خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

دعوت جانباز بالای 70 درصد قطع نخاعی برای شرکت در انتخابات اکنون زمان انجام وظیفه است تسنیم


دعوت جانباز بالای 70 درصد قطع نخاعی برای شرکت در انتخابات؛ اکنون زمان انجام وظیفه است

جانباز بالای ۷۰ درصد قطع نخاعی، شرکت در انتخابات را وظیفه دانست و گفت: اکنون شرایط حساسی است چرا که هجمه‌های دشمنان در عرصه‌های بین‌الملل و داخلی بسیار ‌پررنگ‌تر از گذشته شده است.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازاصفهان، در میان جمعیت حاضر در شعب اخذ رای جانباز بالای 70 درصد قطع نخاعی به چشم می‌آمد که بر روی تخت بیمارستان برای شرکت در انتخابات به میدان آمده بود و اظهار داشت: از زمانی که به سن قانونی رسیده‌ام همیشه در تمامی انتخابات و در تمامی عرصه‌هایی که انقلاب به حضور من نیاز داشته، حضور پیدا کرده‌ام و به وظیفه ملی و عقیدتی خود عمل کردم.

وی درباره علت حضور خود بیان کرد: اکنون شرایط حساسی است چرا که هجمه‌های دشمنان در عرصه‌های بین‌الملل و داخلی بسیار ‌پررنگ‌تر از گذشته شده و این شرایط نیازمند حضور پرشور افراد دلسوز نظام و کشور برای تنگ کردن عرصه بر روی دشمنان است.

این جانباز قطع نخاعی در پایان با بیان اینکه این حضور موجب دلگرمی و قوت قلب افرادی می‌شود که طرفدار ایران و ایرانی هستند، خاطرنشان کرد: از زمانی که مجروح شده‌ام هیچگاه در جلوی دوربین حاضر نشدم و به دنبال دیده شدن نبوده‌ام، اما اکنون زمان انجام وظیفه است و امید است که با شعار “ایران من، رای من، انتخاب من” برگ زرینی بر افتخارات این نظام بیفزاییم.

انتهای پیام/167#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پرونده مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با صعود نماینده فرانسه به مرحله بعدی بسته شد.

3 ساعت پیش

در پی رأی‌گیری در شورای امنیت برای عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل، آمریکا به عنوان تنها مخالف، قطعنامه مذکور را وتو کرد.

3 ساعت پیش

 مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی از تحویل یک هزار و ۲۵۷ واحد مسکونی به مددجویان این نهاد در استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

هویج منبع خوبی از فیبر محلول است که می‌تواند به کاهش سطح کلسترول کمک کند. هم چنین، هویج سرشار از بتاکاروتن، آنتی اکسیدان و ویتامین «آ» است که می‌تواند از شما در برابر بیماری‌های مزمن مانند بیماری قلبی محافظت کند.

2 ساعت پیش

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعضی از تیم‌های رده‌های پایین جدول خودشان را پیش باخته برابر سرخپوشان می‌بینند.

3 ساعت پیش

یک خانواده اسرائیلی پس از 6 ماه متوجه شده است که مقامات این رژیم به جای جنازه فرزندشان، یک عروسک را دفن کرده‌اند.

1 ساعت پیش

موسسه آمریکایی «استاندارد اند پورز» در تازه‌ترین ارزیابی خود، رتبه اعتباری بلندمدت اسرائیل را از AA- به A+ کاهش داد و چشم‌انداز آتی آن را نیز "منفی" ارزیابی کرد.

2 ساعت پیش

فقط خواستیم به طراحان گشت جدید ارشاد بگوییم که از تاریخ عکس اول و این عکس آخر، هنوز دو ماه نگذشته و از 22 بهمن نیز کمی بیش از دو ماه رد شده است. در این فاصله، احکام اسلام تغییر کرده یا قانون مملکت؟!

3 ساعت پیش

رئیس سازمان سیا هشدار داد که اگر کمک‌های تسلیحاتی به اوکراین نرسد، این کشور تا پایان سال در جنگ شکست خواهد خورد.

3 ساعت پیش

بیشتر...