فوتبالی |
3 ماه پیش

آمار استارت های استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبالی

آمار استارت‌های استقلال در نیم‌فصل‌ دوم لیگ برتر

آمار استارت‌های استقلال در نیم‌فصل‌ دوم لیگ برتر

پایگاه خبری فوتبالی- بررسی آماری نشان می‌دهد که تیم فوتبالاستقلالدر شروع نیم‌فصل‌های دوم رقابت‌های لیگ برتر آمار متفاوتی از خودش برجای گذاشته است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، تیم فوتبال استقلال در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر توانست در نیم‌فصل اول پس از ۱۰ سال با صدرنشینی، عنوان قهرمانی نیم فصل لیگ را به دست بیاورد. نتیجه‌گیری این تیم باعث شد تا هواداران استقلال نسبت به این فصل و عملکرد آبی‌پوشان امیدهای بیش‌تری داشته باشند و نگاه متفاوت‌تری به نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر داشته باشند.
استقلالی‌ها این روزها درگیر ویروس کرونا شدند و بیش از نیمی از بازیکنان تیم در قرنطینه حضور دارند و دوره درمان خود را سپری می‌کنند. این اتفاق باعث شد تا بازی آبی‌ها مقابلپیکاندر مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ برتر لغو شود و هم‌چنین بازی آبی‌ها مقابلهواداردر هفته شانزدهم لیگ به تعویق بیفتد.

شاگردان فرهاد مجیدی روز چهارشنبه قرار است مقابل هوادار صف‌آرایی کنند و با این بازی به طور رسمی نیم‌فصل دوم لیگ را شروع خواهند کرد. این مساله باعث شد تا سری به عملکرد آبی‌ها در شروع نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر بزنیم. آبی‌پوشان پایتخت در ۲۰ فصل مسابقات لیگ تا به این‌جای کار، در بازی‌های اول نیم فصل دوم ۹ پیروزی، ۸ تساوی و ۳ شکست را تجربه کرده‌اند.

بهترین شروع‌های استقلال به لیگ‌های هفدهم و هجدهم برمی‌گردد. آبی‌ها در شروع نیم‌فصل دوم لیگ هفدهم به مصافتیم صنعت نفت آبادانرفت و موفق شد با ۴ گل این تیم را شکست دهد. استقلالی‌ها فصل بعد نیز در بازی اول نیم‌فصل دوم مقابل پیکان قرار گرفتند و این تیم را نیز با ۴ گل مغلوب کردند.

هم‌چنین استقلال بیش‌ترین تقابل خود مقابل تیم‌های پاس تهران،سپاهانو استقلال اهواز داشته است که مقابل این تیم‌ها نتایج متفاوتی در نیم فصل دوم کسب شده است.

نتایج استقلال در بازی‌های آغازین نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر به شرح زیر است:

۹۹-۰۰: استقلال یک -مس رفسنجانیک

۹۸-۹۹: استقلال یک - ماشین‌سازی ۲

۹۷-۹۸: پیکان صفر - استقلال ۴

۹۶-۹۷: استقلال ۴ - صنعت نفت آبادان صفر

۹۵-۹۶: نفت تهران صفر - استقلال یک

۹۴-۹۵: استقلال ۳ - سیاه‌ جامگان یک

۹۳-۹۴: استقلال یک - راه‌آهن صفر

۹۲-۹۳: استقلال صفر - گسترش فولاد صفر

۹۱-۹۲: استقلال ۲ - آلومینیوم هرمزگان صفر

۹۰-۹۱: استقلال یک - سپاهان یک

۸۹-۹۰: استقلال صفر - شهرداری تبریز صفر

۸۸-۸۹:‌ سپاهان ۲ - استقلال صفر

۸۷-۸۸: ابومسلم صفر - استقلال ۲

۸۶-۸۷: استقلال اهواز یک - استقلال ۲

۸۵-۸۶:‌ ذوب‌آهن صفر - استقلال صفر

۸۴-۸۵: صباباتری یک - استقلال یک

۸۳-۸۴: استقلال اهواز ۲ - استقلال ۲

۸۲-۸۳:‌ استقلال صفر - پاس تهران یک

8۱-۸۲: پاس تهران یک - استقلال یک

۸۰-۸۱: استقلال یک -  برق شیراز صفر


6641#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پایگاه خبری فوتبالی- دستیاران جدید سرمربی تیم ملی در اردوی خرداد ماه حضور نخواهند داشت. به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، دراگان اسکوچیچ اعلام کرده دو دستیار ایرانی و خارجی به کادرفنی تیم ملی فوتبال کشورمان اضافه خواهند شد.در حالی انتظار می‌رفت این ,تیم ملی ایران,دراگان اسکوچیچ

8 ساعت پیش

آیتم های برنامه طنز ویدیوچک در بیست و نهم اردیبهشت ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

18 ساعت پیش

آیتم های برنامه طنز ویدیوچک در بیست و نهم اردیبهشت ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

18 ساعت پیش

صحبتهای اسماعیل شریفات بازیکن آلومینیوم در پایان بازی با استقلال: شاید پارسال و دو سال قبل قهرمانی حق پرسپولیس بود اما امسال این تیم نباید صحبتی از قهرمانی کند و قهرمانی حق استقلال بود/ باشگاه صلاح دید برای استقلال تونل افتخار بزنیم

18 ساعت پیش

آیتم های برنامه ورزشگاه شبکه پنج سیما در سی ام اردیبهشت ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

8 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه پرسپولیس با توجه به میزبانی تراکتور در بازی شب گذشته و حمله دو تماشاگر به سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، شکایت خود را به کمیته انضباطی فوتبال و مراجع قضایی شهر تبریز ارائه خواهد کرد.به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت باشگاه پر,پرسپولیس,شکایت,تراکتور,لیگ بیست و یکم

9 ساعت پیش

آیتم های برنامه ورزشگاه شبکه پنج سیما در سی ام اردیبهشت ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

8 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - هنوز به طور قطعی مقصد بعدی کیلیان امباپه، سوپراستار فرانسوی پاریسن ژرمن مشخص نشده است، اما به هر حال نمی‌تواند در اولین بازی لالیگا در فصل بعدی به میدان برود. به گزارش فوتبالی، هفته گذشته تیم‌های پاریسن ژرمن و مونتپلیه برابر هم ,رئال مادرید,پاری سن ژرمن,کیلیان امباپه,لالیگا

9 ساعت پیش

آیتم های برنامه طنز ویدیوچک در بیست و نهم اردیبهشت ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

18 ساعت پیش

بیشتر...