خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

ستایش زیدان از ستاره انگلیسی ایسنا

ستایش زیدان از ستاره انگلیسی

اسطوره فرانسوی باشگاه رئال مادرید به ستایش از جود بلینگام پرداخت و او را ستاره‌ای باورنکردنی دانست.

به گزارش ایسنا، جود بلینگام در فصل نخست حضورش در رئال مادرید نمایش درخشانی داشته و همه را به ستایش واداشته است. او با آن‌که یک هافبک است اما بهترین گلزن رئال مادرید در فصل جاری بوده و در ۲۹ بازی در رقابت‌های مختلف موفق به زدن ۲۰ گل و تدارک‌دیدن هشت پاس گل شده است. بلینگام از زیدان به عنوان الگویش یاد کرده است و شماره این بازیکن را می‌پوشد.

به نوشته روزنامه اسپورت، زیدان به ستایش از بلینگام پرداخت و گفت: به‌شدت به بازی بلینگام علاقه دارم. او کارهایی باورنکردنی می‌کند. او می‌خواهد با رئال مادرید جام‌های زیادی را به دست بیاورد و این چیزی است که من هم برایش آرزو می‌کنم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رأی‌گیری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 08:00 امروز در استان کردستان آغاز شده و در حال جریان است.

5 دقیقه پیش

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مدیران شعب اخذ رای توجه دارند که هرکس با یکی از پنج مدرک هویتی به شعبه مراجعه کرد می‌توان رأی وی را اخذ کرد.

4 دقیقه پیش

نشست بین‌المللی دیپلماسی آنتالیا با حضور مقامات کشورهای مختلف از جمله ایران در ترکیه آغاز به کار کرد.

5 دقیقه پیش

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، گفت: افرادی را انتخاب کنیم که توان تحول آفرینی داشته باشند و بتوانند مجلس قوی تشکیل دهند و به دنبال خدمت به نظام اسلامی و مردم باشند.

5 دقیقه پیش

آمریکا از صدور بیانیه‌‌ای علیه اسرائیل که به دنبال محکوم کردن رژیم صهیونیستی بخاطر شلیک به سمت فلسطینی‌ها در اطراف یک کاروان امدادرسان در شمال غزه بود جلوگیری کرد.

6 دقیقه پیش

فرماندار شهرستان از مشارکت 20 درصدی مردم این شهرستان تا به این لحظه در انتخابات خبر داد.

5 دقیقه پیش

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: مردم با حضور حداکثری خود در ساعات اولیه انتخابات مشت خود را بر دهان استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند.

4 دقیقه پیش

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی گفت: یکی از راه‌های تعیین سرنوشت خود همین شرکت در انتخابات است که می‌توانیم با رای خود آینده کشور را تعیین کنیم.

4 دقیقه پیش

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور با بیان اینکه ملت ایران درصدد خلق یک حماسه بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی هستند، گفت: انتخابات تامین کننده امنیت پایدار ملت ایران است.

4 دقیقه پیش

بیشتر...