پزشکان چه نظری درباره بیماری های بایدن دارند all tv logo

پزشکان چه نظری درباره بیماری‌های بایدن دارند؟
بین‌المللکافه بین‌الملل

به گفته پزشکانی که با ریانووستی مصاحبه کرده اند، ترکیبی از بیماری تخریب عصبی با تعدادی از علائم دیگر در جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده وجود دارد که آگاهی منفی در بیمار ایجاد می‌کند و نیاز به درمان جامع و مداوم دارد.

پیش از این گزارش شده بود که بایدن از تعدادی بیماری از جمله آپنه خواب، افزایش چربی خون، فیبریلاسیون دهلیزی، ریفلاکس معده به مری و آرتریت رنج می‌برد.

بر اساس یک سند پزشکی، رئیس جمهور آمریکا به «آپنه انسدادی خواب» مبتلا شد که خود را به شکل قطع تهویه ریوی نشان می‌دهد و می‌تواند منجر به اختلال حافظه و کاهش عملکرد، فراموشی، خواب آلودگی در طول روز و اختلال در هوش شود. علاوه بر این مشخص شد که بایدن مبتلا به آرتریت، چربی خون و ریفلاکس معده به مری است که یکی از بیماری‌های دستگاه گوارش است که رئیس جمهور آمریکا آن را به شکل «صاف کردن سریع گلو» نشان می‌دهد.

ژوئن گذشته، کاخ سفید گزارش داد که بایدن استفاده از دستگاهی را برای بهبود تهویه ریه در هنگام خواب آغاز کرده است. همانطور که نماینده دولت به خبرنگاران گفت، رئیس جمهورآمریکا شروع به استفاده از این دستگاه برای مبارزه با آپنه خواب - مشکل تنفسی و احتباس نفس در هنگام خواب- به منظور بهبود کیفیت استراحت شبانه کرد.

یک متخصص قلب و عروق به ریانووستی گفت: آریتمی قلبی – فیبریلاسیون دهلیزی چه دائمی و چه حمله‌ای می‌تواند منجر به بیماری‌هایی همچمون سکته مغزی، انفارکتوس میوکارد و آمبولی ریه شود.

به گفته یک متخصص مغز و اعصاب، یکی دیگر از بیماری‌های بایدن که تشخیص داده شده است نوروپاتی محیطی اندام تحتانی است، این بیماری در پس زمینه آسیب به بخش‌های محیطی سیستم عصبی رخ می‌دهد که با ضعف در پاها، تغییرات راه رفتن، که می‌تواند منجر به زمین خوردن شود، رخ می‌دهد.

علاوه بر این، به گفته یک روانپزشک، متخصصان ویژگی‌های رفتار، حالات چهره، گفتار و عملکرد‌های شناختی بایدن را ناشی از بیماری‌های عصبی پیشرونده می‌دانند. این مفهوم شامل تعداد قابل توجهی از اختلالات از جمله بیماری آلزایمر و زوال عقل است.

به نوبه خود، متخصص گوارش گفت: رفلاکس معده به مری که در بایدن نیز مشاهده شد، می‌تواند خود را به صورت سوزش سر دل، حالت تهوع، ترشح بزاق، سرفه یا حملات خفگی و همچنین تحریک عصبی و اختلالات خواب نشان دهد.

همچنین آرتریت که رئیس جمهور ایالات متحده از آن رنج می‌برد، می‌تواند باعث ایجاد سندرم درد مزمن، تغییر شکل و محدودیت حرکت مفاصل شود و منجر به اختلال در عملکرد‌های حرکتی شود.

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللکافه بین‌الملل#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی ارتش اسرائیل اعلام کرد که تعطیلی تمامی فعالیت‌های آموزشی و ممنوعیت تجمع در سرزمین‌های اشغالی تا روز دوشنبه تمدید شده است.

1 ساعت پیش

علیرضا مسعودی مشهور به علی مشهدی بازیگر سینما و تلویزیون به عملیات تنبیهی ایران علیه اسراییل واکنش نشان داد.

یک ربع پیش

رئیس اسرائیل در تداوم سیاست مظلوم‌ نمایی این رژیم گفت: ما دیشب از چهار گوشه خاورمیانه مورد حمله قرار گرفتیم، نیروهای نیابتی ایران هم با موشک‌های بالستیک، پهپادها و موشک‌های کروز شلیک می‌کردند.

1 ساعت پیش

برخی از مقامات ارشد آمریکایی از واکنش عجولانه اسرائیل به پاسخ موشکی ایران اظهار نگرانی می‌کنند و از این مساله می‌ترسند که با تشدید تنش‌ها، پای آمریکا نیز به این جنگ کشیده شود.

1 ساعت پیش

شهاب زاهدی مهاجم نیم فصل اول پرسپولیس که در بازار نقل و انتقالات زمستانی راهی ژاپن شده است در پنجمین بازی خودش موفق شد سومین گلش را به ثمر برساند.

نیم ساعت پیش

چند شاعر برای عملیات «وعده صادق» سروده‌هایشان را منتشر کردند.

یک ربع پیش

هدف قرار دادن مناره مسجد هنگام اذان ظهر در اردوگاه نصیرات در مرکز نوار غزه را مشاهده می‌کنید.

نیم ساعت پیش

دو مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان به حمله موشکی و پهپادی ایران به مواضع اسرائیل واکنش نشان داند.

1 ساعت پیش

روزنامه اسرائیلی روز یکشنه نوشت، زرادخانه اتمی دیمونا در اسرائیل، هداف آسانی برای حمله سنگین ایران خواهد بود.

1 ساعت پیش

بیشتر...