خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

اجرای طرح ساله زندگی با آیه ها در اردبیل تسنیم


اجرای طرح 5 ساله زندگی با آیه‌ها در اردبیل

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، گفت: طرح پنج ساله زندگی با آیه‌ها همزمان با ماه مبارک رمضان در استان اردبیل در حال اجرا است.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز اردبیل، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده عصر پنجشنبه در جریان بازدید از روند اجرای طرح آیه‌های زندگی در اردبیل، اظهار داشت: دارالقرآن کریم تبلیغات اسلامی استان اردبیل همزمان با سراسر کشور اجرای طرح آیه‌های زندگی را با محوریت 350 آیه مرتبط با مسائل امروز جامعه اجرایی و عملیاتی می‌کند تا خانواده‌ها ارتباط بیشتری را با مفاهیم آیات قرآن داشته باشند.

وی تصریح کرد: در قالب این پویش سعی بر این است تا مفاهیم برگرفته از این آیه‌های قرآنی به صورت عینی و عملی وارد زندگی گروه‌های مختلف جامعه شده تا ما بتوانیم پیام اصلی این آیات را در ابعاد مختلف زندگی به کار بگیریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، گفت: در این طرح قرار شده گروه‌های مختلف جامعه از دانش‌آموزان و معلمان گرفته تا دانشجویان و اقشار مختلف مردم حضور پیدا کرده و به تناسب شرایط جامعه با مفاهیم دینی، اعتقادی، امنیتی، سیاسی، اجتماعی و... آشنایی پیدا کرده تا بر مبنای قرآن بتوانند اهداف خود را تعریف کنند.

جعفرزاده افزود: هدف اصلی از اجرای این طرح ساری و جاری شدن مفاهیم و محتوای قرآنی در زندگی تک تک افراد است تا انس با قرآن بتواند نجات‌بخش در مسیر زندگی و اعتلای آن باشد.

ویخاطرنشان کرد: در پویش قرآنی آیه‌های زندگی که خانواده‌ها به صورت مشترک پیگیر مفاهیم اصلی هستند، تلاش بر بیان مسائل حقیقی است تا اصلاح برخی از امور انجام شده و خروجی مطلوب و مناسبی را در فعالیت‌های اجتماعی و زندگی عموم مردم شاهد باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل ماه رمضان را ماه انس و همراهی با قرآن کریم و تفکر و تدبر بیشتر در این مفاهیم و مبانی اعلام کرد و ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی تلاش می‌کند تا در ابعاد مختلف این مفاهیم و مبانی وارد زندگی اجتماعی شده تا بسیاری از آسیب‌ها و دغدغه‌ها رفع شود.

جعفرزاده اضافه کرد: تلاش نظام استکباری انتقال مفاهیم جدید و برگرفته از اندیشه لیبرالیسم است تا بتواند زندگی معنوی و ارزشی ایرانیان را به مخاطره بیندازد که ضرورت دارد با هوشیاری مراقب باشیم تا این مفاهیم مانع از برچیده شدن آداب و رسوم و اندیشه‌های عرفانی و معنوی نشود.

انتهای پیام/131/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام جمعه یاسوج گفت: عملیات وعده صادق استکبار و اسرائیل را به وحشت انداخت و امید را در دل ملت‌های آزادی خواه و ملت عزیز ایران زنده کرد.

9 دقیقه پیش

دو تیم دیگر عربستانی هم به کارزار جذب روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی چلسی اضافه شدند.

10 دقیقه پیش

خطیب نماز جمعه مشهد گفت: اینکه ۳۰۰ موشک و پهپاد در یک لحظه با این سرعت و قدرت، فضای آسمان فلسطین اشغالی را در بر بگیرد، برای اسرائیلی ها خیلی مهیب و چشمگیر بود، اما این همه قدرت ما نبود.

14 دقیقه پیش

علی بخشی‌زاده به طرح راه‌اندازی رادیو بانوان اشاره کرد که امیدواریم سازمان صدا و سیما به این نتیجه برسند رادیو بانوان را راه بیندازند.

10 دقیقه پیش

رئیس جمهور برای تعیین تکلیف کارخانه سیمان بیارجمند دستور ویژه صادر کرد و بر این اساس موضوع "سیمان بیارجمند" به هیئت دولت می‌رود.

10 دقیقه پیش

امام جمعه شیراز خطاب به آمریکا و به قدرت‌های حامی اسراییل اعلام کرد: شما تجربه جنگیدن با ملت ایران را در هشت سال دفاع مقدس دیده‌اید اگر بخواهید دست از پا خطا کنید ملت ایران شما را سر جای خود خواهند نشاند.

10 دقیقه پیش

عباسیان توسط هلاکوخان مغول نابود شدند؛ در دوران تاریک 500 ساله آنها انحراف‌هایی نظیر علنی شدن فسق و بی بند و باری و عدم توجه به اخلاق ایجاد و شدید‌ترین خشونت‌ها علیه بنی‌هاشم اعمال شد.

9 دقیقه پیش

سازمان همکاری اسلامی در واکنش به حق وتوی آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت که این اقدام ناقض مفاد منشور سازمان ملل متحد است.

9 دقیقه پیش

مردم ولایت مدار مرکز استان خراسان شمالی پس از نمازجمعه این هفته در حمایت از عملیات "وعده صادق"، عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از نماز جمعه این هفته راهپیمایی کردند.

10 دقیقه پیش

بیشتر...