خبرگزاری تسنیم |
3 ماه پیش

تزریق دز سوم واکسن در بندرعباس از دریچه دوربین اخبار هرمزگان اخبار استانها تسنیم Tasnim


تزریق دز سوم واکسن در بندرعباس از دریچه دوربین

گروه‌استان‌ها- مردم بندرعباس با توجه به تاکیداتی که وجود دارد تزریق دز سوم واکسن خود را برای تکمیل زنجیره ایمنی در برابر کرونا انجام می‌دهند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازبندرعباس، با توجه تأکیدات مسئولان وزارت بهداشت و تأکیدات چندباره رئیس جمهور برای اهمیت مردم به تزریق دز سوم واکسن کرونا این امر در شهر بندرعباس در حال انجام است و مشکل خاصی در این رابطه وجود ندارد با توجه به نگرانی مسئولان در رابطه با احتمال آغاز پیک ششم کرونا تزریق دز سوم واکسن کووید19 ضروری به نظر می‌رسد. 

سازمان جهانی بهداشت: نوجوانان فعلاً نیازی به دوز سوم واکسن کرونا ندارند
رئیسی: اهمیت تزریق واکسن کرونا و دریافت دوز سوم برای افکار عمومی تبیین شود
اولین محموله واکسن فخرا تحویل وزارت بهداشت شد


انتهای پیام/864/ح#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از ابلاغ اجرایی شدن قانون حمایتی تعرفه مصرف گاز طبیعی تاسیسات گردشگری، آب‌درمانی و هتل‌ها از ابتدای سال خبر داد.

6 ساعت پیش

استاندار خوزستان گفت: نظارت بر قیمت‌ها بطور مرتب انجام می‌شود تا از قیمت‌ مصوب دولت فراتر نروند؛ در حالی که قیمت مرغ و تخم مرغ در استان روبه پایین است و بازار به سمت آرامش حرکت می‌کند.

6 ساعت پیش

یک رسانه عبری از سفر وزیر خارجه ترکیه به اراضی اشغالی طی هفته آتی خبر داد.

6 ساعت پیش

نشست علمی "تجربه های نزدیک به مرگ (NDE)" در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

6 ساعت پیش

امام جمعه گرگان با اشاره به نظر اقتصاددان ها مبنی بر لزوم حذف "ارز ترجیحی"، گفت: تصمیم امروز دولت در اصلاح نظام پرداخت یارانه ها در راستای خدمت به مردم و برداشتن مفاسد عمومی است.

7 ساعت پیش

هوشنگ کامکار، آهنگساز، پژوهشگر و مدرس موسیقی کشورمان که به تازگی عمل جراحی سخت و موفقت‌آمیزی را پشت سر گذاشته است، در پیامی دلیل اصلی ماندن و دوام آوردنش را به اختصار چنین بیان کرد: «عشق».

6 ساعت پیش

سه سریال جدید رادیویی، این هفته از شبکه رادیو نمایش به روی آنتن می روند.

7 ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز تاکید کرد که امروز اقتصاد و مسائل اقتصادی، عرصه جهاد کبیر است و باید مدیران با کار جهادی و همت بالا در این مسیر تلاش کنند.

6 ساعت پیش

فرمانده انتظامی قم از کشف احتکار ۲۰۰۰ تخته پتو به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در بازرسی از پارکینگ ۲ منزل مسکونی در این استان خبر داد.

7 ساعت پیش

بیشتر...