری تیم قزوینی زیاد طول نکشید و شاگردان مسعود شجاعی به سرعت پاسخ این گل را دادند.

1993613

در دقیقه ۱۴ توپ در نزدیک محوطه هوادار در جریان بود و صائب محبی، مدافع آخر هوادار با پاسی بلند، پنجاه متر دورترکریم اسلامیرا به خوبی دید و پاس این بازیکن با فرار کریم همراه شد.

کریم اسلامی فرصت‌طلب نیز در شرایط تک به تک دروازه شمس آذر قزوین را باز کرد تا هوادار خیلی زود پاسخ داده باشد و طی دو دقیقه دو گل زده شود‌.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏حذف کردن النصر نشان‌دهنده قدرت فوق‌العاده این تیم اماراتی ‏است. ‏

3 دقیقه پیش

ناصر علیزاده با پیروزی 5 بر صفر برابر حریف قزاقستانی در فینال اولین مدال طلای کشتی فرنگی ایران در آسیا را کسب کرد.

3 دقیقه پیش

دیدار دو تیم سایپا و خیبر به دلیل عدم حضور هواداران در جایگاه مناسب با اعتراض سرمربی تیم میزبان متوقف شده است.

4 دقیقه پیش

پاکو خمس لحظاتی پیش ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد.

3 دقیقه پیش

قايقرانان ايرانى به دل آب خواهند زد تا شايد بعد از شمشيربازى اين قايقرانى باشد كه سهميه‌هاى دو نفره المپيك پاريس را كسب می‌كند.

2 دقیقه پیش

روبن نوس، ستاره پرتغالی الهلال، در نشست خبری بازی با العین گفت ‏تیمش در هر دو بازی رفت و برگشت نماینده امارات را شکست ‏خواهد داد.‏

2 دقیقه پیش

اولی هوینس با حضور در دادگاه به اتهامات فساد مالی در جام ‏جهانی 2006 پاسخ داد و گفت در فسادهای صورت‌گرفته هیچ نقشی ‏نداشته است.

3 دقیقه پیش

باشگاه اورتون که برای دومین بار در این فصل به کسر امتیاز محکوم ‏شده رسما علیه این حکم فرجام‌خواهی کرد. ‏

5 دقیقه پیش

نوید عاشوری در تمرینات آماده‌سازی گل‌گهر پس از شروع سال جدید با مصدومیتی روبرو شد که دو سه ماه برای ریکاوری به زمان نیاز دارد.

4 دقیقه پیش

بیشتر...