خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

قطعی گسترده سرویس های اپل خبرآنلاین

قطعی گسترده سرویس‌های اپل!

اختلال و قطع دسترسی به سرویس‌های اپل که بامداد امروز اتفاق افتاده بود، برطرف شد.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، سرویس‌های آنلاین اپل بامداد امروز با قطعی گسترده‌ای مواجه شدند که دسترسی بسیاری از کاربران را به اپل تی‌وی، اپ استور و اپل موزیک غیرممکن کرد. اکنون صفحه‌ی وضعیت سیستم سرویس‌های آنلاین اپل نشان می‌دهد که مشکل برطرف شده است و تمام سرویس‌ها به وضعیت عادی بازگشته‌اند.

بر اساس گزارش زومیت، صفحه‌ی پشتیبانی اپل در ایکس علت مشکل را ذکر نکرده اما به کاربران توصیه کرده است که صفحه‌ی وضعیت را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنند.

قطعی گسترده سرویس‌های اپل!

اولین گزارش‌های مربوط به قطع دسترسی بعد از ساعت ۱:۳۰ بامداد پنج‌شنبه به‌وقت ایران منتشر شد. این مشکل چند ساعت پس از قطع‌شدن واتساپ در سطح جهانی و ایجاد مشکلاتی برای سایر سرویس های متا مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و تردز رخ داد.

227323

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بنابر گزارش‌هایی که تیمی از دانشمندان به رهبری یک ستاره‌شناس منتشر کردند، هسته درونی ماه یک توپ جامد با چگالی مشابه آهن است. محققان امیدوارند این کشف به حل یک بحث طولانی در مورد جامد یا مذاب بودن قلب درونی ماه کمک کند و به درک دقیق‌تری از تاریخ ماه و در نتیجه، تاریخ منظومه شمسی منجر شود.

8 ساعت پیش

بیایید زمان را به گذشته برگردانیم و ببینیم که در نبرد بین خرس‌های گریزلی و بزرگ‌ترین مار شناخته‌شده در تاریخ زمین، کدام‌یک موفق می‌شوند؟ آیا فرصت‌طلبی و چابکی خرس گریزلی، حریف ابعاد عظیم تایتانوبوآ و عضلات قدرتمندش می‌شود؟

13 ساعت پیش

برج ۵۸۱ متری «لجندز» ۳۹ متر بلندتر از مرتفع‌ترین آسمان‌خراش فعلی آمریکا یعنی مرکز تجارت جهانی وان در نیویورک خواهد بود و بعد از ساخت، ششمین برج بلند دنیا بعد از مرکز مالی Ping An چین لقب خواهد گرفت.

10 ساعت پیش

واتس‌اپ در تازه‌ترین نسخه بتای خود، دو قابلیت مهم را اضافه کرده است؛ به اشتراک‌گذاری فایل‌ها بدون نیاز به اینترنت و دیگری، افزودن یادداشت به مخاطبین.

11 ساعت پیش

هواوی با رشد قابل توجه در بازار موبایل چین، برای آیفون چالشی جدی ایجاد کرده است.

5 ساعت پیش

با گذشت زمان، حساسیت بدنه خودروها با توجه به نوع طراحی بیشتر شده و نیازمند محافظت بیشتری است. به تازگی نوآوری جدیدی در محافظت از بدنه خودرو در ایران و جهان مرسوم شده که به احتمال زیاد جایگزین بیمه بدنه خواهد شد!

6 ساعت پیش

کادیلاک و لینکلن که لوکس‌ترین برندهای خودروی آمریکای شمالی به شمار می‌روند، پرخرج‌ترین خودروهای SUV به شمار می‌روند ولی هزینه سالانه نگهداری از این خودروها از ۷۰ میلیون تومان فراتر نمی‌رود.

9 ساعت پیش

شرکت چینی ویچای‌پاور با بهینه‌سازی چهار سیستم حیاتی موتورهای دیزلی شامل تأمین سوخت، ورودی هوا، احتراق و کاهش اصطکاک، از اولین موتور دیزلی جهان با بازده حرارتی ۵۳٫۰۹ درصد رونمایی کرد. این در حالی است که بازدهی موتورهای رایج در بازار حدود ۴۶درصد است.

2 ساعت پیش

نماینده مردم گچساران در مجلس، به وزیر ارتباطات تذکر داد که جلوی افزایش قیمت ۷۰ تا ۱۵۰ درصدی بسته‌های اینترنت را بگیرد.

4 ساعت پیش

بیشتر...